Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Nuvažiavau nusiteikusi įsigyti Milan5, bet parodė Rubina H20A, ir susimėčiau doh.gif
Tai bus mano pirmoji siuvimo mašina, neskaitant vaikystėje turėtos Čaikos biggrin.gif

Lyginu abi, vis labiau linkstu link kompiuterizuotos. Gal turit kokių pastebėjimų? Gal kam išryškėjo kokie minusai šiose mašinose? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2014 04 26, 13:03)
Nuvažiavau nusiteikusi įsigyti Milan5, bet parodė Rubina H20A, ir susimėčiau  doh.gif
Tai bus mano pirmoji siuvimo mašina, neskaitant vaikystėje turėtos Čaikos  biggrin.gif

Lyginu abi, vis labiau linkstu link kompiuterizuotos. Gal turit kokių pastebėjimų? Gal kam išryškėjo kokie minusai šiose mašinose?  g.gif

As irgi ziurinejausi tarp Milan'u ir kitu panasiu masinyciu(visoms jauciau neutralias nuotaikas biggrin.gif ),papuole po nosim Rubina H20A ir supratau,kad ji "mano" wub.gif Tiesiog "lipo" ir tiek ax.gif Mano naturai tinka ten esanciu daugybe dekoratyviniu siuliu,kilpu,kilpuciu ir pan..Turiu tik nesenai,tai pirmoji mano meile siuvimo masinai,blogumu neizvelgiu po kol kas biggrin.gif Valdoma labai lengvai ir aiskiai,meistras sake gera,ner kam ten per daug gesti ir pan smile.gif
Pliusus ir minusus(kas Jums tinka,kas netinka,butina ar ne..) Jus tik pati sau galite nusisakyti,raso aprasymuose issamiai.As irgi cia daug skaitinejausi,bet supratau,kad tik pats sau zmogus gali atsakyt tinkamiausia varianta.Visada atsiras kas ispeiks arba isgirs.Sekmes pasirinkime mirksiukas.gif
Cia kaip ir koks rubas pvz.Jei kazkas sakys,kad grazu,madinga,puiku,kokybiska ir pan.,bet jums asmeniskai nepatiks-abejoju ar galesite deveti vien del kitu issakytos nuomones,ziuresites manau savosios busenos,jausmu ir nuomones ax.gif Su siuvimo masina draugausit gal 10m.ir daugiau,turi asmeniskai jums "lipti" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gina: 27 balandžio 2014 - 07:41
Ačiū už nuomonę 4u.gif
Vienas mane stabdantis rodiklis - tos dekoratyvinės siūlės unsure.gif ar man jų reikia? g.gif idealus variantas būtų be daugybės dekoratyvinių siūlių už mažesnę kainą biggrin.gif bet tada reikia pačiai išradinėt siuvamąsias lotuliukas.gif

Devynis kartus atmatuosiu - dešimtą pirksiu biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit, o kokia turėtų būti funkcija, kad siuvimo mašina ne tik audinius susiūtų, bet ir mezginius (turiu omenyje atskiras dalis, tarkim rankoves ir kt.)? blush2.gif Gal kokią patartumėt iki 800Lt?

Tarkim Janome 423S ar tai darytų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erniuke: 27 balandžio 2014 - 13:27
Sveikos,

Gal galite pakomentuoti apie sia Brother ploksciasiule. nerandu tokios pirkti Lietuvoje.
Ziurint video atrodo viskas taip paprasta. kur galima tokius baltus priedus isigyti?
http://www.youtube.c...h?v=61HVhICAH8I

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brenda mama: 27 balandžio 2014 - 15:40
QUOTE(brenda mama @ 2014 04 27, 15:38)
Sveikos,

Gal galite pakomentuoti apie sia Brother ploksciasiule. nerandu tokios pirkti Lietuvoje.
Ziurint video atrodo viskas taip paprasta. kur galima tokius baltus priedus isigyti?
http://www.youtube.c...h?v=61HVhICAH8I



O tai kur jūs ją planuotumėte nusipirkti, jeigu pas mus nėra? ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
patarkite, asai, prašau, renkuosi siuvimo mašiną siuvimui namuose. Daug žaisiu medžiagomis - oda, trikotažas (ar įmanoma vien siuvamąja mašina jį siūti bent pusėtinai?). Kaina - geriau apie 1000Lt, jei tikrai yra gerokai rimtesnių už daugiau, tada iki 1500Lt. Buvau išsirinkusi Jaguar 979, bet čia radau daug gerumų dėl Berninos. Kurią iš Berninų labiausiai verta žiūrėti už panašią kainą? Įdomios Bernina Bernette 15, Bernina Bernette 20, bet dizainas jų neįprastas, ar patogu naudoti?

QUOTE(odeta123 @ 2014 04 17, 17:11)
Labai laukiu patarimo!!!! 
Galvoju pirkti šši overloka "jaguar"
http://pigu.lt/buiti..._055d?id=949655
Ar verta?

man irgi įdomu, nes vėliau galvoju pirkti ir overloką. Kaip Jaguar aplamai kaip gamintojas?

Atsakyti
QUOTE(flux @ 2014 04 28, 10:54)
Sveiki,
patarkite, asai, prašau, renkuosi siuvimo mašiną siuvimui namuose. Daug žaisiu medžiagomis - oda, trikotažas (ar įmanoma vien siuvamąja mašina jį siūti bent pusėtinai?). Kaina - geriau apie 1000Lt, jei tikrai yra gerokai rimtesnių už daugiau, tada iki 1500Lt. Buvau išsirinkusi Jaguar 979, bet čia radau daug gerumų dėl Berninos. Kurią iš Berninų labiausiai verta žiūrėti už panašią kainą? Įdomios Bernina Bernette 15, Bernina Bernette 20, bet dizainas jų neįprastas, ar patogu naudoti?
man irgi įdomu, nes vėliau galvoju pirkti ir overloką. Kaip Jaguar aplamai kaip gamintojas?


Kiek matau gyvenate Vilniuje, tai pasiimkite tą savo odą, trikotažo gabalą ir nuvažiuokite į siuvimo stilių, duos pabandyti, gal dar ką protingo vietoje patars smile.gif

Kai iš kitų miestų būnant, tai gal sudėtingiau, bet turint išsirinkus konkrečius modelius, manau tikrai geriausias variantas pabandyti ir ten vietoje pakalbėti smile.gif

Prasiūsite odą, trikotažą ir pati savo nuosavom akim pamatysite, ar jus tenkina toks susiuvimas smile.gif

P.S. Beje, itin gerų atsiliepimų čia apie BERNINA mašinas gal užmatėte. Bernettes nėra tas pats, kas Bernina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 04 28, 11:32)
Kiek matau gyvenate Vilniuje, tai pasiimkite tą savo odą, trikotažo gabalą ir nuvažiuokite į siuvimo stilių, duos pabandyti, gal dar ką protingo vietoje patars smile.gif

Kai iš kitų miestų būnant, tai gal sudėtingiau, bet turint išsirinkus konkrečius modelius, manau tikrai geriausias variantas pabandyti ir ten vietoje pakalbėti smile.gif

Prasiūsite odą, trikotažą ir pati savo nuosavom akim pamatysite, ar jus tenkina toks susiuvimas smile.gif

P.S. Beje, itin gerų atsiliepimų čia apie BERNINA mašinas gal užmatėte. Bernettes nėra tas pats, kas Bernina smile.gif

neturiu dar nei odos anei trikotažo, tik minty jie biggrin.gif Siuvimo stilių aplankysiu kas be ko, nes ir kursus siuvimo ten lankau, bet pardavėjas yra pardavėjas, patys suprantat, o aš dar neturiu tiek praktikos, kad sugebėčiau kabinamus makaronus nusirinkti:) Bernette, supratau, lygis pakopa žemesnis, bet jei gamintojas rimtas, po tuo pačiu vardu turėtų būti gan gera lygi atitinkanti technika, ar blogai mąstau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flux: 28 balandžio 2014 - 12:15
QUOTE(Tomienė @ 2014 04 27, 11:58)
Ačiū už nuomonę  4u.gif
Vienas mane stabdantis rodiklis - tos dekoratyvinės siūlės  unsure.gif ar man jų reikia?  g.gif idealus variantas būtų be daugybės dekoratyvinių siūlių už mažesnę kainą  biggrin.gif bet tada reikia pačiai išradinėt siuvamąsias  lotuliukas.gif

Devynis kartus atmatuosiu - dešimtą pirksiu  biggrin.gif

Taip kaip,kad as masciau ar man reikalinga bus tokia kilpu ivairove.. biggrin.gif Namie beveik susagstomu drabuziu ner,tai kaip ir gal reiskias nemegstam tokiu rubu g.gif Bet va pirmasias kelnes siuvuosiu ir ten kaip tik reikes kilpeles biggrin.gif Siuvimo mokytoja sako atvaziuosiu pas tave svarkui kilpu spec(su apvalinta galvute)pasidaryt biggrin.gif Nezinau dar kur naudosiu dekoratyvines siules,bet man vien nuo minties yra gera,kad jos yra.. lotuliukas.gif Cia kaip ir minejau,vieniems patinka grieztas,tvarkingas,klasikinis ir pan.stilius,kitiems visokie raukinukai,sniuriukai,bantukai,drugeliai,sirdeles ir pan biggrin.gif
Kas man praktiskai patiko(ka spejau isbandyt),tai horizontali ir permatomu langeliu saudykle ax.gif Siulas susivele(pamirsau nuleist pedele lotuliukas.gif ),iskart pasimate neardant masinos,ir lengviau isiveria,issitraukia apatinis siulas ax.gif
flux-manau vistiek pirksit is "Siuvimo stiliaus" (su pritaikyta nuolaida kursantems),kazkaip nemanau,kad jie butu nusiteike makaronu kabinimui,kaip tik suinteresuoti,kad "kabintu" siuvimas,dziaugtumetes juo,jaustumet malonuma siuti,o tam reikalinga gera masina ax.gif
As is kitur ieskojau pirktis,is ten kur ne vien siuvimo masinom prekiauja,o masiskai buitine technika,tai va ten tai joo.. priciulbes bet ko,kad tik kas pirktu..Ne specai,patys net pajungt ir siut nemoka..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gina: 28 balandžio 2014 - 16:23
As irgi manau, kad makaronus labiau linke kabinti visokiuose prekybcentriuose vadybininkai, kurie is esmes patys neitin nusimano daiktuose, kuriuos stumdo, tik bendrom frazem apie visas prekes gali kazka pasneketi smile.gif

Siuvimo stiliuje masinu didele ivairove, tai kokios nesamones vis tiek neikish, o ypac jei lankote kursus ten pas juos, tai siulyciau pabaigti kursus ir tada dairytis masinos. Per ta laika jau PATI siek tiek busite pradejus gaudytis kas ir apie ka wink.gif

Mes Kaune turime siuvimo manija, tai ten man kaip jusu siuvimo stiliaus analogas biggrin.gif Tik kursu jokiu nera, ale kai pirkau pas juos overloka, tai beveik mini kursus vis tiek pravede kaip naudotis biggrin.gif

Tai sitos dvi pardes man tikrai patikimos, nes patys savininkai jose dirba, visai kitas reikalas, nei prekybcentriuose pirkti, kur tikrai negali buti tikras, kad neikishtu to, ko tau nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2014 04 28, 16:22)
flux-manau vistiek pirksit is "Siuvimo stiliaus" (su pritaikyta nuolaida kursantems),..

randu pigiau, nei su jų 10%
QUOTE(Vasaroti @ 2014 04 28, 17:03)
As irgi manau, kad makaronus labiau linke kabinti visokiuose prekybcentriuose vadybininkai, kurie is esmes patys neitin nusimano daiktuose, kuriuos stumdo, tik bendrom frazem apie visas prekes gali kazka pasneketi smile.gif

Siuvimo stiliuje masinu didele ivairove, tai kokios nesamones vis tiek neikish, o ypac jei lankote kursus ten pas juos, tai siulyciau pabaigti kursus ir tada dairytis masinos. Per ta laika jau PATI siek tiek busite pradejus gaudytis kas ir apie ka wink.gif

aišku, kad jie supranta apie siuvamasias žymiau daugiau, nei prekybcentry, net neabejoju, bet pardavėjas visada turi išskaičiavimą: jei kurį laiką neina Rubinos, tai reikia jas labiau pagirti:) Aišku, kad visiško šlamšto jie neveža, bet ar nusipirksi tau geriausia, tai dar klausimas.
Pykstu ant savęs, kad gundausi dizainu - tos naujos Bernette's labai gerai atrodo biggrin.gif Jaguar prie jos - kaip Lvovas šalia Apple:D Taip ir apsuka galvas nepatyrusiems. Vis tik laukiu atsiliepimu iš besinaudojančių šitais modeliais, būčiau labai dėkinga, o jau ketvirtadienį eisiu čiupinėti:)
Atsakyti