Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(geguzevasaris @ 2013 08 31, 18:06)
padejo apsiprest mirksiukas.gif ?


Padejot, tiesiog, kai jau mokama tokia kaina uz tokia masina, as renkuosi patikima gamintoja 4u.gif rubina man iskart padare ispudi, gerai, kad masinos pirkimo vadove parasyta, kad nesinesti su savimi pinigu, kad nepadaryti neapgalvotu sprendimu biggrin.gif namie apsitarem su vyru ir vistik pirksim bernina, tik dabar del modelio svarstom - 350, 530, 550 ar 450 g.gif kaip suprantu, 350 jau auksciausias istobulintas sios serijos modelis, 530 pats zemiausias penktos serijos modelis, bet jis pakankamai skurdus lyginant su 550, nors pakankamai geras, bet nesinori pirkti pacio zemiausio bet kokios klases modelio, o gal as klystu unsure.gif o 450 isvis kita klase ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 08 31, 22:11)



Pagalvokit, ka is tikruju megstat siuti ir kam bei kiek bus reikalingos istobulintos funkcijos mirksiukas.gif

rinktis smagu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 08 31, 22:53)
Pagalvokit, ka is tikruju megstat siuti ir kam bei kiek bus reikalingos istobulintos  funkcijos mirksiukas.gif

rinktis smagu biggrin.gif

Oi, geras uzsiemimas biggrin.gif kadangi bus du vaikuciai, o ir sau megstu ka nors pasisiuti, manau noreciau daugiau funkciju, gal net siuvinejimo ax.gif man 380 kiek ribotu galimybiu g.gif

Dabar ziuriu is 4 ir 5 serijos - 440qe, 450 ir 550qe 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Aš čia su tokiu (gal ir naivoku) klausimu. Ar tokios nedidelės siuvimo mašinėlės adatą galima pakeisti į didesnę, tinkančią siūti odai? blush2.gif Gal kam teko susidurti?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(~FrenchBulldog~ @ 2013 09 01, 20:37)
Aš čia su tokiu (gal ir naivoku) klausimu. A

Nesupykit, bet tirkia juokingas klausimas biggrin.gif
Su daugeliu rimtesnių mašinų odą nepasiūsi, o čia su žaisline užsinorėjot cool.gif
Atsakyti
Sveiki, visi 4u.gif Noriu siuti! lengviau ismokti, kai turi kuo tai daryti biggrin.gif taigi, jau seniai svajoju apie siuvimo masina, nenoriu imti betkokios, kad veliau neuzsimanyciau kitos. Skitineju jusu nuomones. Matau, kad daugkas giria Bernina firmos, tik man brangoka rolleyes.gif Ka manot apie sita modeliuka? Aciu visiems labai 4u.gif

http://www.imk.lt/Bu...INGER-7469.html
Atsakyti
Dar karta rasau del overloko. Perskaiciu temas, tai daug kas klausia, bet taip daug atsakymu ir nera. Kas atsake, tai minejo JUKI. Ar geriau naudotas pramoninis overlokas ar naujas buitinis (tarkim JUKI)?
Atsakyti
QUOTE(razina8 @ 2013 09 02, 23:01)
Dar karta rasau del overloko. Perskaiciu temas, tai daug kas klausia, bet taip daug atsakymu ir nera. Kas atsake, tai minejo JUKI. Ar geriau naudotas pramoninis overlokas ar naujas buitinis (tarkim JUKI)?


o kaip galima atsakyti i tokius dalykus objektyviai mirksiukas.gif kiekvienas tik savo patirtim ir subjekyvia nuomone remiasi. Jei nebuvo informacijos, vadinas nelabai kas gali i tai atsakyt
Atsakyti

Po ilgu svarstymu, apsisprendziau del pirkinio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 09 05, 19:19)
Po ilgu svarstymu, apsisprendziau del pirkinio ax.gif

Ir?.. Pasidalinsit ką gi? bigsmile.gif

Ir atsiprašau, kad į až neatrašiau, per darbus ir migreną visai nesociali buvau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 09 05, 20:24)
Ir?.. Pasidalinsit ką gi? bigsmile.gif

Ir atsiprašau, kad į až neatrašiau, per darbus ir migreną visai nesociali buvau  4u.gif


Vyras ikalbejo imti bernina 580 ax.gif bei overloka Bernina 1150 mda 4u.gif as norejau del kainos auroros 450 blush2.gif laukiu kada galesim vaziuoti ir nusipirkti wub.gif
Atsakyti
Sveiki senbuviai, esu sioje temoje naujoke.. Planuoju pirkti siuvimo masina, ir siek tiek pasiklydau. Kiek pasiskaiciau, daug kas uz Janome. Kiek maciau uz Juki tai overlokus daugiau, o ka manote apie sia masinele? Gal kas turite? JUKI HZL-35Z.
Ar geriau Janome? Esu studente (busima siuveja).. Tai noreciau masineles ne tik buitiniam darbui, bet ir kad ir daugiau darbo atlaikytu, neketinu ant jos "varyti"gamykliskai, bet noretusi, kad tvirtesne butu... 4u.gif
Dar vienas variantas butu JAGUAR 976...

Laukiu patarimu... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foxe: 07 rugsėjo 2013 - 18:39