Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Sveikos. 4u.gif

Gal kuri geranoriskai patars, kokia siuvimo masina isgyti dar jos visai neturinciai?smile.gif
Noriu pradeti siuti vaikui rubelius, po truputi, kelnytes, maikutes is trikotazo, veliuro, kokia masina rinktis? esu visiskai zalia ant sio reikalo ax.gif
Ar overloko uztenka, ar jis tik apmetymui skirtas? tuomet reiktu dvieju masinu ir overloko ir siuvimui?
Atsakyti
QUOTE(grazinasp @ 2014 05 30, 09:31)
Sveikos. 4u.gif

Gal kuri geranoriskai patars, kokia siuvimo masina isgyti dar jos visai neturinciai?smile.gif
Noriu pradeti siuti vaikui rubelius, po truputi, kelnytes, maikutes is trikotazo, veliuro, kokia masina rinktis? esu visiskai zalia ant sio reikalo ax.gif
Ar overloko uztenka, ar jis tik apmetymui skirtas? tuomet reiktu dvieju masinu ir overloko ir siuvimui?


Trikotažui siūti reikalinga plokščiasiūlė siuvimo mašina smile.gif Jei norite kokybiškai dirbt, tai net ne dviejų reikia, o trijų biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2014 05 25, 18:22)

Turiu "Rubina". Pirkau Gariunuose uz 750lt. (siuvimo stiliuje tokia pati virs 900lt.) Siuvu, patenkinta, namu poreikiam per akis. Sakiau dar pora pedeliu nusipirksiu, kad galeciau praplesti gaminiu asortimenta ir manau mano seimai ir man pakaks. Siuva tikrai gerai.
Atsakyti
Gal kas patartų... smile.gif
Skaitau skaitau apie siuvimo mašinas ir supratau, kad svarbu yra variklio galia, taip?
O kaip sužinoti ją? kiek el.parduotuvių bežiūriu, niekur to nerašo.
Dairausi į JANOME DXL603. Gal žinote kas, kaip ten su ta galia...? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2014 06 04, 06:55)
Gal kas patartų... smile.gif
Skaitau skaitau apie siuvimo mašinas ir supratau, kad svarbu yra variklio galia, taip?
O kaip sužinoti ją? kiek el.parduotuvių bežiūriu, niekur to nerašo.
Dairausi į JANOME DXL603. Gal žinote kas, kaip ten su ta galia...? smile.gif


O tai iš kur apie tą GALIĄ išskaitėte, jeigu niekur apie tai niekas nerašo..? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 06 04, 09:54)
O tai iš kur apie tą GALIĄ išskaitėte, jeigu niekur apie tai niekas nerašo..?  ax.gif

Forumuose ax.gif Rusų pagrinde. Aptarinėja įvairius modelius ir užkliuvo tai, kad pamini siuvimo mašinų galingumą. Tai vat apie tą modeliuką, kurį aš žiūrinėjuosi, neradau konkretaus atsakymo smile.gif
O varikliai vistiek skirtingi mašinose sudėti, tad skiriasi ir galingumas...
Parašiau užklausą "Siuvimo stilius" ir jau gavau atsakymą smile.gif Pacituosiu, gal kam nors bus naudinga:

" Siuvimo mašinų galingumas nurodomas apsisukimais per minutę.
Janome 603 DXL siuvimo greitis yra 820 aps./min. Tai yra vidutinio stiprumo mašina.
Silpnos mašinos atlieka apie 600 aps./min. Visos buitinės mašinos pakliūna į 600-1000 apsk./min ribas.

Vatai mažai ką parodo, bet būtent šioje mašinoje yra įmontuotas nuolatinės srovės variklis 35W. "
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2014 06 04, 09:12)
Forumuose  ax.gif Rusų pagrinde. Aptarinėja įvairius modelius ir užkliuvo tai, kad pamini siuvimo mašinų galingumą. Tai vat apie tą modeliuką, kurį aš žiūrinėjuosi, neradau konkretaus atsakymo smile.gif
O varikliai vistiek skirtingi mašinose sudėti, tad skiriasi ir galingumas...
Parašiau užklausą "Siuvimo stilius" ir jau gavau atsakymą smile.gif Pacituosiu, gal kam nors bus naudinga:

" Siuvimo mašinų galingumas nurodomas apsisukimais per minutę.
Janome 603 DXL siuvimo greitis yra 820 aps./min. Tai yra vidutinio stiprumo mašina.
Silpnos mašinos atlieka apie 600 aps./min. Visos buitinės mašinos pakliūna į 600-1000 apsk./min ribas.

Vatai mažai ką parodo, bet būtent šioje mašinoje yra įmontuotas nuolatinės srovės variklis 35W. "



Na ar gavote čia sau ieškotą atsakymą? Nagi tuos 35W? Ir ką dabar su jais veikt? unsure.gif O apsisukimų skaičių rašo ir taip visur g.gif

Kažkaip ne iš to galo renkatės siuvimo mašina manrods, bet čia tik MAN taip atrodo, jums geriau aišku žinoti, jei būtent tokie jūsų paieškos kriterijai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 06 04, 10:31)
*Na ar gavote čia sau ieškotą atsakymą? **Nagi tuos 35W? ***Ir ką dabar su jais veikt? unsure.gif O apsisukimų skaičių rašo ir taip visur  g.gif

****Kažkaip ne iš to galo renkatės siuvimo mašina manrods, bet čia tik MAN taip atrodo, jums geriau aišku žinoti, jei būtent tokie jūsų paieškos kriterijai  4u.gif

* Čia negavau, nes paklausus konkretaus klausimo, gauni atgal dar daugiau klausimų, vietoj atsakymo lotuliukas.gif Kaip supratau, geriau paklausti pvz. taip: kokia nuomonė apie Janome DXL603? Pirkti man ją, ar nepirkti? biggrin.gif Tuomet gaučiau atsakymą: Eik skaityti forumą nuo pirmos temos. ax.gif
** Ne.
*** Siūti, arba nesiūti biggrin.gif
****Aš mašiną renkuosi ne nuo šiandien smile.gif Ir ne nuo galingumo pradėjau smile.gif Tai tik vienas iš kriterijų, kuris yra svarbus, nes su mašina siuvama kasdien ir įvairius audinius. Tiesiog pasikartosiu: Aptarinėja įvairius modelius ir užkliuvo tai, kad pamini siuvimo mašinų galingumą. Todėl ir pasidarė įdomu, kodėl nerašo galingumo (nes aš galingumo ieškojau vatais, o ne apsisukimais).
Dabar žinosiu į ką atkreipti dėmesį, gal ir kitiems tas bus naudinga, tokiems kaip aš - nevisažiniams mirksiukas.gif
Gyveni žmogau ir mokaisi 4u.gif
Atsakyti
Zinoma naudinga smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2014 06 04, 10:00)
* Čia negavau, nes paklausus konkretaus klausimo, gauni atgal dar daugiau klausimų, vietoj atsakymo  lotuliukas.gif Kaip supratau, geriau paklausti pvz. taip: kokia nuomonė apie Janome DXL603? Pirkti man ją, ar nepirkti? biggrin.gif


Kad čia niekas nėra nei įsipareigojęs, nei įpareigotas patiekti atsakymus smile.gif

O ir klausimus užduoti gali kas tik nori, ne tik jūs, tad jei JUMS paklausus, kažkas DAR paklausia, nemanau, kad tai kažkas tokio super blogo, nes klausia visi kas nori, o atsakymo sulaukia jau kaip kam pasiseka biggrin.gif Arba ir nesulaukia smile.gif

O jei jums reikės siūti kasdien ir įvairius audinius, ir dar reikia galingos mašinos, tai manau geriau dairytis pramoninės, tada tikrai visi klausimai išsispręs smile.gif
Atsakyti
O aš tokiu... umn.gif klausimu biggrin.gif O dabartines siuvamąsias reikia "sutepti"? Nenukriskit iš juoko, bet rimtai klausiu biggrin.gif mokyklos laikais turėjau Čaiką, kurią nuolat reikėdavo tepti, dabar namie karaliauja Rubina (kompiuterizuota), ir nepaklausiau pirkdama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2014 06 04, 15:29)
O aš tokiu...  umn.gif klausimu  biggrin.gif O dabartines siuvamąsias reikia "sutepti"? Nenukriskit iš juoko, bet rimtai klausiu  biggrin.gif mokyklos laikais turėjau Čaiką, kurią nuolat reikėdavo tepti, dabar namie karaliauja Rubina (kompiuterizuota), ir nepaklausiau pirkdama  doh.gif

Viking nereikia. Bernina reikia. Viskas priklauso nuo siuvimo mašinos, isntrukcijų knygelėje turi būti parašyta prie kiekvienos mašinos.
Atsakyti