Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(vėtrė 9 @ 2014 06 27, 10:42)
Kiek supratau iš konsultantų JUKI, JANOMES, BERNINA ir pan. modeliai kuriuos mes galime gauti Lietuvoje, yra skirti rytų Europai,o Amerikai jie pagamina "kosminius laivus", kuriu mes negalime "įkasti".


Tai pagal ju teorija, BERNINA 530 pagaminta JAV yra kazkas TOKIO, o ta pati BERNINA 530 pagaminta ir atvezta i Lietuva yra kokia tai beveik slamsto kruva…? KUOM? Funkcijos TOS PACIOS, skardos nemanau, kad JAV galetu buti paauksuotos, ar laidai prastesni? KUOM prastesni? Gal pedalas netoks grazus, JAV rinkai israizytas kokiais specialiais raiziniais? Keistai skamba……. butu idomu suzinoti is to ekspertu, KAS BUTENT skiriasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 06 27, 10:57)
Tai pagal ju teorija, BERNINA 530 pagaminta JAV yra kazkas TOKIO, o ta pati BERNINA 530 pagaminta ir atvezta i Lietuva yra kokia tai beveik slamsto kruva…? KUOM? Funkcijos TOS PACIOS, skardos nemanau, kad JAV galetu buti paauksuotos, ar laidai prastesni? KUOM prastesni? Gal pedalas netoks grazus, JAV rinkai israizytas kokiais specialiais raiziniais? Keistai skamba……. butu idomu suzinoti is to ekspertu, KAS BUTENT skiriasi smile.gif


Jeigu taip svarbu išsiaiškinti iki galo, reikia eiti pas tiekėjus ir klausti. Man visi kaip susitarę kartojo tą patį.

Kad mes "trečiojo" pasaulio šalis ir gamintojų nuomone mūsų šaliai tinka tai kas nebetinka JAV ar Japonijoj tai yra teisybė.
Be to automobiliai JAV rinkai gaminami kitokie nei Europos rinkai, nors pavadinamai yra tokie patys (aš kalbu apie modelius ir funkcijas, o
ne apie kokybę)

O jei ką. tai man asmeniškai labiau patinka technika reguliuojama rankenėlėmis nei mygtukais ( štai ir trečio pasaulio mastymo pasekmė ) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2014 06 27, 11:46)
Jeigu taip svarbu išsiaiškinti iki galo, reikia eiti pas tiekėjus ir klausti. Man visi kaip susitarę kartojo tą patį.

Kad mes "trečiojo" pasaulio šalis ir gamintojų nuomone mūsų šaliai tinka tai kas nebetinka JAV ar Japonijoj tai yra teisybė.
Be to automobiliai JAV rinkai gaminami kitokie nei Europos rinkai, nors pavadinamai yra tokie patys (aš kalbu apie modelius ir funkcijas, o
ne apie kokybę)

O jei ką. tai man asmeniškai labiau patinka technika reguliuojama rankenėlėmis nei mygtukais ( štai ir trečio pasaulio mastymo pasekmė ) lotuliukas.gif


Kokioj pardej kazin minejo, kad tos pacios masinos yra SKIRTINGOS amerikonkoms ir mums? Pasukciau paklaust kuom ten skiriasi, gal ir mano kazkuo labai skiriasi, tiesiog smalsu unsure.gif

O kas tas Brother? Kazkada turejo atstovybe Lietuvoj, kaip JANOME ar ta pati BERNINA, turincios viena pagrindi taska (kas ten paskui is ju jama ir prakalineja nesigilinu), o kur dingo Brother atstovai? As ne tik nauju modeliu seniai nemaciau, bet apskritai apie ju siuvimo masinas begirdeti tik per visokius akciju portalus g.gif

Cia kaip PFAFF, visiems uzsifiksaves pavadinimas, kad nuostabios masinos. Dar ir dabar galima isigyti. Bet man sake, kad gamyklos nebera, jei suges, daliu neaisku is kur paimsi, zodz keistas ir tas Brotheris man jau atrodo unsure.gif

Atsakyti
Na neužsipulkit, gi žmogus pasakoja tai, kokius jam makaronus prikabino.
Aš va nusipirkau Juki ir tiesiog džiaugiuosi. Po turėto Podolsko ar kaip ten ji Janome man atrodė super mašina, bet dabar siuvu ir kaifuoju. Aišku, nuo mašinos priklauso, nuo poreikių ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 06 27, 12:01)
Kokioj pardej kazin minejo, kad tos pacios masinos yra SKIRTINGOS amerikonkoms ir mums? Pasukciau paklaust kuom ten skiriasi, gal ir mano kazkuo labai skiriasi, tiesiog smalsu  unsure.gif

O kas tas Brother? Kazkada turejo atstovybe Lietuvoj, kaip JANOME ar ta pati BERNINA, turincios viena pagrindi taska (kas ten paskui is ju jama ir prakalineja nesigilinu), o kur dingo Brother atstovai? As ne tik nauju modeliu seniai nemaciau, bet apskritai apie ju siuvimo masinas begirdeti tik per visokius akciju portalus  g.gif

Cia kaip PFAFF, visiems uzsifiksaves pavadinimas, kad nuostabios masinos. Dar ir dabar galima isigyti. Bet man sake, kad gamyklos nebera, jei suges, daliu neaisku is kur paimsi, zodz keistas ir tas Brotheris man jau atrodo unsure.gif


Negaliu labai ginčytis, nesu turėjusi jokios modernios siuvimo mašinos. Siuvu su 1928 metų Singeriu. Tik dabar jaučiu, kad jai jau laikas į pensiją. Aš ją garbinu ir garbinsiu kaip nuostabiausią siuvimo mašiną, pastačiusią mane ant kojų, maitintoją ir nuostabią mano versliuko partnerę.

Tai, kiek mes žinom vardų, priklauso nuo to kaip smarkiai juos reklamuoja. Nusprendžia gamintojai pastūmėti pardavimus ir užkariauti naujas rinkas, tai ir skiria tam laiko pinigų ir žmones.

Juk nesakau, kad kažkuri geresnė ar blogesnė, visos naujos mašinos manau puikiai siuva. Jei tik yra reikalingos funkcijos tai ir puiku. Surašiau, tai ką sužinojau naujo, skirtingose parduotuvėse.

Brother atstovai: adata.lt

Atstovai ir puslapis UK. Sukelti ir aprašyti nauji modeliai.
http://www.brothermachines.com/

Manau kiti gamintojai irgi turi ne mažiau išsamius puslapius.

O gal aš kažkaip netaktiškai užgavau kažkieno pasirinkimą ?
Tikrai yra siuvimo mašinų su daugiau funkcijų ir gudresnių už tą pačią kainą.
Na - prikabino man makaronų doh.gif .
Jei su mano Brotheriu bus kažkas ne taip - yra 3 metų garantija g.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėtrė 9: 27 birželio 2014 - 12:59
QUOTE(Vasaroti @ 2014 06 27, 09:47)
Labai jau uztikrintai snekate  cool.gif Kaip sakoma, nespreskite pagal save  lotuliukas.gif

TIKRAI manau naudos:

1. Tiesia siule;
2. Zig-zag siule;
3. Overlokine siule (jei tokia yra), bent as tikrai naudojai iki kol neisitaisiau overloko;
4. Trikotazine siule;
5. Dekoratyvines siules IVAIRIOS krastu apsiuvimui;
6. Siule kilpos apsiuvimui ir pan.

Tad jei jus siuvate tik tiesia siule, nereiskia, kad kitiems papildomu siuliu nereikia smile.gif

As visai uz tai, kad TURETI IS KO PASIRINKT smile.gif Nes vis tiek ateis momentas, kai viena ar kita panaudosi smile.gif

na gal ir uztikrintai. as tik issakiau savo nuomone. kol kas tik mokausi ir siunu tik rubus. dekoratyviniu siuliu neprireike. krasto apmetymui isigyjau overloka.
man svarbesnes funkcijos yra greicio reguliavimo, adatos pozicionavimo, na aisku kilpos apsiuvimas.
be to jurguzet rase: "galvoju sau buiciai kazka pasisiuti gal suniukui koki drabuziuka"
jei ji toj buity labai kazka dekoruos, tai ir pasirinks masina su daugiau dekoratyviniu siuliu.
as taip pat uz tai, kad tureti is ko pasirinkti. 4u.gif
Atsakyti
Po tarybines CAIKOS isigijau Janome 525S , tai man jau buvo KAZKAS tokio, nes siuva tyliai, o ne kala kaip CAIKA .
Aisku, masinu ivairove didele, bet buitiniam siuvimui manau kad man pakaks ir Janome. Galbut kada gyvenime pakeisiu, jeigu atsiras poreikis.
Taip pat turiu Janome ketursiuli overloka, irgi nieko, bet galetu tyliau dirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2014 06 27, 12:40)

O gal aš kažkaip netaktiškai užgavau kažkieno pasirinkimą ?
Tikrai yra siuvimo mašinų su daugiau funkcijų ir gudresnių už tą pačią kainą.
Na - prikabino man makaronų  doh.gif .
Jei su mano Brotheriu bus kažkas ne taip - yra 3 metų garantija  g.gif


Na manes jus neuzgavote, ir as nenorejau prie jusu prisisegti, sorry doh.gif 4u.gif biggrin.gif Ir ne prie JUSU zodziu as kabinuosi, bet prie JUMS ISSAKYTU, tiesiog man IS TIKRUJU idomu, ka pardavejai ivardintu kaip blogiau mums, nei amerikonkom. Ar isties kazkas yra prasciau, ar ten metosi bendromis frazemis, bile tik patys pries klienta protingiau atrodytu g.gif

O jus su jusu pasirinkimu as tikrai sveikinu, ir faktas, kad masina sius kaip per sviesta 4u.gif LYGINTI masinas gali tik pats, kai esi ju keleta isbandes, o perejus nuo kokios cenuciukes, tai as manau, kad is esmes bet kuri nauja siutu kaip kosminis laivas laugh.gif wub.gif

As dabar noreciau jau kokios greiciau siuvancios, su didesniu pedeles prispaudimu ir didesniu tuo tarpu, nezinau kaip vadinasi biggrin.gif Na ta siuvimo masinos isema pagrindine smile.gif Zodziu apetitas kyla bevalgant biggrin.gif Kitaip tariant svajoju apie pramonine, ale kad man tokios griozdo nereikia TIKRAI biggrin.gif Bet jeigu butu buitines tokios kaip pramonines, tik be tu visu varikliu, tai butu geriausias variantas man lotuliukas.gif

Na papezejau, tai galiu eit toliau siut biggrin.gif

Ir sorry dar karta, tikrai nesiekiau nieko uzsipulti, mano "puolimas" buvo adresuotas kitiems, ale ir tai tik is smalsumo, o ne del to, kad deciausi zinanti kazka daugiau, nei tie pardavejai 4u.gif
Atsakyti
Dėl trečių pasaulio šalių ir aš nesutinku. Taigi pasiskaitykit forumus, kur rašo JAV siuvantys žmonės, ne gamintojai. Ir pamatysit aiškią situaciją.
http://sewing.patter...reviews.pl?tf=m

dėl brother, kiek domėjausi, skaičiau forumą, bendravau su žmonėmis siuvimo klasėse, bei šiaip šmirinėjau po parduotuves, brother labai gerbiama siuvimo mašina JAV. Tai yra babylock seserinė kompanija, ar kažkas panašaus. Jei pasidomėsit, pamatysit, kad brother nauji modeliai ( tik naujais domėjausi), yra identiškos kopijos babylock. Pastarieji gerokai brangesni.
Vienintelis skirtumas, kad JAV renkasi naujesnius, ar naujausius modelius, o LT

Turiu " kosminį laivą". Naudoju visokias funkcijas, be jų neturėčiau ką veikti. Man patinka siūti dekoratyvinius dalykus. Štai keli pavyzdukai.

siuvau maikutę dukrai, paveiskliuką suklijavau iš kelių dizainų, nes mašina turi galimybę keisti ęsamus dizainus naujais elementais
user posted image

siuvau džinsinį sijonuką, kuris atrodė liūdnas be papuošimo, papuošiau
user posted image
user posted image

šis darbelis dar procese, siuvu po dekoratyvinę pagalvę kiekvienam namiškiui. Čia tik išimta iš siuvinėjimo lanko
user posted image

suknytė dukrai
user posted image

Tašytė dukrai, kuria ji labai didžiuojasi smile.gif
user posted image
user posted image

pirkinių maišas su aplikacijom, ir pagalvės užvalkalas su dekoratyviniais papuošimais

user posted image

user posted image


user posted image










Papildyta:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Ojetus, net akys apraibo nuo Taures groooziuuu wub.gif wub.gif wub.gif Super darbeliai!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 06 27, 12:30)
Ojetus, net akys apraibo nuo Taures groooziuuu  wub.gif  wub.gif  wub.gif Super darbeliai!!  4u.gif

ačiū. Norėjau parodyti ką veikia su sudėtingom, pilnom mygtukų ir ekranais, mašinom.
Aišku siuvant kostiumus, balines suknes viso to nereikia. Aš kai rimtų rūbų nesiuvu, man pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 06 27, 19:51)
ačiū. Norėjau parodyti ką veikia su sudėtingom, pilnom mygtukų ir ekranais, mašinom.
Aišku siuvant kostiumus, balines suknes viso to nereikia. Aš kai rimtų rūbų nesiuvu, man pats tas.


Tai kad ir tom paciom balinem suknelem dekoratyvinius dygsnius labai galima panaudoti, jei tik noro turima biggrin.gif smile.gif

Be to, kol neturi, atrodo ir nereikia, o kai YRA, tai jau ir ziuri, kur ir kaip panaudot biggrin.gif Man irgi atrode nereikia, bet vis kazka sugalvoji, kaip pagrazinti viena ar kita reikala wub.gif

Kad ir ta pati dzinsini sijonuka dekoratyviniu dygsniu spalvotais siulais palenkus visai kitas vaizdas net ir neturint siuvinejimo masinos biggrin.gif smile.gif

Zodz ne visada daugiau yra blogiau biggrin.gif smile.gif
Atsakyti