Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(geguzevasaris @ 2014 02 06, 19:16)
As nenaudoju nei papildomu pedeliu, nei kitu siuliu, nes ismeginau visas, o isimylejau viena, ji pati graziausia, tai visur ir naudoju g.gif


Tai vat man indomu, kuo tarkim pigiausias Bernina overlokas skiriasi nuo jūsiškio, nes jei tik nenaudojamų operacijų skaičiumi, tai gal nėra ko merkt tuos nesimetančius pinigus renkantis brangesnį daiktą unsure.gif

Įdomu ar ši plokščiasiūlė ( plokščiasiūlė )verta dėmesio ar "pigus" barškalas bus? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(geguzevasaris @ 2014 02 06, 19:16)
As nenaudoju nei papildomu pedeliu, nei kitu siuliu, nes ismeginau visas, o isimylejau viena, ji pati graziausia, tai visur ir naudoju g.gif


Na dar aš doh.gif

Lyginu ką turi jūsų mašiniukas ir ko neturi tarkim paprasčiausias modelis Berninos unsure.gif

- Automatinis apainio ir sukimbančio dygsnio kilpiklių užtvirtinimas;
- Nusukama į šoną pėdelė;
- Blokuojamasis išjungiklis ėsant atidarytam dangteliui;
- Overlokinė pėdelė su juostelių nukreipikliu;
- Keletas kitų pridėtų pėdelių, kurias galima nusipirkti papildomai ateity esant poreikiui.
- Plius aišku didesnis operacijų skaičius.

Tai klausimas, ar tie pirmieji punktai mirtinai reikalingi? biggrin.gif Ar tas pirmas punktas reiškia, kad užtvirtinimą automatiškai padaro apmėtymo pradžioje ir pabaigoje, ar kas ten yra? nes kažkaip blatnai parašyta unsure.gif Ta nusukama pėdelė... ar labai naudojate šią funkciją? 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu čia minimą juki overloką ir merrylock plokščiasiūlę. Overlokui priekaištų neturiu. Naudoju daugiau nei vieną siūlę wink.gif
O kas dėl plokščiasiūlės, tai nėra ji barškalas smile.gif Bet tikrai garsiau dirba nei overlokas smile.gif Pradžioj vargau su siūlų įtempimais, nes ką ten rekomenduoja neatitinka. Tiesiog reikia įgusti ir tiek. Pradžioj buvau užsikepus Berninos plokščiasiūlės, bet ten tik du siūlai ir kaina didesnė. Jei kas dar domina apie šias mašinas, klauskit, kiek galėsiu parašysiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2014 02 07, 10:32)
Aš turiu čia minimą juki overloką ir merrylock plokščiasiūlę. Overlokui priekaištų neturiu. Naudoju daugiau nei vieną siūlę wink.gif
O kas dėl plokščiasiūlės, tai nėra ji barškalas smile.gif Bet tikrai garsiau dirba nei overlokas smile.gif Pradžioj vargau su siūlų įtempimais, nes ką ten rekomenduoja neatitinka. Tiesiog reikia įgusti ir tiek. Pradžioj buvau užsikepus Berninos plokščiasiūlės, bet ten tik du siūlai ir kaina didesnė. Jei kas dar domina apie šias mašinas, klauskit, kiek galėsiu parašysiu wink.gif

labas
jei reiketu velrinktis,ar pirktumet merrylock,ar kitos ieskotumet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 02 07, 12:16)
labas
jei reiketu velrinktis,ar pirktumet merrylock,ar kitos ieskotumet  4u.gif

Pasirinkimo didelio kaip ir nėra. Rinkčiaus baby lock'o plokščiasiūlę smile.gif Kaip ir jų overloką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 07 vasario 2014 - 13:35
QUOTE(balla @ 2014 02 07, 13:33)
Pasirinkimo didelio kaip ir nėra. Rinkčiaus baby lock'o plokščiasiūlę smile.gif Kaip ir jų overloką smile.gif

Sveiki, o gal siuvate su overloku ir "flatlock" siūlę? gal galite pakomentuoti bent kaip ją siūti?
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2014 02 07, 13:33)
Pasirinkimo didelio kaip ir nėra. Rinkčiaus baby lock'o plokščiasiūlę smile.gif Kaip ir jų overloką smile.gif


A va... susiradau Babylock atstovus ir kainos tikrai nėra kosminės, kaip kad buvau suradus forumų komentaruose g.gif Na man tada pasirinkimas lyg bando aiškėti.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasaroti: 07 vasario 2014 - 14:04
QUOTE(ausrytyja @ 2014 02 07, 14:42)
Sveiki, o gal siuvate su overloku ir "flatlock" siūlę? gal galite pakomentuoti bent kaip ją siūti?

Bandžiau siūti. Apačios, rankovių palenkimus siuvau pagal šį video.
Čia video puikiai parodyta, kaip gaminio viduryje reikia siūti.
Bet tai ne tas pats, kas su plokščiasiūle smile.gif

QUOTE(Vasaroti @ 2014 02 07, 14:47)
A va... susiradau Babylock atstovus ir kainos tikrai nėra kosminės, kaip kad buvau suradus forumų komentaruose  g.gif Na man tada pasirinkimas lyg bando aiškėti..  g.gif

Jų kainos didelės smile.gif Kita vertus, ir mašinos skiriasi, bet... atlieka tą patį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2014 02 07, 14:38)
Bandžiau siūti. Apačios, rankovių palenkimus siuvau pagal šį video.
Čia video puikiai parodyta, kaip gaminio viduryje reikia siūti.
Bet tai ne tas pats, kas su plokščiasiūle smile.gif
Jų kainos didelės smile.gif Kita vertus, ir mašinos skiriasi, bet... atlieka tą patį smile.gif

Ačiū, ačiū aš šito ir norėjau thumbup.gif . Tai taip, sutinku, kad ne taip kaip su plokščiasiūle, bet ką turi, tuo ir naudojiesi. smile.gif
Atsakyti
gal kas turit atsiliepimų apie Janoma siuvimo mašinas? Žadu pirkti Janoma 415 g.gif
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 02 08, 19:01)
gal kas turit atsiliepimų apie Janoma siuvimo mašinas? Žadu pirkti Janoma 415  g.gif

Tereikia netingėti paskaityti senesnes diskusijas - apie Janome mašinas rašyta labai nemažai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2014 02 07, 11:32)
Aš turiu čia minimą juki overloką ir merrylock plokščiasiūlę. Overlokui priekaištų neturiu. Naudoju daugiau nei vieną siūlę wink.gif
O kas dėl plokščiasiūlės, tai nėra ji barškalas smile.gif Bet tikrai garsiau dirba nei overlokas smile.gif Pradžioj vargau su siūlų įtempimais, nes ką ten rekomenduoja neatitinka. Tiesiog reikia įgusti ir tiek. Pradžioj buvau užsikepus Berninos plokščiasiūlės, bet ten tik du siūlai ir kaina didesnė. Jei kas dar domina apie šias mašinas, klauskit, kiek galėsiu parašysiu wink.gif


Sveiki, smile.gif
Ir aš ieškau plokščiasiūlės, pradžioj norėjau Baby Lock Cover Stitch, bet prie jos nėra lietuviškos instrukcijos (mėgstu labai atidžiai jas išstudijuoti) ir aišku, kaina... minėjo, kad 2600Lt, gal ir Baby Lock'ams normali, bet ar tikrai verta ją rinktis..
O, dėl ko Jūs pirktumėte Baby Lock, dėl tylesnio darbo, dėl mažesnio ar visiško vargo nebuvimo su siūlų įtempimais ar gal dar dėl ko nors?..
Nes siuvimo stiliuj, sakė, kad Merrylock galutinis rezultatas toks pats, tik Baby Lock daugiau įspūdingų "pričindalų" siūlo įvėrimas, dar kažkas.. bet Merrylock dg nei per pus pigesnės.. O, kaip Janome CoverPro 1000cpx? g.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2014 02 07, 14:38)
Jų kainos didelės smile.gif Kita vertus, ir mašinos skiriasi, bet... atlieka tą patį smile.gif


Na aš tai nelabai sutikčiau, kad pigios ir brangios mašinos ATLIEKA TĄ PATĮ ax.gif Nebent tik turint omeny, kad tarkim ABI SUSIŪNA (ar ten apmėto, jokio skirtumo), bet pradėjus žiūrėti pačios siūlės ar baigto gaminio kokybę, tai būčiau linkus tikėti, kad TADA skirtumas ir pasimatytų g.gif

Juk siuvimo mašina už 150 Lt ir už 3000 Lt tikrai susius kažką (na tipo ATLIKS TĄ PATĮ biggrin.gif ), bet nesu tikra ar darbas bus atliktas lygiaverčiai cool.gif


Atsakyti