Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(Taurė @ 2013 07 24, 18:14)
Baisu būtų siūsti siuvimo mašiną, kad nesudužtų pakeliui  g.gif Priedo elektros srovės skiriasi JAV nuo LT, dauguma mašinų nepritaikytos dviem srovėm.


Et.. Bet kainos tikrai jamamos doh.gif Už grynai tiek kiek parduoda pajamčiau kokį sergerį mielai laugh.gif dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 07 24, 13:06)
Et.. Bet kainos tikrai jamamos  doh.gif Už grynai tiek kiek parduoda pajamčiau kokį sergerį mielai laugh.gif dry.gif

sergeri lengviau parsiūsti, jis mažesnis. Tik kaži ar elektros srovė tiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 07 24, 21:58)
sergeri lengviau parsiūsti, jis mažesnis. Tik kaži ar elektros srovė tiktų  g.gif


http://www.signaloce...?gid=1295536635
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 07 24, 14:02)

o negali perdegti ? Kiek girdėjau pvz plaukų džiovintuvų nepatariama naudoti su tokiom rozetėm, nes visvien perdega. Aš tai nesigaudau nieko elektroje, tikrai neįsivaizduoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 07 24, 22:58)
Tik kaži ar elektros srovė tiktų  g.gif


mirksiukas.gif
Sesei dukra atsiunte virtuvini kombaina, nusipirko adapteri ir naudoja
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 07 24, 22:12)
o negali perdegti ? Kiek girdėjau pvz plaukų džiovintuvų nepatariama naudoti su tokiom rozetėm, nes visvien perdega. Aš tai nesigaudau nieko elektroje, tikrai neįsivaizduoju  blush2.gif


Perdegti gali visi elektriniai ir elektroniniai prietaisai nepriklausomai nuo firmos,
pagaminimo ar naudojimo vietos.Didžiausias bėdos šaltinis tai prietaiso naudotojas
nuo kurio veiksmu neapsaugo jokios technologijos. smile.gif Lietuvoje elektros tinklas
220 voltu o JAV 110 voltu. Prietaisas sumažina įtampa (U - voltai ) per puse bet tai dar ne viskas. Bet koks pajungtas aparatas dar vartoja galia (W- vatais) .Jeigu galios apkrovimas didesnis už keitiklio galia tai pradžiai dega keitiklis o po jo ir pajungtas prietaisas. Štai paprastas pavyzdys:
http://www.ebay.com/...l-/360291843540
Čia aiškiai parašyta kad maksimali apkrova 100 W (VATU)

Toki galima apkrauti iki 1000 W t.y. -1 KW:
http://www.dipolina....mp;prod_id=7211

Dabartiniai plauku džiovintuvai siekia 1000 - 2500 Watu ir jeigu ji pajungti
per keitikli kuris gali parūpinti tik 100 Watu tai rezultatas bus aiškus. biggrin.gif Ateina useris į parduotuvę ir prašo keitiklio.Paaiškinti teisingai ko reikia negali o pardavėjas
neturėdamas pilnos informacijos vykdo pardavimą. smile.gif Taip gimsta legendos kad visi
keitikliai blogi ir visi džiovintuvai dega.Kaip teisingai pirkti įtampos keitiklį?
Pradžiai sužinom pajungiamo prietaiso maksimalia galia. Tai parašyta techniniame pase arba ant prietaiso lipduko. Perkam įtampos keitiklį kurio galia ne mažesnė už
prietaiso vartojama. Daug geriau jeigu keitiklis dirbs ne ant ribos o turės galios atsargą. Jeigu siuvimo mašina pilnai vartoja 100 watu geriau pirkti keitikli 200-300
watu galios ir bus daug laimės.Kuo geresnis ir galingesnis keitiklis tuo jis brangesnis
todėl gerai paskaičiuokim ir susumuokim visas išlaidas.

Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 07 25, 00:34)

Kuo geresnis ir galingesnis keitiklis tuo jis brangesnis
todėl gerai paskaičiuokim ir susumuokim visas išlaidas.



sesei tas atsiejo 150 lt , nors 'Senukuose' buna ir po 60 lt smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ieškau buitinio overloko. Nusižiūrėjau Leader VS 330D. Gal kuri tokį turi ar teko išbandyt, kokie būtų atsiliepimai?
Atsakyti
Aš praeitą savaitę Jaguarą 055D nusipirkau smile.gif Super mašinytė, tikrai lengvai su ja susidraugavau. O siūlų įvėrimas vieni niekai smile.gif Man net lengviau siūlą visa persivert nei raišiot smile.gif Esu labiai labai patenkinta pirkiniu
Atsakyti
Sveikos,
atsiprašau, įšoku su klausimu. Turiu seną siuvimo mašiną iš tų tarybinių laikų. Niekur nerandu, koks jos modelis, nes noriu pasieškot apie nustatymus. Kažkas ten primakliavota su jais ir siuvant sumeta po audiniu siūlus į "barzdą". Esu visiškai žalia tiek siuvime, tiek šituose agregatuose biggrin.gif Ar gal kuri esat turėjus tokią, ir pakonsultuotumėt až blush2.gif
Va tokia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meile_seile @ 2013 07 30, 15:48)



Tai tarybinė siuvimo mašina PMZ-2M vienas iš legendinio "Singerio" klonų.
Mašina paprasta,patvari ir gerai prižiūrima praktiškai amžina.Vietoj rankinio multiplikatoriaus galima pastatyti elektrinį motoriuką. Mašina turi būti pastoviai išvalyta ir sutepta.Pagrindiniai mašinos gedimai tai blogai pastatyta adata, blogai parinkti adata su siūlų ir nesureguliuotas apatinio,viršutinio siūlo įtempimas.Instrukcija galite surasti
rusų kalba internete.
Atsakyti
Sveiki,

uzejo noras buti siuveja biggrin.gif Realiai esu siuvusi tik mokyklos laikais, bet dabar susigalvojau, kad reiketu atgaivinti igudzius biggrin.gif Taigi renkuosi siuvimo masina, gal kas padetu siuo klausimu?
Nusiziurejau toki varianta, gal galetumete pakomentuoti?
Reikalavimai masinai nedideli, palenkti kelnes, pasiuti palute, paklode ir t.t.
Is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti