Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(Tomienė @ 2014 06 04, 22:29)
O aš tokiu...  umn.gif klausimu  biggrin.gif O dabartines siuvamąsias reikia "sutepti"? Nenukriskit iš juoko, bet rimtai klausiu  biggrin.gif mokyklos laikais turėjau Čaiką, kurią nuolat reikėdavo tepti, dabar namie karaliauja Rubina (kompiuterizuota), ir nepaklausiau pirkdama  doh.gif


O prie priedų visokių nėra aliejuko kokio? Paprastai jeigu jau reikia sutept, tai ir aliejaus būna, ir instrukcijoje papiešta, kur ten jo įlašinti smile.gif Nebent ne nauja pirkta (kuom abejoju unsure.gif ), tada vis tiek reikia kokį aprašą pagal konkretų modelį susirast smile.gif

Mano ir Bernina tepama, ir JUKI overlokas irgi tepamas smile.gif
Atsakyti
labas
ka gero ar blogo galetumet pasakyti apie merrylock 3564 g.gif
http://www.siuvimost...-merrylock-3564
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 06 05, 11:31)
labas
ka gero ar blogo galetumet pasakyti apie merrylock 3564  g.gif
http://www.siuvimost...-merrylock-3564


As kiek domejausi, tai apie sitas nieko gero neradau, labai praleidineja dygsnius, daug reguliavimo ir pan., kiek geresne Janome 1000CXP, bet ploksciasiules visas reik nemazai reguliuoti, bet Merry Lock vienareiksmiai daugiau blogu atsiliepimu. Aisku kas turi, tai matyt siuna ir dziaugiasi tuom, ka turi, bet yra geresniu uz sita 4u.gif

Aisku geriausios yra Baby Lock, bet kaina jau is kosmoso serijos doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 06 05, 11:51)
As kiek domejausi, tai apie sitas nieko gero neradau, labai praleidineja dygsnius, daug reguliavimo ir pan., kiek geresne Janome 1000CXP, bet ploksciasiules visas reik nemazai reguliuoti, bet Merry Lock vienareiksmiai daugiau blogu atsiliepimu. Aisku kas turi, tai matyt siuna ir dziaugiasi tuom, ka turi, bet yra geresniu uz sita  4u.gif

Aisku geriausios yra Baby Lock, bet kaina jau is kosmoso serijos  doh.gif  lotuliukas.gif

dekui uz nuomone 4u.gif o kur domejotes?
noreciau dar isgirsti nuomone,is tu,kas siuva su ja ax.gif
gariunuose man sake,kad merrylock nuo janome skiriasi tik pavadinimu ir surinkta kitur.kad abi geros.kaina ju skiriasi ant 200lt.900lt ir 1100lt
bloga nuomone isgirdau vieno kauniecio pardavejo.sake,kad praleidzia per siules ir pan g.gif
pirkti planuoju siuvimo stiliuje,tai reikes dar ten paklausineti.gal ir prasiuti duos
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 06 05, 13:16)
dekui uz nuomone  4u.gif o kur domejotes?
noreciau dar isgirsti nuomone,is tu,kas siuva su ja ax.gif
gariunuose man sake,kad merrylock nuo janome skiriasi tik pavadinimu ir surinkta kitur.kad abi geros.kaina ju skiriasi ant 200lt.900lt ir 1100lt
bloga nuomone isgirdau vieno kauniecio pardavejo.sake,kad praleidzia per siules ir pan  g.gif
pirkti planuoju siuvimo stiliuje,tai reikes dar ten paklausineti.gal ir prasiuti duos

Aš su Merrylock'u siuvu. Kol meistras jos nesureguliavo, tikrai praleidinėjo. Nors man tada atrodė, kad aš su ja nemoku dirbti. Bet kai visai trūko kantrybė, nuvežiau pas meistrą, ir nuo tada liuks, kaip per sviestą thumbup.gif
Aš dar tam meistrui pasiguodžiau, kad pirkau pigiausią, o galėjau pridėti kelis šimtus ir būtų gal geresnė išėjusi. Tai jo nuomone, kad Merrylock sureguliouti eina, o vat Janome tai nelabai. Merrylock turi patirties plokščiasiūlių gamyboje (pramoninių), o Janome - nelabai.

Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 06 05, 09:32)
O prie priedų visokių nėra aliejuko kokio? Paprastai jeigu jau reikia sutept, tai ir aliejaus būna, ir instrukcijoje papiešta, kur ten jo įlašinti smile.gif Nebent ne nauja pirkta (kuom abejoju  unsure.gif ), tada vis tiek reikia kokį aprašą pagal konkretų modelį susirast smile.gif

Mano ir Bernina tepama, ir JUKI overlokas irgi tepamas smile.gif

Niekur instrukcijoje neradau tepimo vietų unsure.gif ir aliejuko nebuvo. Valyti nuo dulkių rašo tik su šepetėliu ir sausu skudurėliu. Gal pasiskambinsiu į parduotuvę dėl šventos ramybės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2014 06 05, 15:07)
Niekur instrukcijoje neradau tepimo vietų  unsure.gif ir aliejuko nebuvo. Valyti nuo dulkių rašo tik su šepetėliu ir sausu skudurėliu. Gal pasiskambinsiu į parduotuvę dėl šventos ramybės  unsure.gif


Oj, tada kiba tikrai nereikia unsure.gif Tada tikrai geriau pasukt del visako, kad jau TIKRAI garantuotas reikalas butu smile.gif Kadangi masina kompiuterizuota, tai tarsi ir logiska, kad nera ka tept smile.gif

Pas mano masinyte tik i saudykle lasiuka ikrapint tereik, tiek to ir TEPIMO laugh.gif O cia matyt nei tiek nereikia smile.gif

----

O del ploksciasiules as Kaune Siuvimo manijoj kalbejau 4u.gif Planavau pirkt, bet atidejau ta pirkini ateiciai smile.gif

Kad ner labai is ko rinktis, tik dvi masinos pasiuloj doh.gif biggrin.gif smile.gif

O kas ten su tais Gariunais? Ziuriu zmones ten perka jas unsure.gif O ten duoda garantija kokia? Kad aptarnauja tas masinas? 4u.gif

Nors as kai is Kauno, tai i Gariunus siuliuku pareguliuot vistiek nevezciau doh.gif Tad teks Kauno kainomis tenkintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 06 05, 17:29)
Oj, tada kiba tikrai nereikia  unsure.gif Tada tikrai geriau pasukt del visako, kad jau TIKRAI garantuotas reikalas butu smile.gif Kadangi masina kompiuterizuota, tai tarsi ir logiska, kad nera ka tept smile.gif

Pas mano masinyte tik i saudykle lasiuka ikrapint tereik, tiek to ir TEPIMO laugh.gif O cia matyt nei tiek nereikia smile.gif

----

O del ploksciasiules as Kaune Siuvimo manijoj kalbejau 4u.gif Planavau pirkt, bet atidejau ta pirkini ateiciai smile.gif

Kad ner labai is ko rinktis, tik dvi masinos pasiuloj doh.gif biggrin.gif smile.gif

O kas ten su tais Gariunais? Ziuriu zmones ten perka jas unsure.gif O ten duoda garantija kokia? Kad aptarnauja tas masinas? 4u.gif

Nors as kai is Kauno, tai i Gariunus siuliuku pareguliuot vistiek nevezciau doh.gif Tad teks Kauno kainomis tenkintis smile.gif

Visi jie tas masinas,kaip ir kita buitine technika ima is tos pacios vietos.tai ir garantija yra.ir sake,kad detaliu ateity jei reiketu,tai gautu.cia tam angare,kur audiniai.
Tai gariunuose siuliuku niekas ir nereguliuos smile.gif bet cia gal nelabai ir priklauso garantiniam
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 06 05, 18:53)
Visi jie  tas masinas,kaip ir  kita buitine technika ima is tos pacios vietos.tai ir garantija yra.ir sake,kad detaliu ateity jei reiketu,tai gautu.cia tam angare,kur audiniai.
Tai gariunuose siuliuku niekas ir nereguliuos smile.gif bet cia gal nelabai ir priklauso garantiniam


Nu Kaune kur pirkau overloka tai visada priima ir pareguliuot, ir is naujo paaiskint ir tt. Tiesiog kitas servisas, kai zmogus turi savo firma, tuom vercias berods jau 20 metu, tai ir klientais suinteresuotas rupintis, net ir tokia smulkme, kaip siuliuku suverimas smile.gif Cia kaip sakant jau ne garantinio, o principo reikalas matyt biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 06 05, 19:09)
Nu Kaune kur pirkau overloka tai visada priima ir pareguliuot, ir is naujo paaiskint ir tt. Tiesiog kitas servisas, kai zmogus turi savo firma, tuom vercias berods jau 20 metu, tai ir klientais suinteresuotas rupintis, net ir tokia smulkme, kaip siuliuku suverimas smile.gif Cia kaip sakant jau ne garantinio, o principo reikalas matyt biggrin.gif smile.gif

Sveikos merginos, mane irgi domina plokščiasiūles, tai manu, kad gariūnuose, tai tikrai pigiau ir tikrai garantinį duoda. O gal geriau pirkti tada pramoninę, bet va su vieta, tai jau problema g.gif . Pirkus overloką Kaune, tai tikrai savininkas visada sutinka padėti iškilus klausimams.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Pamačiau, kad Aviteloje vyksta Singer 6180 Brilliance akcija, kokios nuomonės apie šią mašiną? Šeip esu nusižiūrėjus Janome 525S. Kuri jūsų nuomone yra geresnė?
Atsakyti
Kur dingo visos siuvejos? unsure.gif
Atsakyti