Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(opyte @ 2013 08 03, 00:32)
Sveiki,

uzejo noras buti siuveja  biggrin.gif
Reikalavimai masinai nedideli, palenkti kelnes, pasiuti palute, paklode ir t.t.



vistiek sitos nepirkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 08 02, 23:47)
vistiek sitos nepirkit mirksiukas.gif

gal galima placiau?
ta prasme, kad ji neverta tu pinigu ir nedarys to, ko as noriu? Kaip jau sakiau, man nereikia kazkokios superines masinos, nes rimta siuveja tikrai nebusiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2013 08 02, 23:03)
gal galima placiau?
ta prasme, kad ji neverta tu pinigu ir nedarys to, ko as noriu? Kaip jau sakiau, man nereikia kazkokios superines masinos, nes rimta siuveja tikrai nebusiu  blush2.gif


Čia kaip kokia žaislinė atrodo unsure.gif
Atsakyti
Kėlnėms palenkti reikia kokybiškos siūles. Vargu ar ta mašina gali siūti "tiesiai" ?
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 08 03, 00:48)
Čia kaip kokia žaislinė atrodo  unsure.gif



QUOTE(Taurė @ 2013 08 03, 03:29)
Kėlnėms palenkti reikia kokybiškos siūles. Vargu ar ta mašina gali siūti "tiesiai" ?

Supratau, dekui uz atsakymus 4u.gif Manau pradzioj nuvaziuosiu i Senukus ir pasiziuresiu, kaip ji istiesu atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2013 08 02, 23:32)
Nusiziurejau toki varianta, gal galetumete pakomentuoti?

Galvojau, kad mano už 300 lt jau pigiausias varijanatas, nors ir su nuolaida, bet čia jau labiau į žaislinę panaši, ypač už tokią kainą. smile.gif Yra gi tos mini, nebrangios, vietos neužima o ir ekstra atvejam užtenka buičiai-kelnes atlenkt, gal ilgai pasėdėjus ir patalynę pasiūti įmanoma smile.gif

Laukiu savo overloko Berninos, paprasčiausias, bet turbūt geriau vistiek už daugumą kitų varijantų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2013 08 03, 14:53)
Galvojau, kad mano už 300 lt jau pigiausias varijanatas, nors ir su nuolaida, bet čia jau labiau į žaislinę panaši, ypač už tokią kainą. smile.gif Yra gi tos mini, nebrangios, vietos neužima o ir ekstra atvejam užtenka buičiai-kelnes atlenkt, gal ilgai pasėdėjus ir patalynę pasiūti įmanoma smile.gif

Laukiu savo overloko Berninos, paprasčiausias, bet turbūt geriau vistiek už daugumą kitų varijantų cool.gif

Tai as pradzioj buvau Ebay tokia nusiziurejus, bet netycia per TV uzmaciau, kad topshop ja parduoda ir praejo noras pirkti biggrin.gif paskui pagalvojau, kad pirmoji gal kazkiek "rimtesne" butu g.gif
Atsakyti
Nors aš nekažin kiek nusimanau siuvimo technikoje, bet patarčiau Jums nesidairyti į tokius neaiškius triperius schmoll.gif
Kas nesisdūręs su siuvimu, tiem gal atrodo, kad ai nusipirksiu už 200-300 Lt ir sueis kelnėm palenkt ir pan. Palenksit kelnes, po to sugalvosit pasisiūti sau paprastą sijonuką, vėliau kiek sudėtingesnį, vėliau užsinorėsit pasisiūti suknelę ir t.t. smile.gif ir su tokiais triperiais toli nenuvažiuosi mirksiukas.gif Teko pamėginti kursuose siūti su šiuo Stebuklu. Nu superinė mašinytė thumbup.gif aišku, galima rasti ir pigesnį variantą, bet pamėginus siūti su tikrai kokybiška technika, tikrai noras siūti su žaislinėm praeis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2013 08 03, 15:05)
Tai as pradzioj buvau Ebay tokia nusiziurejus...

biggrin.gif APie tokią ir kalbėjau lotuliukas.gif
Bet šiaip iš tikro, jei nesi dar patyrus siuvėja ir nežinai kiek ateity dar siūsi patarčiau pirkt nebrangią, bet tikrai ne tokią nebrangią-nes už tiek negali būti patikimas toks daiktas. Va mano paprasčiausia, Žinoma jau užsimaniau geresnės, bet kol išsiverčiu su šia tai tiek to, užtai be overloko nebekyla rankos nieko siūt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2013 08 03, 19:47)
biggrin.gif APie tokią ir kalbėjau lotuliukas.gif
Bet šiaip iš tikro, jei nesi dar patyrus siuvėja ir nežinai kiek ateity dar siūsi patarčiau pirkt nebrangią, bet tikrai ne tokią nebrangią-nes už tiek negali būti patikimas toks daiktas. Va mano paprasčiausia, Žinoma jau užsimaniau geresnės, bet kol išsiverčiu su šia tai tiek to, užtai be overloko nebekyla rankos nieko siūt cool.gif

tai vat, pradzioj galvojau, kad man uzteks tokios, bet suabejojau jos patvarumu biggrin.gif tada nusprendziau, kad gal uzteks truputeli brangesnes, galbut ir kazkiek kokybiskesnes smile.gif
Na nebusiu as rimta siuveja tikrai, tad nesinori investuoti daug pinigeliu siai uzgaidai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2013 08 03, 21:24)
tai vat, pradzioj galvojau, kad man uzteks tokios, bet suabejojau jos patvarumu biggrin.gif tada nusprendziau, kad gal uzteks truputeli brangesnes, galbut ir kazkiek kokybiskesnes smile.gif
Na nebusiu as rimta siuveja tikrai, tad nesinori investuoti daug pinigeliu siai uzgaidai smile.gif


Bet dar klausimas ar įmanoma su ja pasiūti įvairaus storio audinius, o jei džinsus užsimanytumėt palenkti... Esu ir aš pas draugę kažkada prasikankinusi su panašaus tipo mašina: tai dygsnius praleidžia, tai apatinis siūlas susivelia, pamaniau, kad žmonės su tokia mašina pasiuvę į siuvimo pusę net pažiūrėti nebenorėtų.. Tas pats kaip bandyti kirpti su atšipusiom žirklėm... Man atrodo, kad geriau paieškoti siuvimo mašinų specializuotuose parduotuvėse (kad ir "Siuvimo stiliuj") yra ten ir pigesnių mašinų, bet gal jos, bent nebus tokios butaforinės...
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2013 08 03, 21:24)
tai vat, pradzioj galvojau, kad man uzteks tokios, bet suabejojau jos patvarumu biggrin.gif tada nusprendziau, kad gal uzteks truputeli brangesnes, galbut ir kazkiek kokybiskesnes smile.gif
Na nebusiu as rimta siuveja tikrai, tad nesinori investuoti daug pinigeliu siai uzgaidai smile.gif


Dabar mačiau skelbimą kad Kaune parduoda už 230 Lt naudota bet geram stovyje tikra vokišką mašiną Veritas.Tai tu laikų labai geros kokybės mašinos kurios
pilnai užtenka šeimos ūkyje,turi pakankamai operacijų ir kuri ženkliai geresnė už kinietiškas muilines.
Bet jeigu jus nutarėte išmesti 300Lt. į šiukšlyną tai jūsų reikalas.

Paklauskite pas vyrą kodėl Barselonos futbolo klubas nusipirko viena žaidėją
Lionela Messi už 140 min. euro jeigu už tuos pinigus galima buvo nusipirkti visa
Vilniaus "Žalgiri" kartu su valytoja ? biggrin.gif
Atsakyti