Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Merginos jau baigiu prazilti besirenkant siuvimo masina ka galetumete pasakyti apie Janome 525s doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stasika @ 2014 02 08, 12:08)
Sveiki, smile.gif
  Ir aš ieškau plokščiasiūlės, pradžioj norėjau Baby Lock Cover Stitch,  bet prie jos nėra lietuviškos instrukcijos (mėgstu labai atidžiai jas išstudijuoti) ir aišku, kaina... minėjo, kad 2600Lt, gal ir Baby Lock'ams normali, bet ar tikrai verta ją rinktis..
O, dėl ko Jūs pirktumėte Baby Lock, dėl tylesnio darbo, dėl mažesnio ar visiško vargo nebuvimo su siūlų įtempimais ar gal dar dėl ko nors?..
Nes siuvimo stiliuj, sakė, kad Merrylock galutinis rezultatas toks pats, tik Baby Lock daugiau įspūdingų "pričindalų" siūlo įvėrimas, dar kažkas.. bet Merrylock dg nei per pus pigesnės.. O, kaip Janome CoverPro 1000cpx? g.gif

Naudoju Baby Lock Cover Stitch. Tai mano pirma plokščiasiūlė. Rinkausi ją, nes kaip sakiau, pirma mašina, ir norėjos iškart siūti, o ne gaišti laiką mokantis, stidijuojant įtempimus, reguliavimus ir tt. Tai taip ir yra, nusipirkau, atsivežiau, suvėriau siūlus ir iškart siuvau. 0 problemų mašina, vaikiškai paprastas naudojimas. Babylock unikalus paprastumu naudoti ir visiškai nereikalaujančios jokio gilaus mokslo. Tas pats apibūdinimas tinka ir overlockui. Minusas, triukšmingi, bet nežinau ar triušmingesni nei kiti, nedariau palyginimo ir man triukšmas netrukdo.
Bet pvz siuvimo mašinos babylock nesirinkau, nors buvo viena iš trijų taikinių, bet nelipo man pati siuvimo mašina.

Apleidau siuvimą geriems metams, bet jau pūčiu dulkes nuo žaislų bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Singer meistras @ 2014 02 09, 07:41)
Pastaba: absoliuti dauguma, save laikančių siuvėjų-profesionalių, neturi jokio supratimo apie siūlės kokybę. Jos niekaip negali suvokt, kad visos siuvimo mašinos  traumuoja siūlą: senos laidos - mažiau, dabartinės, kinų gamybos - daugiau.

Siūlo trauma hihihi.gif
Atsakyti
O kaip įdomu ta Janome 1000CPX plokščiasiūlė? unsure.gif Amerikietiškam forume labai giriama, toks vaizdas kad visos turi ir nei viena nesiskundžia unsure.gif

Gaila, kol buvau siuvimo stiliuj nesugalvojau jos apžiūrėt gyvai doh.gif Bet Kaune lyg irgi turi.. O Kauno siuvimo manija visiškai siūlo tik Baby Lockus, tiek overloką, tiek jų plokščiasiūlę doh.gif wacko.gif Kas yra beveik ir neįkandama doh.gif biggrin.gif dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 02 15, 02:31)
O kaip įdomu ta Janome 1000CPX plokščiasiūlė?  unsure.gif Amerikietiškam forume labai giriama, toks vaizdas kad visos turi ir nei viena nesiskundžia  unsure.gif

Gaila, kol buvau siuvimo stiliuj nesugalvojau jos apžiūrėt gyvai  doh.gif Bet Kaune lyg irgi turi.. O Kauno siuvimo manija visiškai siūlo tik Baby Lockus, tiek overloką, tiek jų plokščiasiūlę doh.gif wacko.gif Kas yra beveik ir neįkandama  doh.gif  biggrin.gif dry.gif

Tikriausiai patikima, jei tiek daug žmonių ją turi.
Atsakyti
QUOTE(ingiuux22 @ 2014 02 14, 19:22)
Merginos jau baigiu prazilti besirenkant siuvimo masina ka galetumete pasakyti apie Janome 525s  doh.gif

Sveiki, šią siuvimo mašiną turi mano anyta. Labai faina ir tikrai viskas gerai su ja. Pati taip pat daug siuvau ir labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 02 15, 17:15)
Tikriausiai patikima, jei tiek daug žmonių ją turi.


Buvau sian gyvai jos paziureti. Zodziu susidare ispudis, kad Baby Lock ploksciasiule vienareiksmiai geriausia, o Janome ploksciasiule tinkama "is bedos", nes geriau kaip ir nieko nera doh.gif Nes turi savybe, kuri sake TIKRAI islys ant vienokiu ar kitokiu audiniu, praleidineti dygsnius, ziauriai daug reguliavimo, kiekvienam audiniui reikes vis pasireguliuoti ir t.t., praleidimas neisvengiamas ir tai yra nesutvarkoma NIEKAIP atseit, tiesiog taip yra ir viskas unsure.gif

Baby Locku gi nereikia apskritai reguliuoti, dygsniu nepraleidineja, puikiai prisitaiko nuo visokiu storu dzinsu iki silko. Sako su kita masina reiktu ant gabaliuko audinio issibamdyti ar tinkamas itempimas ir t.t., ar neraukia audinio, su baby locku nieko tokio nereikia, jo vienintelio ir ta pati siaura babylock siule ideali, ko kitos masinos neva nesugeba isgauti ir t.t., ir pan.

Zodz jo nuomone, geriausia ka imanoma isigyti, yra baby lock Evolution, deja anos kaina 4800 Lt doh.gif lotuliukas.gif cry.gif dry.gif

Su sia masina atseit nebutu JOKIU problemu nei siulus susiveriant, nei nieko reguliuoti reiktu, zodz pasvajojau ir uztenka..
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 02 15, 10:46)
Buvau sian gyvai jos paziureti. Zodziu susidare ispudis, kad Baby Lock ploksciasiule vienareiksmiai geriausia, o Janome ploksciasiule tinkama "is bedos", nes geriau kaip ir nieko nera  doh.gif Nes turi savybe, kuri sake TIKRAI islys ant vienokiu ar kitokiu audiniu, praleidineti dygsnius, ziauriai daug reguliavimo, kiekvienam audiniui reikes vis pasireguliuoti ir t.t., praleidimas neisvengiamas ir tai yra nesutvarkoma NIEKAIP atseit, tiesiog taip yra ir viskas  unsure.gif

Baby Locku gi nereikia apskritai reguliuoti, dygsniu nepraleidineja, puikiai prisitaiko nuo visokiu storu dzinsu iki silko. Sako su kita masina reiktu ant gabaliuko audinio issibamdyti ar tinkamas itempimas ir t.t., ar neraukia audinio, su baby locku nieko tokio nereikia, jo vienintelio ir ta pati siaura babylock siule ideali, ko kitos masinos neva nesugeba isgauti ir t.t., ir pan.

Zodz jo nuomone, geriausia ka imanoma isigyti, yra baby lock Evolution, deja anos kaina 4800 Lt  doh.gif  lotuliukas.gif cry.gif dry.gif

Su sia masina atseit nebutu JOKIU problemu nei siulus susiveriant, nei nieko reguliuoti reiktu, zodz pasvajojau ir uztenka..

Net ne atseit, bet taip ir yra 4u.gif
Minusa babylock prisiminiau, kuris man netrukdo. Overlockas šokinėja ant stalo. Reikia specialaus pado, tada pagėrina situaciją. Nepamenu ar ploščiasiūlė šokinėja, kažkaip neužsifiksavo.
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 02 15, 19:46)
Buvau sian gyvai jos paziureti. Zodziu susidare ispudis, kad Baby Lock ploksciasiule vienareiksmiai geriausia
...
Zodz jo nuomone, geriausia ka imanoma isigyti, yra baby lock Evolution, deja anos kaina 4800 Lt  doh.gif  lotuliukas.gif cry.gif dry.gif

Su sia masina atseit nebutu JOKIU problemu nei siulus susiveriant, nei nieko reguliuoti reiktu, zodz pasvajojau ir uztenka..


Priminkit, prasau, kokius darbus ruosiates atlikinet overloku? 4u.gif Ieskoti tobulumo nera blogai, bet perfekcionizmas kartasi taip maiso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 02 15, 17:46)

Baby Locku gi nereikia apskritai reguliuoti, dygsniu nepraleidineja, puikiai prisitaiko nuo visokiu storu dzinsu iki silko. Sako su kita masina reiktu ant gabaliuko audinio issibamdyti ar tinkamas itempimas ir t.t., ar neraukia audinio, su baby locku nieko tokio nereikia, jo vienintelio ir ta pati siaura babylock siule ideali, ko kitos masinos neva nesugeba isgauti ir t.t., ir pan.



Bet kokį gaminį prieš pradedant siūti reikia "prasiūti" ant tos medžiagos gabalėlio, iš kurios bus gaminys. Nebūna taip, kad su tuo pačiu sureguliavimu "prasiūsi" šilką, o kitą siūlę džinsui. Jei norėsite kokybiškos siūlės, tai reikia ir adatas pasitikrinti, siūlus ir siūlės kokybę. Net pėdelės prispaudimas turi reikšmės, tankumas, raukimas ir t. t
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2014 02 15, 23:30)
Bet kokį gaminį prieš pradedant siūti reikia "prasiūti"  ant tos medžiagos gabalėlio, iš kurios bus gaminys.  Nebūna taip, kad su tuo pačiu sureguliavimu "prasiūsi" šilką, o kitą siūlę džinsui. Jei norėsite kokybiškos siūlės, tai reikia ir adatas pasitikrinti, siūlus ir siūlės kokybę. Net pėdelės prispaudimas turi reikšmės, tankumas, raukimas ir t. t


Baby lock'o esme ta ir yra, kad visiskai nereikia zaisti su audinio skiautemis 4u.gif Tad buna, oj kaip buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2014 02 15, 16:30)
Bet kokį gaminį prieš pradedant siūti reikia "prasiūti"  ant tos medžiagos gabalėlio, iš kurios bus gaminys.  Nebūna taip, kad su tuo pačiu sureguliavimu "prasiūsi" šilką, o kitą siūlę džinsui. Jei norėsite kokybiškos siūlės, tai reikia ir adatas pasitikrinti, siūlus ir siūlės kokybę. Net pėdelės prispaudimas turi reikšmės, tankumas, raukimas ir t. t

Na tikrai būna, ir jau seniai yra. Mašina pritaiko pati pėdos prispaudimà. Dygsnio ilgius, pločius žinoma reik pačiai pasirinkti. Bet tikrai egzistuoja overlockas, kuris prasiuva vienodai kokybiškai ir tamprià, ir šilkà, ir džinsà vienà po kito be pakeitimù.
Atleiskit už keistà raidynà tekste, bet mano planšetėje kažkodėl nėra pilnos LT abėcėlės doh.gif
Atsakyti
Labai reikia jūsų nuomonės. Busiu tik pradedančioji siuvėja. Radau porą siuvimo mašinų. Pirmoji kurią nusižiūrėjau yra Janome 525S. Antroji - Singer simple 3210.
Kurią būtų geriau pirkti kaip pradedančiąjai, ar Janome ar Singer? Gal galit patarti?
Atsakyti