Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Maniškė mašina tik 6 kg, bet niekur ji nevaikšto. Negi rimtai pasitraukia kitos iš vietos?
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2014 01 16, 18:16)
Maniškė mašina tik 6 kg, bet niekur ji nevaikšto. Negi rimtai pasitraukia kitos iš vietos?


Šokinėja ne šiaip siuvant, o siuvant maksimaliu greičiu, ypač kokiu zigzagu ar overloko siūle biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu paprasyti pagalbos, ketinu isigyti siuvimo masina, taciau nieko apie jas neismanau... ketinu skirti iki 700lt. Pati galvoju apie SINGER 3321 arba RUBINA K60C (kaip tik siems modeliams nuolaidos siuo metu).. Gal galetumet kazka pasiulyti, patarti?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Esu nusiziurejusi Janome DC4030 siuvimo masina, bet siandien pasiule man Bernette 20. Kuri jusu manymu geresne? Planuoju siutis sau, vaikui, namams.
Atsakyti
Gal masinu meistrai pakomentuotu Typical gc 6-7 masina? Reikia odai (galanterijos) siuvimui iki 0,5 cm masinos.. Gal konkreciu modeliu galite pasiulyti, iki 2000 lt? Maciau naujos Protex firmos yra uz 1700, kazin kaip jos? Labai pagelbetu nuomones ;-)
Atsakyti
Sveikos siuvėjos ir siuvėjai, noriu paklausti gal kas turi overloką MYLOCK 644D? Viskas man jame patinka, bet gal galit pasakyti kaip siūti "flatock" siūlę? Kažkur buvau radus nuorodas apie jo darbą ir net kaip palenkti gaminio apačią, bet dabar niekur nerandu. Gal galite pagelbėti? 4u.gif
Atsakyti
Ieskau pagalbos renkatis masina. Gal zinoves patars. ax.gif
Nesu rankdarbiu ir siuvimo megeja, bet kartais prireikia. Ypac kazka pataisyti, palopyti, patalyne pasisiuti. Na drabuziu tikrai neketinu, nebent tik koki sijona vasarai biggrin.gif Zodziu, va tokiems va paprastiems darbeliams nusiziurejau Singer 3221. Ar verta? Ar dairytis kazko kitko. Esu visiskai tame reikale "zalia". HELPPP help.gif
Atsakyti
QUOTE(izide @ 2014 02 03, 21:10)
Ieskau pagalbos renkatis masina. Gal zinoves patars.  ax.gif
Nesu rankdarbiu ir siuvimo megeja, bet kartais prireikia. Ypac kazka pataisyti, palopyti, patalyne pasisiuti. Na drabuziu tikrai neketinu, nebent tik koki sijona vasarai  biggrin.gif  Zodziu, va tokiems va paprastiems darbeliams nusiziurejau Singer 3221. Ar verta? Ar dairytis kazko kitko. Esu visiskai tame reikale "zalia". HELPPP help.gif



noreciau padet, bet irgi 'zalia' singeriuose biggrin.gif
Bet manau, kad kai minimalus poreikiai, kodelgi ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2014 02 03, 20:54)
noreciau padet, bet irgi 'zalia' singeriuose biggrin.gif
Bet manau, kad kai minimalus  poreikiai, kodelgi ne? mirksiukas.gif


ka be Siingeriu uz nedidele kaina minimaliems poreikiams verta dar ziureti? Aisku, norisi, kad masina butu patikima, tvirtai dirbu, kad nebutu visokiu siulo tempimu, trukinejimu ir panasiai. Na kad dar ir ale apmetimo siule butu. O ten visokiu dekoratyviniu siuliu, tai turbut nereikia ir neprireiks. g.gif
Atsakyti
QUOTE(izide @ 2014 02 03, 22:01)
ka be Siingeriu uz nedidele kaina minimaliems poreikiams verta dar ziureti? Aisku, norisi, kad masina butu patikima, tvirtai dirbu, kad nebutu visokiu siulo tempimu, trukinejimu ir panasiai. Na kad dar ir ale apmetimo siule butu. O ten visokiu dekoratyviniu siuliu, tai turbut nereikia ir neprireiks. g.gif

blink.gif tikrai nezinau, nesidomejau

Tik galiu pasakyt, kad tu dekoratyviniu siuliu neisvengsit, nors minimaliai ju bus ideta, net nezinau kodel, man, pvz., ju irgi nereikia schmoll.gif , nors siuvu drabuzius nuo iki
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2014 02 03, 21:09)
blink.gif tikrai nezinau, nesidomejau

Tik galiu pasakyt, kad tu dekoratyviniu siuliu neisvengsit, nors minimaliai ju bus ideta, net nezinau kodel, man, pvz., ju irgi nereikia schmoll.gif , nors siuvu drabuzius nuo iki

Na taip, panasu, jog cia kaip su mikrobangine krosnele, prikista, prikurta funkciju, is kuriu realiai naudojama tik viena ar dvi, kitos-tik ispusti kaina ir prikurti aibe modeliu-klonu, kad vartotojas pasiklystu kaip miske doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Taip laukiau Bernina overlokams nuolaidų siuvimo stiliuje, tai va vasario mėnesį taiko.. 5% cry.gif doh.gif dry.gif Nu jau taip spaudžia, nesuprantu.. kažkada tikrai gi daugiau buvo, ane? Tai jau pavasarį daugiau matyt nebesitikėt cry.gif Nu ot kokie sad.gif
Atsakyti