Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(Tiffany @ 2013 08 28, 18:45)
Visas temas perskaiciau, tikrai yra apie sitas masinas atsiliepimai  rolleyes.gif kazin ar kas nores vel kartoti  doh.gif



Sorry, su pana ant rankų neilgai tepaskaitysi blush2.gif
Atsakyti
Ieskau penkiasiulio overloko. Gal kas galite papasakoti placiau kam teko rinktis? Dar neapsisprendziau ar pirkti nauja ar naudota... Nesu tikra siuveja, tik norisi del saves padirbeti su trikotazu...
Atsakyti
QUOTE(razina8 @ 2013 08 28, 20:22)
Ieskau penkiasiulio overloko. Gal kas galite papasakoti placiau kam teko rinktis? Dar neapsisprendziau ar pirkti nauja ar naudota... Nesu tikra siuveja, tik norisi del saves padirbeti su trikotazu...

jei ieskote pramininio,tai zinau,kas parduoda wink.gif mazai naudotas,bet nepamenu firmos,nes pati jau nusipirkau ir tik tada suzinojau,kad pazistama parduoda ax.gif tai labai nesigilinau ax.gif o apie buitinius,tai nieko pasakyti negaliu,nes su jais nedirbus
Atsakyti
QUOTE(mamaErika @ 2013 08 28, 19:37)
Sorry, su pana ant rankų neilgai tepaskaitysi  blush2.gif

maniske ne ant ranku, bet irgi sukasi ratu, per jos miegeli skaitau ax.gif

is osinka.ru susidariau ispudi, kad geriausios masinos Bernina ir Janome g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 08 29, 13:16)
maniske ne ant ranku, bet irgi sukasi ratu, per jos miegeli skaitau  ax.gif

is osinka.ru susidariau ispudi, kad geriausios masinos Bernina ir Janome  g.gif


Aš kiek susidariau įspūdį, tai Bernina visos geros, o va Janomes bilekokios nepaimsį, jau reikia žiūrėt.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 08 29, 06:16)
maniske ne ant ranku, bet irgi sukasi ratu, per jos miegeli skaitau  ax.gif

is osinka.ru susidariau ispudi, kad geriausios masinos Bernina ir Janome  g.gif

nebūtinai. Kad Bernina geresnė už visas kitas namams skitas mašinas sutinku. Bet, kad Janome geresnė pvz už Juky ar Viking, labai abejoju 4u.gif Aukštesnių klasių Brother mašinos irgi labai geros skaitomos. Yra dar Babylock, jos yra Brother atšaka, tik aukštesnėje klasėje. Babylock pati vos nenusipirkau. Rinkausi tarp Bernina 830 ir Babylock Ellisimo. Issirinkau Bernina nes jos geriausios man. Bet Babylock labai vertos dėmesio. Jų overlockai vien ko verti. JAV pamišę žmonės ant babylock overlocku.
Atsakyti
Panos, paprotinkit biggrin.gif buvau siuvimo stiliuje, jau kaip ir nusprendusi pirkti bernina 380, bet konsultante labai primygtinai siule ir rubina S20A ax.gif

http://siuvimostiliu...ina-rubina-s20a

Tik kazkaip tiksliai kas ju gamintojas taip ir nesugebejo atsakyti g.gif internete niekur nerandu gamintojo g.gif sako, lyg ir toje pacioje gamygloje surinkineja pfaff siuvimo masinas g.gif

Beja, ka tik radau, kad musu rinkai Rubina pavadinimas, o Rusijai - Astralux pavadinimu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 30 rugpjūčio 2013 - 14:17
QUOTE(Tiffany @ 2013 08 30, 16:06)
Panos, paprotinkit  biggrin.gif buvau siuvimo stiliuje, jau kaip ir nusprendusi pirkti bernina 380, bet konsultante labai primygtinai siule ir rubina S20A  ax.gif

http://siuvimostiliu...ina-rubina-s20a

Tik kazkaip tiksliai kas ju gamintojas taip ir nesugebejo atsakyti  g.gif internete niekur nerandu gamintojo  g.gif sako, lyg ir toje pacioje gamygloje surinkineja pfaff siuvimo masinas  g.gif

Beja, ka tik radau, kad musu rinkai Rubina pavadinimas, o Rusijai - Astralux pavadinimu  blink.gif


As tokia turiu.
Tikriausiai radot mano atradimus apie astralux ir rubinos pav. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 08 31, 00:09)
As tokia turiu.
Tikriausiai radot mano atradimus apie astralux ir rubinos pav. biggrin.gif

Ir kaip ji - negenda, viskas su ja ok? ax.gif radau osinkoj.ru 4u.gif
Papildyta:

Neradau, todel ir klausiu 4u.gif kurie gamintojai labai "megsta" garantini aptarnavima, na, neislenda is remonto dirbtuviu ax.gif pirkti planuoju kuria nors is brangesniu masinu - juki F600, bernina 380, janome 6600p, viking saphire 835 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 08 31, 12:11)
Ir kaip ji - negenda, viskas su ja ok?  ax.gif radau osinkoj.ru  4u.gif
Papildyta:




man negenda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 08 31, 15:58)
man negenda biggrin.gif

Aciu uz issamu atslipima per az drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 08 31, 19:02)
Aciu uz issamu atslipima per az  drinks_cheers.gif

padejo apsiprest mirksiukas.gif ?
Atsakyti