Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Taigi, siandien per kiaura kisene pameciau telefona (gerai, kad po to radau, greit susigriebiau), todel nusprendziau ryt nukeliauti i Siuvimo stiliaus parduotuve ir isbandyti masina RUBINA 888. Gal net parsinesiu namo, kas zino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Steps @ 2014 01 08, 21:28)
nusprendziau ryt nukeliauti i Siuvimo stiliaus parduotuve ir isbandyti masina RUBINA 888. Gal net parsinesiu namo, kas zino  biggrin.gif

tikrai, nezinia kuo baigsis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Steps @ 2014 01 08, 19:28)
Taigi, siandien per kiaura kisene pameciau telefona (gerai, kad po to radau, greit susigriebiau), todel nusprendziau ryt nukeliauti i Siuvimo stiliaus parduotuve ir isbandyti masina RUBINA 888. Gal net parsinesiu namo, kas zino  biggrin.gif

Draugė turi Jūsų minėtąją Janome 525S. Tikrai nesiskundžia, kol kas su jokiomis problemomis nesusidūrė. Svorio jai pakanka. Na gal siuvant kokias portjeras ar dideles lovatieses, būrų kitaip, aišku. Šiaip, kiek pati esu mačiusi, atsiliepimai apie ją neblogi, taip pat ir rusiškuose tinklalapiuose. O akcija tikrai gera, nes tiesioginiai atstovai siūlo.
Atsakyti
QUOTE(Steps @ 2014 01 08, 19:28)
Taigi, siandien per kiaura kisene pameciau telefona (gerai, kad po to radau, greit susigriebiau), todel nusprendziau ryt nukeliauti i Siuvimo stiliaus parduotuve ir isbandyti masina RUBINA 888. Gal net parsinesiu namo, kas zino  biggrin.gif


As t.p. siandien buvau siuvimo stiliuje, norejau pasizvalgyti tarp berninos 7 ir janome masinyciu. O pardaveja man parode Rubina S20A, suzavejo si masinyte, dabar tik reiktu pinigu pataupyti. Uzsimaniau siuti, po dideles pertraukos, sau ir seimai, draugai kartais papraso koki rubeli suremontuoti.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2014 01 08, 20:56)
tikrai, nezinia kuo baigsis biggrin.gif


Na o baigesi taip, kad siuvimo stilius is Kauno isikeles, taigi buvau siuvimo reikmenys ir Singer parduotuvese. Taigi greiciausiai ryt pirksiu masina, turiu tris pasirinkimo varaintus: JANOME 3612 (380 LTL), JANOME 920 (530 LTL), SINGER 3221 (500 LTL). Nezinau ka daryt doh.gif , kaip nubalsuosit taip ir bus smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steps: 09 sausio 2014 - 17:13
QUOTE(Steps @ 2014 01 09, 17:10)
Na o baigesi taip, kad siuvimo stilius is Kauno isikeles, taigi buvau siuvimo reikmenys ir Singer parduotuvese. Taigi greiciausiai ryt pirksiu masina, turiu tris pasirinkimo varaintus: JANOME 3612 (380 LTL), JANOME 920 (530 LTL), SINGER 3221 (500 LTL). Nezinau ka daryt  doh.gif , kaip nubalsuosit taip ir bus smile.gif  bigsmile.gif


Oj o Siuvimo stilius kažkada Kaune buvo? Maniau jūs Vilniuje planavot eit smile.gif Siūlyčiau šeštadienį susiplanuot su šeima išvyką į Vilnių ir vis tik pakliūti į tą parduotuvę garsiąją (aš ten dar nesu buvus, bet irgi planuoju, kai ateis overloko jamimo metas biggrin.gif ) Nes iš grožio mašiną sunku išsirinkti, ypač tokiame kainų diapazone blush2.gif Geriau PABANDYTI smile.gif

Beje, dabar atsidariau nuorodas, tai savo paieškas siuvimo mašinos BŪTENT nuo tos vidurinės pradėjau biggrin.gif O viskas Bernina 350 pasibaigė doh.gif lotuliukas.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasaroti: 09 sausio 2014 - 17:22
aš jau gavau savo jaguar 979 ir aišku jau išbandžiau biggrin.gif

jei ką, tai siūnu tik smulkmenas sau, visokias užuolaidas, patiesaliukus, patalynę ir pan, pagal išsilavinimą ar darbą su siuvimu nesusijusi nei kiek.

tai va ką norėjau pasakyti apie mašinytę wub.gif
smagi labai, nėra kalimo, kaip aš pratus, tolygiai ir tyliai dirba. kas laaabai patiko, kad yra siuvimo greičio reguliavimas, ne tik pedalu bet ir ant pačios mašinos, tiesiog patogiau kai nereikia koja groti, o siūti reikia kažką lėčiau, atsargiau. komplekte buvo pėdelė kur kerpa medžiagą ir apmėto(kaip suprantu gamyklinė g.gif ), tai irgi išbandžiau - tai vystykliukam kokiem, pataliukam tai jėga. valdymas leeengvas thumbup.gif operacijų daug, bet man tai nebuvo prioritetas ax.gif

tai va, dabar tik meldžiuosi kad mažoji dieną miegotų daug, o aš galėčiau džiaugtis siuvimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Steps @ 2014 01 09, 19:10)
Na o baigesi taip, kad siuvimo stilius is Kauno isikeles, taigi buvau siuvimo reikmenys ir Singer parduotuvese. Taigi greiciausiai ryt pirksiu masina, turiu tris pasirinkimo varaintus: JANOME 3612 (380 LTL), JANOME 920 (530 LTL), SINGER 3221 (500 LTL). Nezinau ka daryt  doh.gif , kaip nubalsuosit taip ir bus smile.gif  bigsmile.gif

nieko neisanalizavus , tik pazvelgus, tyrineciau pirmaja mirksiukas.gif
Atsakyti
Taigi, užvakar nusipirkau aš tą SINGER 3221, na ir nieko, siuvau jau - man patinka> Nežinau keik laikys, bet skirtumas perėjus nuo rusiškos mašinos su vienintele teisia siūle - didelis. Žiūrėsiu kaip bus, dabar net baisu važiuot Vilniun ir pabandyt JANOME ar BERINA, jei bus didelis skirtumas galiu nusivilt.... blink.gif Na bet kaip už tokią kainą, manau nieko blogo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Steps @ 2014 01 15, 11:43)
Taigi, užvakar nusipirkau aš tą SINGER 3221, na ir nieko, siuvau jau - man patinka> Nežinau keik laikys, bet skirtumas perėjus nuo rusiškos mašinos su vienintele teisia siūle - didelis. Žiūrėsiu kaip bus, dabar net baisu važiuot Vilniun ir pabandyt JANOME ar BERINA, jei bus didelis skirtumas galiu nusivilt....  blink.gif Na bet kaip už tokią kainą, manau nieko blogo  bigsmile.gif


Sveikinu su nauju įnamiu bigsmile.gif 4u.gif

A ko jums dar tada į tą Vilnių važiuot, jei mašinytę jau turite? ax.gif Manau tai tikrai tik nervų gadinimas būtų biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
ar nemastet niekas siustis siuvimo masinu is uzsienio g.gif
va netycia uztikau akcija
https://www.avitela....tm_campaign=omd
pagooglinau ir dar geriau radau ax.gif
http://www.amazon.co...r/dp/B006V7Q6BS
Atsakyti
QUOTE(Steps @ 2014 01 15, 12:43)
Taigi, užvakar nusipirkau aš tą SINGER 3221, na ir nieko, siuvau jau - man patinka>

Kaina visai tenkina ir mane.
O kaip del svorio? Mano rusiska (turbut tokia pat kaip jusu buvusi) tai sunki, stabili, o naujos ziuriu tokios lengvos. Ir dar atrkeipiau demesi, kad mazai vietos prakisti siuvini. Na pvz kai daigstai skiautini. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 16 sausio 2014 - 11:21