Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Na siūnant drabužius suaugusiems aišku gal kitaip, o siūnant vaikams, tai dekoratyvines siūles bent aš laaabai megstu biggrin.gif Kadangi nesu siuvėja, tai stebūklų aišku nepadarau, ale vaikams kokia tokia detalę išsiuvinėt man tikrai smagu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Ačiū, merginos už pasisakymus... Imsiu 2 variantą ir bus man kaip tik... Mėgstu ir aš tuos pagražinimus, o labiau orientuojuosi į vaikus, žaisliukus, o sau kokia bliuzele irgi galėsiu pasisiūt jei sumastysiu...


Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
esu giliam pasimetime. gal atsiras žinančių ir galinčių patarti kuri mašina vertesnė? ačiū išanksto rolleyes.gif


JANOME 392

ir
Bernina Bernette Fun style
Atsakyti
QUOTE(miig @ 2013 07 08, 16:05)
esu giliam pasimetime. gal atsiras žinančių ir galinčių patarti kuri mašina vertesnė? ačiū išanksto  rolleyes.gif
JANOME 392

ir
Bernina Bernette Fun style



Ojeeetus, kaip nemegstu tokiu svetainiu, kur tiek kiekvieno pyrst turi SKAMBINTI, kad suzinoti kaina doh.gif unsure.gif

Kiek tik ant greicio uzmeciau aki, abi turi po 23 operacijas, prie Barnettes daugiau pedeliu nei prie kitos, o daugiau lyginant aprasymus pati turetumet pastebet akirtuma, juolab, kad tik is dvieju renkates ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
labai norėčiau išgirsti jūsų nuomonę apie šią siuvimo mašiną: JANOME JR1012

http://beta.lt/kauna...track_type=name

Dėl siuvimo mašinų esu visai žalia, skaičiau, kad yra gerai automatinė kilpa, šioje yra tik pusiau automatinė kilpa, ar didelis skirtumas?
Siuvimo mašinos norėčiau įvairiems rankdarbiams siūti, vaikiškiems patalėliams, drabužiams palenkti, ar užtektų tokio modelio?
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 07 08, 18:30)
Ojeeetus, kaip nemegstu tokiu svetainiu, kur tiek kiekvieno pyrst turi SKAMBINTI, kad suzinoti kaina  doh.gif  unsure.gif

Kiek tik ant greicio uzmeciau aki, abi turi po 23 operacijas, prie Barnettes daugiau pedeliu nei prie kitos, o daugiau lyginant aprasymus pati turetumet pastebet akirtuma, juolab, kad tik is dvieju renkates  ax.gif


galimybės jų vienodos (beveik) , priedų skirtumą taip pat matau. kaina +/- irgi vienoda. Mane domina jų techniniai skirtumai. Ta prasme tai kas plika akim nesimato ir reklaminiam aprašime neparašyta.
Atsakyti
Renkuosi overloką. Nenoriu daug išleisti. Ką galėtumėte pakomentuoti apie Jaguar 055D
Atsakyti
Kreipiuos siuveju patarimo ax.gif kodel siunant - siuvinejant blogoji puse gaunas grazesne nei geroji? g.gif o spalva buna tokia, kokios apatinis siulas priviniotas... taip turi but? dar tik bandau susidraugaut su siuvimo masina, tai daug neaiskumu doh.gif
Atsakyti
ar matet amazon.com puslapyje kokios siuvimo masinu kainos. Kazin is ten patikima pirkti? Berods raso,kad ir siuntimas nemokamas. Gal kas bandete is ten pirkti? Ir is vis,gal kas galite pakomentuoti apie tas siuvimo masinas? Pagrinde ten brother, singer ir janome dvigubai nupigintos
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2013 07 23, 17:36)
ar matet amazon.com puslapyje kokios siuvimo masinu kainos. Kazin is ten patikima pirkti? Berods raso,kad ir siuntimas nemokamas. Gal kas bandete is ten pirkti?  Ir is vis,gal kas galite pakomentuoti apie tas siuvimo masinas? Pagrinde ten brother, singer ir janome dvigubai nupigintos


http://www.radiocool...ay-dealextreme/
Atsakyti
Tai muitas kaip muitas. Nemokamai siunčia tik JAV teritorijoje smile.gif Vadinasi reiktų pirkt per tarpininkus, tada jiems prisidės dar tarpininkavimo mokestis + persiuntimo į LT išlaidos + kažnia ar siuvimo mašinos turi tarptautines garantijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 07 24, 03:13)
Tai muitas kaip muitas. Nemokamai siunčia tik JAV teritorijoje smile.gif Vadinasi reiktų pirkt per tarpininkus, tada jiems prisidės dar tarpininkavimo mokestis + persiuntimo į LT išlaidos + kažnia ar siuvimo mašinos turi tarptautines garantijas smile.gif

Baisu būtų siūsti siuvimo mašiną, kad nesudužtų pakeliui g.gif Priedo elektros srovės skiriasi JAV nuo LT, dauguma mašinų nepritaikytos dviem srovėm.
Atsakyti