Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(Vasaroti @ 2014 02 09, 13:21)
Na aš tai nelabai sutikčiau, kad pigios ir brangios mašinos ATLIEKA TĄ PATĮ  ax.gif Nebent tik turint omeny, kad tarkim ABI SUSIŪNA (ar ten apmėto, jokio skirtumo), bet pradėjus žiūrėti pačios siūlės ar baigto gaminio kokybę, tai būčiau linkus tikėti, kad TADA skirtumas ir pasimatytų g.gif

Juk siuvimo mašina už 150 Lt ir už 3000 Lt tikrai susius kažką (na tipo ATLIKS TĄ PATĮ biggrin.gif ), bet nesu tikra ar darbas bus atliktas lygiaverčiai  cool.gif

Pastaba: absoliuti dauguma, save laikančių siuvėjų-profesionalių, neturi jokio supratimo apie siūlės kokybę. Jos niekaip negali suvokt, kad visos siuvimo mašinos traumuoja siūlą: senos laidos - mažiau, dabartinės, kinų gamybos - daugiau.
Atsakyti
Dėl garso, tai aš lyginau savo plokščiasiūlę su overloku smile.gif Nuo babylock'o mane tai tik kaina atbaidė. Todėl pasirinkau marrylock plokščiasiūlę. Babylock tiesiog kitokio lygio smile.gif Su bet kokia plokščiasiūlė visada rezultatas bus tas pats - plokščia siūlė. Ir dar mašina pati nesiuva, siuva tas kas sėdi prie jos smile.gif

Tarkim, mašina už 1500 ir už 3000 atliks tą patį smile.gif Neimu kraštutinumų smile.gif Ir siūlės kokybė netik nuo mašinos priklauso wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 10 vasario 2014 - 14:20
QUOTE(balla @ 2014 02 10, 14:19)
Tarkim, mašina už 1500 ir už 3000 atliks tą patį smile.gif Neimu kraštutinumų smile.gif Ir siūlės kokybė netik nuo mašinos priklauso wink.gif


Tai jei abi atlieka visiškai tą patį, kam merkti pinigus į brangesnį daiktą? Kad ir tą patį BabyLock? 4u.gif
Atsakyti
Renkantis overloką galutinai (nebeturiu jėgų gilintis DAR į krūvą kitų jau doh.gif lotuliukas.gif ) apsistojau ties trimis galimais variantais, gal kažkas turėtumėt kažką protingo patarti į vieną ar į kitą pusę? 4u.gif

(Iš trijų Bernina variantų šitas (o ne brangesnis) atsižvelgus į užsienio forumuose rastus komentarus, dėl kiek gerėlesnio darbo neva, lyginant su sekančiu modeliu, JUKI dėl to, kad savo darbu yra bene Bernina klonas biggrin.gif )

1. BERNINA 800DL

user posted image

2. JUKI MO 654DE

user posted image

3. BABYLOCK Eclipse BLE1DX-2

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 02 10, 17:02)

skaitant sito aprasyma net seile tysta biggrin.gif
kokia jo kaina mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2014 02 10, 19:16)
skaitant sito aprasyma net seile tysta biggrin.gif
kokia jo kaina mirksiukas.gif ?


2199 Lt 4u.gif


O beje, ką tokio atradote, ko neturi jūsų mašiniukas? Apart savaiminio siūlų susivėrimo? laugh.gif unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasaroti: 10 vasario 2014 - 19:25
QUOTE(Vasaroti @ 2014 02 10, 21:18)
2199 Lt  4u.gif
O beje, ką tokio atradote, ko neturi jūsų mašiniukas? Apart savaiminio siūlų susivėrimo? laugh.gif  unsure.gif  4u.gif


nu nieko sau 'apart', tai jau labiau tiktu 'vauuuu' (cia apie ta savaimini siulu susiverima)

beje , mano masiniuke irgi yra uzpatentuota siulo itempimo sistema biggrin.gif ,ispudzio nepadare, ismeginau, nutariau , kad joks cia ne privalumas, uz kuri reiktu permoket.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2014 02 10, 20:18)
nu nieko sau 'apart', tai jau labiau tiktu 'vauuuu' (cia apie ta savaimini siulu susiverima)

beje , mano masiniuke irgi yra uzpatentuota siulo itempimo sistema  biggrin.gif ,ispudzio nepadare, ismeginau, nutariau , kad joks cia ne privalumas, uz kuri reiktu permoket.

Tai va, o kainų skirtumas 700-800 lt. Nors aš turbūt dar pusmetį pasvarstysiuuir babyloc pasirinksiu
Atsakyti
Nors sakiau nebesiknisiu jau, bet įdomu kodėl tarkim šie overlokai visai nepopuliarus pas mus?

Kiek skaičiau pas amerikonkas, tai labai mėgiami overlokai, o ir kaina lyginant su anais mano įkekltais perpus mažesnė unsure.gif

BROTHER siuvimo mašinų nei nežiūrėčiau kažiko, o va overlokui šiam ir kitam modeliui atsiliepimai tik patys geriausi, kame reikalas? unsure.gif

Brother M1034D

Brother M3034D
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 02 11, 21:50)
Nors sakiau nebesiknisiu jau, bet įdomu kodėl tarkim šie overlokai visai nepopuliarus pas mus?

Brother M1034D

Brother M3034D



O, kokie grazuciai biggrin.gif niekad neatkreipiau demesio , bet aprasyme yra viskas, ko reikia 'tiesiog normaliam overlokui' rolleyes.gif

Dabar pasigirsiu, kad naujausias mano siuvinys su Rubina S20A - paltas wub.gif( medziaga is vilnos ir angoros, su plaukeliu kaip kailiukas). Viskas ejos skaniai ir sklandziai, labai patenkinta dvigubu kojeles pakelimu, masinos stabilumu siuvant tokios apimties drabuzi...
...Nors saukstas deguto buvo- kazko uzsikaprizijo automatiniu siuliu kilpos ir niekaip neradau ligos, kodel kartais iseidavo normalios, o kartais P formos, t.y. pradedavo, bet gristant numuilindavo puse kelio ir pabaigdavo g.gif Visa laime, kad tai buvo ant pabandymo. Ko tik nedariau doh.gif ir keiciau nustatymuose zingsnio ploti/ilgi, ir rinkausi kitu formu kilpas, ir sutepiau dar karta,ir adata pakeiciau, ir siuvau tik su START paspaudimu, ir vien su kojiniu pedalu- vistiek viena normali, 3 kitos P doh.gif
Na, dideliam palengvejimui- dariau paslepta uzsegima, tai bet kuriuo atveju ju nesimato. Tik va pasisiuvus toki dalyka nesinorejo viska su 'nedadirbtom' kilpom sugadint. Kazkokiu stebuklingu budu ant palto pavyko 3 padaryt normaliai, o 4- uzsikaprizijo pusiaukelej, tai as ja pergudravau- nuo puses paleidau kaip 'nauja' ir uzbaigiau. Bet nervina tokie dalykai.
Tiesa, visur kitur kilpos iseiina puikios, o va kartais ima nepaaiskinamai durniuot g.gif
Atsakyti
Buvau vakar Siuvimo stiliuje, norėjau overlokus išbandyt bigsmile.gif

JUKI pasirodė visiškai nemalonaus vaizdo, kad nesinorėjo net ir mėginti, nu tiesiog absoliučiai ne mano skonio daiktas, su tom blizgančiom emblemom ir t.t. doh.gif

Tada perėjau prie Berninų (iškart pranešė, dar nežinodama, kad aš ir taip jų gerbėja biggrin.gif ), kad Bernina overlokai pats geriausias pasirinkimas namams.

Parodė 700DL ir 800 DL modelius, sako to brangiausio net nesiūlau, nes jame visko, kas pridėta papildomai, tų funkcijų iš patirties ir klientų atsiliepimų, NIEKAS nenaudoja, o kaina iškelta neprastai g.gif

Tada konkrečiai įvardino 700DL ir 800DL skirtumus, parodė kame reikalas, kas pasidarė akivaizdu, kad tie dalykai kurie kelia kainą, man yra visiškai neaktualūs, tad permokėti dėl to visai nesinorėtų.

Kitas dalykas, kuris mane NEMALONIAI nustebino, kai pabandžiau pasiūti su tuo overloku. Pasirodė klaaaikiai lėtai doh.gif Bet čia ne overloko bėda, o mano, kadangi iki šiol nebuvau bandžius buitinio overloko. Pas mus per pamokas siuvame su pramoninėmis mašinomis, o jos tokiu nenormaliu greičiu varo, kad man buitinis overlokas pasirodė kaip vėžlys cry.gif Žodž visiškas nusivylimas tuo klausimu, bet Berninos overlokas turi 1500 apsisukimų per minutę, kas lyginant su kitais overlokais yra labai gerai, tačiau kadangi vieninteliai overlokai bandyti gyvenime yra pramoniniai, tai man šiek tiek taip liūdnokoka švelniai tariant pasidarė unsure.gif

Na bet džiaugiuosi ten apsilankius, tačiau reikėtų dar vienos viešnagės, nes dar kitų minčių prikilo biggrin.gif Ale nežinia, kada vėl bus proga nuvykti į Vilnių doh.gif biggrin.gif 4u.gif

Toks "trumpas" atsiliepimas apie ovrlokiukus biggrin.gif

Babylock'ai tiesa Kaune, tai bandysiu gal ir juos dar aplankyti smile.gif
Atsakyti
Rinkaus rinkaus jusu temoj, o nuejus i parduotuve isigijau Janome QXL605, super patenkinta, masiniukas dirba kaip reikalas, nors esu pradedancioji, bet jau kiek mazei bandau siut rubelius po namus, man thumbup.gif
Atsakyti