Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(Vasaroti @ 2014 04 16, 09:47)
P.S. Pagaliau turiu overloką wub.gif laugh.gif

sveikinu 4u.gif
gal galima paklaust koki? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 04 16, 08:47)
Aš čia gal ne į temą truputį.. Ale paklausiu vis tiek 4u.gif Ar užtektų patalynę siusiūti/apsiūlėti tik su overloku (2 adatomis ir 4 siūlais)? Ar geriau susiūti ir tada apsiūlėti? biggrin.gif 4u.gif

P.S. Pagaliau turiu overloką wub.gif laugh.gif

Sveiki, dabar taip ir aš siuvu. Pilnai užtenka ir darbo mažiau. bent jau pirkta patalynė, tai taip ir siūta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2014 04 16, 10:53)
sveikinu  4u.gif
gal galima paklaust koki? bigsmile.gif


Galima, paėmiau tą, kurios labiausiai nenorėjau, o dabar esu patenkyta kaip slyva doh.gif lotuliukas.gif wub.gif

JUKI MO 654DE wub.gif

Kažkaip buvau įtikinta, kad atmetus Baby Lock, kas man neįperkama buvo, šis overlokas yra pats geriausias šiai dienai g.gif Viduriai jo identiški Bernina 800DL modeliui, ir sakė siūlo įtempimo reguliavimas tais ratukais yra tikslesnis nei tomis svirtelėmis unsure.gif Ir problemų su darbu, pačia mašina atseit nėra. Sakė kiek yra pardavę, dar neikart į garantinį nebuvo atnešta, atvirkščiai kaip pasitaiko su kitais overlokais. Vien man ten bebūnant kažkokį Leader overloką PENKTĄ kartą atvežė doh.gif wacko.gif

Tai va kaip gavos netikėtai man lotuliukas.gif O ir kaina gera nuskilo smile.gif

QUOTE(ausrytyja @ 2014 04 16, 14:26)
Sveiki, dabar taip ir aš siuvu. Pilnai užtenka ir darbo mažiau. bent jau pirkta patalynė, tai taip ir siūta.  smile.gif


Ačiū, labai super tada, kažkada siuvau su mašina, nu tai vis tiek užtrunka ilgėliau, nei su overloku pravažiuot wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 04 16, 15:55)
Galima, paėmiau tą, kurios labiausiai nenorėjau, o dabar esu patenkyta kaip slyva  doh.gif  lotuliukas.gif  wub.gif

biggrin.gif tai puiku... as i tuos pacius variantus dairausi ir dar i Husqvarna Viking HUSKYLOCK s15
kol kas, siuvimo kursuose ir rubina labai gerai apmeto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2014 04 16, 16:01)
biggrin.gif tai puiku... as i tuos pacius variantus dairausi ir dar i Husqvarna Viking HUSKYLOCK s15
kol kas, siuvimo kursuose ir rubina labai gerai apmeto biggrin.gif


Apie sita Huskylock'a kazkokiu nekokiu atsiliepimu uzskaicius buvau JAV forumuose, nes irgi buvo uzkliuves uz akies. Kuom tiksliai ten skundes jau nebeprisimenu, tik pamenu, kad po komentaru is mano saraso iskrito biggrin.gif

O kad apmeto ir Rubina, ir kokia Barbina tai faktas biggrin.gif Kiekvienas renkasi pagal savo asmeninius kriterijus, kitu atsiliepimus, turimus finansus ir pan. smile.gif

Maciau Siuvimo stiliaus svetainej kazkoks Rubina overlokas su akcija buvo, ten visas video idetas ka galima nuveikt smile.gif

As savo Kaune pirkau overloka, vis tiek ziuriu kainos zemesnes nei Vilniuj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 04 16, 17:47)
Apie sita Huskylock'a kazkokiu nekokiu atsiliepimu uzskaicius buvau JAV forumuose, nes irgi buvo uzkliuves uz akies. Kuom tiksliai ten skundes jau nebeprisimenu, tik pamenu, kad po komentaru is mano saraso iskrito  biggrin.gif

O kad apmeto ir Rubina, ir kokia Barbina tai faktas  biggrin.gif Kiekvienas renkasi pagal savo asmeninius kriterijus, kitu atsiliepimus, turimus finansus ir pan. smile.gif

Maciau Siuvimo stiliaus svetainej kazkoks Rubina overlokas su akcija buvo, ten visas video idetas ka galima nuveikt smile.gif

As savo Kaune pirkau overloka, vis tiek ziuriu kainos zemesnes nei Vilniuj smile.gif

ech... atkrenta tada ir man biggrin.gif kazkaip linkstu prie 'bernina 800DL', bet paskaicius SM temas supratau, kad 'juki' tas pats kas bernina tik pigiau g.gif

tai ta pacia nukainuota rubina mes ir naudojames, kai kol kas tiek tereikia, tai gerai ir ji...

o tai kiek jums kaune kainavo juki? g.gif cia siuvimo stiliuje?
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2014 04 16, 09:01)
biggrin.gif tai puiku... as i tuos pacius variantus dairausi ir dar i Husqvarna Viking HUSKYLOCK s15
kol kas, siuvimo kursuose ir rubina labai gerai apmeto biggrin.gif

mes su Vasaroti kaip suprantu skaitom tą patį forumą. Ir aš nepamenu tiksliai ką blogo rašė, bet nupurtė ir mane nuo jo. Seniai skaičiau ir rinkausi, o blogų atsiliepimų buvo dauguma, todėl nereikėjo ilgai svarstyti dėl šio.

Vasaroti, sveikinimai įsigijus naują žaislą wub.gif
Atsakyti
Labai laukiu patarimo!!!!
Galvoju pirkti šši overloka "jaguar"
http://pigu.lt/buiti..._055d?id=949655
Ar verta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odeta123: 17 balandžio 2014 - 17:12
QUOTE(vassara @ 2014 04 16, 22:02)
ech... atkrenta tada ir man biggrin.gif kazkaip linkstu prie 'bernina 800DL', bet paskaicius SM temas supratau, kad 'juki' tas pats kas bernina tik pigiau  g.gif

tai ta pacia nukainuota rubina mes ir naudojames, kai kol kas tiek tereikia, tai gerai ir ji...

o tai kiek jums kaune kainavo juki?  g.gif cia siuvimo stiliuje?

O gal pasakysit kodel labiau linstat prie Berninos 800DL? 4u.gif as kiek ziurejau man beveik identiskos masinos Bernina 800DL ir 700D... g.gif gal kas gali pasakyti koks esminis skirtumas tarp siu dvieju overloku? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, na aš turiu štai tokį.
http://www.siuvimost...ome-mylock-644d
Tikrai esu patenkinta, viską siuvu ir kol kas problemų neturiu. Trikotąžą taip pat labai gerai siuva smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Amalija2 @ 2014 04 20, 10:11)
O gal pasakysit kodel labiau linstat prie Berninos 800DL?  4u.gif as kiek ziurejau man beveik identiskos masinos Bernina 800DL ir 700D... g.gif  gal kas gali pasakyti koks esminis skirtumas tarp siu dvieju overloku?  4u.gif

trupytį palyginau ir manau, kad nelabai jie kuo skiraisi. 800dl turi automatinį kilpiklio įvėrimą ir viskas manau. Toliau viskas kaip ir panašu. Man buvo tokia pat problema renkantis tarp 744d ir 644d mylock ovewrloko, o pas 744d tik tiek, kad yra rankovė nuimama.tai va pasijunkit abu ir lyginkit tiesiog, ką turi kiekvienas. Rodos suprantamai rašiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2014 04 20, 10:11)
O gal pasakysit kodel labiau linstat prie Berninos 800DL?  4u.gif as kiek ziurejau man beveik identiskos masinos Bernina 800DL ir 700D... g.gif  gal kas gali pasakyti koks esminis skirtumas tarp siu dvieju overloku?  4u.gif


Skiriasi siūlo įvėrimu ir operacijų skaičiumi smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal kas turite JANOME JUNO E1015, kaip ji jums? blush2.gif Galvoju tokią pirkti g.gif
Atsakyti