Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(msn29 @ 2014 05 09, 21:01)
Aš būtent apie tai, kad kiekvienas turi vienoda teisė pasisakyti, o slaptas tam tikru nuomonių blokavimas yra rimtas nusikaltimas. Viešai turi teisė uždrausti aptarti bet ką, bet ne slaptai.

Tai pasidalinkite patirtimi su kokiomis mašinomis siuvate. Nes dabar tai tik pardavimų reklama buvo, o pardavimams yra kitas skyrius. 4u.gif
Atsakyti

 i 
Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai/parašas bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba turėti parašą. Taip pat gali būti visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt

Taisyklės

Atsakyti
Jeigu jūs nesiuvate, nesate siuvimo mašinų meistras, tai man kaip pirkėjai negalite suteikti jokios naudingos informacijos, nes pardavėjui aš galiu pasiskambinti ir pasikausti, kas man įdomu 4u.gif
Atsakyti
Atskirkite du dalykus: narių (siuvėjų) nuomonių išsakymu, kokiomis siuvimo mašinomis naudojasi (-osi) ir brukama produkcija su kainomis, net nežinant tos mašinos siuvimo galimybių.

Patarčiau pasiskaityti temas iš naujo kelis kartus ir nenukrypti nuo temos esmės į lankas. Kitu atveju visi komentarai bus ištrinti.
Atsakyti
Sveiki! nusipirkau Brother Modern N27 siuvimo masina ne lietuvoje. Gal kas turite jos lietuviska instrukcija? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2014 05 15, 13:16)
Sveiki! nusipirkau Brother Modern N27 siuvimo masina ne lietuvoje. Gal kas turite jos lietuviska instrukcija? smile.gif


O kas čia per siuvimo mašina? blush2.gif Ar tikrai toks pavadinimas? Nes pabandžiau iš smalsumo paieškot kas čia per reikalas ir nieko neranda tokiu pavadinimu smile.gif
Atsakyti
Pavadinimas tikrai toks. Ja parveze man nauja is ukrainos (pigiau nei Lt) ax.gif . Turtbut skirta rusijos rinkai, kadangi oficialiame psl neradau tokio modelio. LT atitikmuo manau modelis BN27. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 05 01, 11:50)
Kurią nusižiūrėjote?  ax.gif

Man jų vienintelis minusas, tai klaikiai brangios pėdelės doh.gif wacko.gif Ir taip nemažai kainavo, tai dabar DAR po kokį 20 lt pabrango doh.gif dry.gif

Nors ne visi ir užsiima su tomis pėdelėmis žaisti, kiti su viena ir ta pačia viską pasisiuva smile.gif

pėdalės tikrai brangios, bet nepykstu ant kainų, nes panaudojus aišku už ką sumokėta.
Nors truputuką galėtų nuleisti kainas žalčiai doh.gif





Atsakyti
ar siunant trikotaza overloku dedat kaskokias spec overlokines adatas,ar visada tas pacias ,kaip ir kitam audiniui
Atsakyti
QUOTE(edwinake @ 2014 05 20, 12:37)
ar siunant trikotaza overloku dedat kaskokias spec overlokines adatas,ar visada tas pacias ,kaip ir kitam audiniui

Buitiniams overlokams tinka, paprastos trikotažui skirtos adatos. Jei pramoninis overlokas, tada reikia pramoniniams overlokams skirtų adatų.
Atsakyti
Man labai labai rūpi išsiaiškinti ar Rubina 888 turi siūlo nupjovėją? http://www.siuvimost...sina-rubina-888
Iki šiol maniau, kad visos, net ir senovinės mašinos turi kažkur integruotą peiliuką, bet gal klystu g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, dairausi ir aš mašinos. Vis linkstu link kompiuterizuotos. Gal kuri turite kokią ir galite pakomentuoti. smile.gif Linkstu lyg ir link tokios http://pigu.lt/lt/bu.....aign=5 dienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrytyja: 22 gegužės 2014 - 11:42