Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(flux @ 2014 04 29, 09:38)
randu pigiau, nei su jų 10%

aišku, kad jie supranta apie siuvamasias žymiau daugiau, nei prekybcentry, net neabejoju, bet pardavėjas visada turi išskaičiavimą: jei kurį laiką neina Rubinos, tai reikia jas labiau pagirti:) Aišku, kad visiško šlamšto jie neveža, bet ar nusipirksi tau geriausia, tai dar klausimas.
Pykstu ant savęs, kad gundausi dizainu - tos naujos Bernette's labai gerai atrodo biggrin.gif Jaguar prie jos - kaip Lvovas šalia Apple:D Taip ir apsuka galvas nepatyrusiems. Vis tik laukiu atsiliepimu iš besinaudojančių šitais modeliais, būčiau labai dėkinga, o jau ketvirtadienį eisiu čiupinėti:)


Atsiliepimai iš turinčių šias mašinas bus į vienus vartus vis tiek biggrin.gif Nes faktas, kad žmogus nusipirko, tai jau džiaugsis kas bebūtų lotuliukas.gif

Aš vis tiek siūlyčiau dar luktelt kol mokotės, TIKRAI pati tuoj tuoj pradėsite orientuotis ko norite iš mašinos, beveik galiu pažadėti biggrin.gif

Nors jei užsiciklinote ant Milano, tai manau tik įsitikinti norite, kad jin tikrai GERA smile.gif O ji juk ir nėr bloga biggrin.gif

O Siuvimo stiliuj pirkt ir nebūtina, tik siūlau IŠBANDYTI, išsiklausinėti, pasakyt, kad kitur gaunat TOKIA TAI kaina, o jų teisė arba irgi tiek nuleist, arba išleist potencialų pirkėją apsishoppint kitur laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 04 29, 09:47)
Atsiliepimai iš turinčių šias mašinas bus į vienus vartus vis tiek biggrin.gif Nes faktas, kad žmogus nusipirko, tai jau džiaugsis kas bebūtų  lotuliukas.gif

gal ir taip, bet jei žmogus dažnai kursuoja į garantinį, tai jau būtų signalas:)
QUOTE(Vasaroti @ 2014 04 29, 09:47)
Nors jei užsiciklinote ant Milano, tai manau tik įsitikinti norite, kad jin tikrai GERA smile.gif O ji juk ir nėr bloga  biggrin.gif

Ant Londono, ne Milano:) Neužsiciklinau, dar nesunkiai nukalbama į šonąsmile.gif
Atsakyti
Ar yra tokia mašina, kuri labai gerai siūtų (domina tik paprasta tiesi siūlė) visokias medžiagas nuo ploniausias iki storiausios ir darytų visokias kilpas sagoms, ir dar kaina nebūtų kosminė ax.gif Čia mačiau neseniai gyrė Rubina http://www.siuvimost...ina-rubina-h20a, bet ten siūlių gal šimtas, kurių spėju niekam nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flux @ 2014 04 29, 11:38)
randu pigiau, nei su jų 10%


Tas tai jo,ir as maciau.. Bet reik pasiskaiciuot,kitur siuntimas kainuoja dar.. Ir man kazkaip patikimiau buvo is "pazistamu" pirkt,nei is eilines interneto parduotuves.. Del kokiu gedimu pvz,susisieki greit,atvaziuoja,paima,issiveza.. Cia kiekvieno aisku reikalas rolleyes.gif
QUOTE(Vasaroti @ 2014 04 29, 11:47)
Aš vis tiek siūlyčiau dar luktelt kol mokotės, TIKRAI pati tuoj tuoj pradėsite orientuotis ko norite iš mašinos, beveik galiu pažadėti  biggrin.gif

Bet jau ir namie norisi mokintis,nestabdyt reikalo kaip sakant,nelaukt keliu dienu vel iki sekancios dienos mokymu..Pasidarai su mokytoju per pamoka kazka ir susako ka gali sau laisvai namie pasibaigt,prasitest darba ax.gif
Mes prasemes,kad atsiustu i musu miesta keleta musu paciu issirinktu internete masinu,pasibandymui.. Mokymuose su mokytojo prieziura patikima bandytis..Pasibandem ir sprendem ar norim ar tinka ax.gif Dar dave kontaktini numeri kazkokio speco siuvimo masinu,galejom skambintis,konsultuotis rupimais klausimais.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2014 04 29, 13:51)
Bet jau ir namie norisi mokintis,nestabdyt reikalo kaip sakant,nelaukt keliu dienu vel iki sekancios dienos mokymu..Pasidarai su mokytoju per pamoka kazka ir susako ka gali sau laisvai namie pasibaigt,prasitest darba ax.gif


Na taip, bet kai tiek bijoma, kad neapgautų, neapsuktų, neįkištų kokio šė, tai dėl to ir siūlau luktelt šiek tiek, pasimokinti su kursų siuvimo mašinomis, apsiuostyti, apsiprast, tada ir pati pradės daugiau apie tas mašinas suvokti, nebus taip lengva "apgauti" cool.gif
Atsakyti
Pati paklausiau ir pati atsakau smile.gif Mašinos, kurios siūtų visokias kilpas, kilputes sagoms gali būti tik kompiuterizuotos. Vienoje vietoje siūlė Juki F serijos, kitoje Bernina arba Rubina, jei iš pigesnių. Rubina kaina labai viliojanti, bet Juki ir Bernina atrodo patikimesnės g.gif
Atsakyti
Vasaroti, aš ne apie "šė", o apie kainos ir kokybės santykį
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2014 05 01, 10:12)
Pirmą kartą girdžiu apie tokią mašiną, gal kažkas turi ir naudoja? Ar gal meistrams teko susidurti? Jei buvo apie ją kalbėta gal kas nuorodą įdėtų  4u.gif 
Nes man ji dar labiau nepatikima atrodo nei Rubina  blush2.gif
Kas gyvena Anglijoje, Airijoje, Amerikoje žinos, ten tai pagrindiniai modeliai, jų forumuose turi būti rašyta. Rytams gaminami kiti modeliai, todėl čia jie mažai žinomi. Su remontais siuvimo mašinų mažai teko susidurti, man jie atrodo beveik vienodai. Bet bendrai taisant atvežta iš vakaru technika matosi kad kruopščiau padaryta, varžteliai nepersukti, geresni metalai, plastmasė, nors pres-formos dažnai naudotos tos pačios.
Atsakyti
Na va, žiūriu nuorodos su tomis neaiškiomis siuvimo mašinomis dingo, įtartinas reikalas biggrin.gif Man labiausiai į aki krito Bernina, aš labiau už kokybe, jau geriau pasitaupyti negu pirkti bet ką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2014 05 01, 18:30)
Na va, žiūriu nuorodos su tomis neaiškiomis siuvimo mašinomis dingo, įtartinas reikalas  biggrin.gif Man labiausiai į aki krito Bernina, aš labiau už kokybe, jau geriau pasitaupyti negu pirkti bet ką  4u.gif


Kurią nusižiūrėjote? ax.gif

Man jų vienintelis minusas, tai klaikiai brangios pėdelės doh.gif wacko.gif Ir taip nemažai kainavo, tai dabar DAR po kokį 20 lt pabrango doh.gif dry.gif

Nors ne visi ir užsiima su tomis pėdelėmis žaisti, kiti su viena ir ta pačia viską pasisiuva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 05 01, 19:50)
Kurią nusižiūrėjote?  ax.gif

Dar tiksliai neapsisprendžiau, kuo daugiau domiuosi, tuo gerenės noriu ir daug siulių jau nėr toks nereikalingas blogis keliantis kaina ax.gif Jau atsargiai pradejau mastyt gal net su siuvinėjimu pasitaupius pirkti...bet net ir pigiausios kaina doh.gif Kai pamačiau kokių grožių galima prikurti, tai taip užsinorėjau, man labai gražu siuvinėti, nėriniuoti rūbai ir šiaip daiktai wub.gif
Vienoje parduotuvėje Rubina siulo, visiskai neatmetu ir šito varianto, nes aš vis dėl to nesu profesionali siuvėja, iš to duonos nevalgysiu, o hobiui tai labai brangus žaisliukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2014 05 01, 19:30)
Na va, žiūriu nuorodos su tomis neaiškiomis siuvimo mašinomis dingo, įtartinas reikalas  biggrin.gif Man labiausiai į aki krito Bernina, aš labiau už kokybe, jau geriau pasitaupyti negu pirkti bet ką  4u.gif
Jeigu bučiau Jūsų vietoje paklausčiau žmogaus, kurio pažįstate asmeniškai. Parašyti kodėl?
Atsakyti