Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(Singer meistras @ 2013 08 18, 20:46)
Pirkite tik tuo atveju, jeigu pardavėjas šiai mašinai SUTEIKS BENT JAU METAMS R A Š T I Š K A GARANTIJĄ.  Visą informaciją apie ją, kaip ir apie kitus parduodamus daiktus, Jums turi suteikti pats PARDAVĖJAS.

Na garantijos tiketis manau butu pernelyg naivu biggrin.gif o kas liecia informacijos suteikima, tai pardavejas yra suinteresuotas parduoti, o man aktualu kitu zmoniu, galbut su tuo susidurusiu, patirtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2013 08 18, 22:15)
Na garantijos tiketis manau butu pernelyg naivu biggrin.gif o kas liecia informacijos suteikima, tai pardavejas yra suinteresuotas parduoti, o man aktualu kitu zmoniu, galbut su tuo susidurusiu, patirtis  4u.gif

opyte, graziai issisukai, bet neperskaitei singer meistro zodziu 'tarp eiluciu' mirksiukas.gif Rizikuotum pirkdama toki daikta mirksiukas.gif Ir visa rizika prisiimi pati.

O del masinos, tai as, pvz., matau pirma karta.
Atsakyti
Atleiskit, už blondinišką kausimą, bet sakykit, ar tik spec.siuvinėjimo mašina siuvinėja alfabetą?
Ar yra kokia paprastesnė mašina, kuri siuvinėtų raides? Vieną buvau radusi Janome, bet raidelės mikroskopinės.. blush2.gif

Atsakyti
gal kuri turite pramonini penkiasiuli overloka GEMSY g.gif vaziuosiu ryt apziureti,bet kazkoks negirdetas g.gif
Atsakyti
Sveiki,


perskaičiau begale temų atgal.. Tikrai labai puikių patarimų prisirinkau thumbup.gif Ir renkuosi iš šių variantų:

SIUVIMO MAŠINA:


Viking Sapphire 875
juki HZL-F600
Janome 7700


OVERLOKAS:

Bernina 800DL
Jaguar 055D
Juki M-654DE


O gal kas turite pasiūlyti kažko kito? Gal siuvimo mašiną iš Bernina? Siuvimo mašinos ieškau iki 3000 Lt maximum, overloko iki 1500 Lt maximum. Labai svarbus kriterijus mano atveju, kuo įvairesnės medžiagos siuvimas, nuo šilko iki odos.

Beje klausimas, ar iš mano išsirinktų overloko variantų, su kažkuriuo iš jų galima bus kokybiškai apsiūti trikotažą ar reikėtų atskirai pirkti?
Ir ar kuri iš šių siuvimo mašinų "imtų" odą? Jeigu taip, iki kokio storumo?

Būsiu dėkinga už komentarus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 08 22, 17:54)
Taip, jie turi šias mašinas, iš jų galbūt ir imčiau.. Tik kurią?  g.gif  lotuliukas.gif O kad kasnors nubalsuotų, kas už kurią ir kodėl  lotuliukas.gif

Aš labai paprastai galiu nubalsuot - aš už Juki ir Juki lotuliukas.gif kodėl? nes turiu ir vis dar esu juos įsimylėjus wub.gif tiesa, overloką turiu neseniai, tai dar negaliu garantuot, kad nesubyrės tuoj biggrin.gif

O rimtai šnekant, tai siūlyčiau važiuot ir pasibandyt dominančius modelius. Tarkim yra kas tik į Bernina žiūri, yra kam Janome nuostabiausios... O man pvz Juki iškart prilipo smile.gif Nesu profesionalė, tad netikėjau, kad tas pabandymas kažką man parodys (galvojau, kad po savo senos mechaninės aš ten prisėdus išvis nieko nesuprasiu, ką jau kalbėt apie patikimą), bet vat prisėdi ir... kažkaip vienos limpa, kitos ne. Vat pvz. Jūsų atvejų ir ateičiau su šilko ir odos gabalais - tegul demonstruojasi. Tiesa, gal ir neteisingas manasis įsitikinimas, bet tikrai storai odai ar ne geriau mechaninę/pramoninę/geležinę imt?.. Kažkaip nesitiki, kad buitiniam naudojimui skirtos mašinos ilgai "gyventų" siūdamos storą odą g.gif

Beje, dėl overlokų. Nežinau, ar jums žinomas faktas, kad Berninai overlokus gamina Juki gamyklos mirksiukas.gif tik Berninos kainos didesnės... Aišku, yra kas tiki, kad Berninos vistiek kokybiškesni. O aš pvz. tikiu, kad kaina priklauso jau tik nuo štampo ant plastmasės, viduriai identiški... Aišku, kokia yra tikroji tiesa žino tik pats gamintojas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be-bop-a-lula: 22 rugpjūčio 2013 - 19:35
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 08 22, 19:31)
Beje, dėl overlokų. Nežinau, ar jums žinomas faktas, kad Berninai overlokus gamina Juki gamyklos mirksiukas.gif tik Berninos kainos didesnės... Aišku, yra kas tiki, kad Berninos vistiek kokybiškesni. O aš pvz. tikiu, kad kaina priklauso jau tik nuo štampo ant plastmasės, viduriai identiški... Aišku, kokia yra tikroji tiesa žino tik pats gamintojas  4u.gif

Dėkoju už atsakymą smile.gif Tą žinojau, bet tai liečia tik overlokus, man rodos.. O kokį Jūs modelį naudojat siuvimo mašinos ir overloko? Būtų puiku sužinoti visų suvėjėlių arsenalą smile.gif Tada matytųsi favoritai tarp čia esančių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 08 22, 19:39)
Dėkoju už atsakymą smile.gif Tą žinojau, bet tai liečia tik overlokus, man rodos.. O kokį Jūs modelį naudojat siuvimo mašinos ir overloko? Būtų puiku sužinoti visų suvėjėlių arsenalą smile.gif Tada matytųsi favoritai tarp čia esančių  smile.gif

as tai tik uz pramonine iranga ax.gif turiu pramonine siruba(tiesiasiule) siuna viska nuo silko iki odos,tik pasikeiciu pedeles ir pasireguliuoju pedeles prispaudima,adata pakeiciu...overloka turejau juki penkiasiuli apie 7metus,bet kai sugriuvo biski,nes pati rankas ikisau doh.gif tai nesitverus nusipirkau Gemsi parmonini penkiasiuli,tai kai atsisedau,iskart pasakiau,kad noriu bigsmile.gif nors ir pinigu pries tai gailejau,bet likau suzaveta,nes jis jau yra is naujesniu.dirba tyliai,siule ideali wub.gif siunu ir kaifuoju biggrin.gif
dar tiesa turiu Brother buitine,bet ja pirkau del zigzago.nors kazkuri laika lenkiau dzinsus ir pan.dabar naudoju tik kilpom ir sagom be kojeles prisiuti
Atsakyti
Noreciau rekomendacijos ax.gif skaitau temas apie siuvimo masinas ir mastau apie sias dvi - Juki HZL K85 ir Bernina350 4u.gif

http://www.siuvimoma...ki-hzl-k85.html

http://www.siuvimost...ina-bernina-350
Atsakyti
Ar geriau juku F600 g.gif

greiciausiai ryt vaziuosiu i siuvimo stiliu bandyt, nes jau pribrendo reikalas tureti savo siuvimo masina wub.gif
Atsakyti
Labai prašau pasidalinti patirtimi, esu tik pradedanti "siuvėja" ir planuoju pirkti šią mašiną, gal teko susidurti? čia
Atsakyti
QUOTE(mamaErika @ 2013 08 28, 12:34)
Labai prašau pasidalinti patirtimi, esu tik pradedanti "siuvėja" ir planuoju pirkti šią mašiną, gal teko susidurti? čia

Visas temas perskaiciau, tikrai yra apie sitas masinas atsiliepimai rolleyes.gif kazin ar kas nores vel kartoti doh.gif

Atsakyti