Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(chat noir @ 2014 06 12, 16:41)
Įgūdžiai įgyjami dirbant, tad čia tik noro reikia  4u.gif  Na o "antikvarinės" mašinos dažnai turi savo kaprizų. Audinį traukti gali dėl daugelio priežasčių: ne to storio siūlai ar adata, per stambūs/smulkūs dantukai, neteisingai sureguliuoti siūlo įtempimai ir t.t. Krašto apmėtymas yra daromas su overloku. Galima ir universalia panaudojus zigzago ar panašią funkciją. Bet kokybė skirsis kaip diena ir naktis. Pabandykite parduotuvėje ant skirtingų audinių tai padaryti. Jei patiks kaip daro krašto apmėtymą,  tai bus Jūsų pasirinkimas. Na o trikotažas, tai audinys kuris tempiasi. Paprasčiausiai, siuvant su univ. mašina patempus siūlė greičiau trūkinės. Dar gali padėti elastiniai siūlai. Buitiniam naudojimui jie retai kada naudojami, na ir įsigyti reikiamos spalvos dažnai būna keblu. Nueikit į bet kurią parduotuvę ir apžiūrėkite drabužių siūles iš blogosios pusės. Matysit koks dygsnis naudojamas  smile.gif Pažiūrėkit džinsus, sportinius kostiumus, maudymosi kostiumėlius, sukneles trikotažines ir ne. Bus aiškiau. Aišku, ne visose parduotuvėse esantys drabužiai pasiūti taip kaip reikia  biggrin.gif


4u.gif ačiū
Atsakyti
sveikos merginos,

turiu uosvienes mamos masinyte, jai jau apie 50 metu. tetis vis sutvarko, bet vel dvi eiles ir is naujo reguliuot.
mano poreikiai nedideli - kelniu lenkimas, paklodes, pataisymas, uztrauktukas, apmetydavau krasta zigzagu. man per akis funkciju butu sioje masinoje

http://www.adata.lt/...34-jr-1012.html

tiesiog visos perkate su daug funkciju, tad mano klausimas - ar jos kokybe nebus prastesne nei mandresniu janome modeliu? neapsigausiu ja pirkdama?

dar ziurejausi rubina 886 ar 888, kaip tik akcija jai siuvimostiliuje.
Atsakyti
pagaliau nusipirkau ploksiasiule
http://www.siuvimost...-merrylock-3564
pirkau gariunuose,garantija siuvimo stiliaus biggrin.gif
isbandziau,siuva gerai.bent jau ne stora trikotaza.dovanu gavau palenkimo pedele.tai va su ja tai dar nesusidraugavau blush2.gif

P.S.jei kam reikia,galiu duoti tel.nr.to vaikino,pas kuri pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marytejono: 15 birželio 2014 - 17:20
QUOTE(marytejono @ 2014 06 15, 18:19)
pagaliau nusipirkau ploksiasiule
http://www.siuvimost...-merrylock-3564
pirkau gariunuose,garantija siuvimo stiliaus  biggrin.gif
isbandziau,siuva gerai.bent jau ne stora trikotaza.dovanu gavau palenkimo pedele.tai va su ja tai dar nesusidraugavau  blush2.gif

P.S.jei kam reikia,galiu duoti tel.nr.to vaikino,pas kuri pirkau  mirksiukas.gif



Sveiki,
Kaip įdomu, o jis neparduoda Babylock? Vis tiek svajoju apie ją, gal kada ir Gariūnuose bus, pigesnė...
Parašykit toliau, kaip seksis su Merrylock'u? Ar nepraleidinės dygsnių ir šiaip kokie jos privalumai, ar trūkūmų įžvelgsit? Gal vis tik, neverta užsiciklinti ties Babylock'u.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stasika @ 2014 06 15, 19:32)
Sveiki,
Kaip įdomu, o jis neparduoda Babylock? Vis tiek svajoju apie ją, gal kada ir Gariūnuose bus, pigesnė...
Parašykit toliau, kaip seksis su Merrylock'u? Ar nepraleidinės dygsnių ir šiaip kokie jos privalumai, ar trūkūmų įžvelgsit? Gal vis tik, neverta užsiciklinti ties Babylock'u.. g.gif

butinai parasysiu.ypac,jei nusivilsiu.kolkas jokiu praleidimu per siules,ko labiausia bijojau
Atsakyti
Merrylock'o man didžiausias minusas, tai pėdelė pasikelia atvirkščiai nei kitose mašinose. Rankenėlę keli į viršų, jei nori pėdelę prispausti, kitaip nei siuvimo mašinoj ar overloke. Atrodo smulkmena, bet erzina smile.gif Arba priprasti reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2014 06 16, 08:02)
Merrylock'o man didžiausias minusas, tai pėdelė pasikelia atvirkščiai nei kitose mašinose. Rankenėlę keli į viršų, jei nori pėdelę prispausti, kitaip nei siuvimo mašinoj ar overloke. Atrodo smulkmena, bet erzina smile.gif Arba priprasti reikia  smile.gif

O man kaip tik patogiau pasiride.ypac jei nori pakelti ja auksciau.bet as ir su buitinem beveik nesiuvus,tai nera pripratimo.geriausia,aisku,kai su koja pasikelia pramoninese ax.gif
Atsakyti
toks mazas klausimelis: turiu overlock'a Janome Harmony 9102D, kuri pries tai buvau issitraukus max 3 kartus. dabar kaip tik ji kankinu ir tai bus pirmas kartas, kada siuvu vasara. kambary silta, todel minu plikom kojom ir pastebejau, kad jo "gazo" pedalas labai uzkaista, na taip uzkaista, kad net vos vos nulaikyt. ar cia normalu? pries tai siuvau saltesniu metu laiku, tai per kojine/tapke nesijaute...
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 17, 02:35)
toks mazas klausimelis: turiu overlock'a Janome Harmony 9102D, kuri  pries tai buvau issitraukus max 3 kartus. dabar kaip tik ji kankinu ir tai bus pirmas kartas, kada siuvu vasara. kambary silta, todel minu plikom kojom ir pastebejau, kad jo "gazo" pedalas labai uzkaista, na taip uzkaista, kad net vos vos nulaikyt. ar cia normalu? pries tai siuvau saltesniu metu laiku, tai per kojine/tapke nesijaute...


Tai nepriklauso nuo sezono. Žiemą kambaryje juk ne minusas, o dabar irgi ne "pirtis". Vasaros metu nebent tik koja gali suprakaituoti smile.gif. Pedalas gali kaisti, bet kaip suprantu, tai jau visas ribas peržengė. Patikrinkite ar tikrai gerai/tvirtai sujungti laidai. Jei laidas ne pilnai įkištas, gali būti blogas kontaktas ir dėl to kaisti. Jei viskas gerai sujungta, pasiteiraukite parduotuvėje, kurioje pirkote arba kreipkitės į servisą.
Atsakyti
Taigi pavaikščiojau po kelias parduotuves.
Sužinojau kelis naudingus dalykus:
naujesnėse mašinose apatinis siūlas dedasi iš viršaus, po permatomu dangteliu, matosi kada baigiasi - patogu

greitis gali būti valdomas pedalu arba ranka - siuvant mažas detalytes kaip mano darbuose, labai patogu, galima po vieną dygsnį dėlioti.

galima keisti adatos poziciją baigus siūti: nuleista arba pakelta. Nuleista man reikalinga vėlgi mažose detalėse darant posūkius.

Mano senasis primytyvusis Singeris taip daro - dėl to jį taip myliu.

Dėl firmos man vis dar neaišku, funkcijos panašios visų, kaina taip pat.
Viena krautuvėlė labiau rekomendavo Bernina arba Brother, o Janome - būtų jau laipteliu žemiau.
Kita krautuvėlė kalbėjo kad Janome labai nuostabios - realiai kitokių jie ir neturėjo.


BROTHER NV10
http://www.buitene.l.......rt&Itemid=1

BERNINA BERNETTE MILAN 7
http://www.bernina.l...2-i433-sLT.html

Negaliu dar atrinkti, kuri rimtesnė sad.gif
Atsakyti
Yra naujų modelių, su naujoviškom vertikaliom šaudyklėm. Vertikali šaudyklė nereiškia, kad mašina senovinė smile.gif Pvz. Bernina ( ne Bernette, jos nesiskaito Bernina, tik slepiasi po šiuo pavadinimu), visos šaudyklės vertikalios.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 06 19, 16:47)
Yra naujų modelių, su naujoviškom vertikaliom šaudyklėm. Vertikali šaudyklė nereiškia, kad mašina senovinė  smile.gif Pvz. Bernina ( ne Bernette, jos nesiskaito Bernina, tik slepiasi po šiuo pavadinimu), visos šaudyklės vertikalios.


kiek supratau:
Berinina yra gamintojas o Bernette - jų buitinių mašinų - serijos pavadinimas.


Atsakyti