Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(Aryvle @ 2014 01 07, 19:45)
pagal teoriškai gražiau apsiūtų  blush2.gif  bet nekreipkit dėmesio, nepirksiu tos pėdelės pirksiu naują siuvimo mašiną  lotuliukas.gif  skamba kaip anekdoktas bet nusprendžiau kad mano siuvimo mašina ne stebuklinga, nors ir iš manęs siuvėja nekokia  blush2.gif 


Tai pėdelė čia jums ne prie ko tada pagal mane.. Nes jei pati mašina gražiai nemėto ta senoji, tai su pėda irgi nieko nepasikeis, ypač su ta pjaunančia unsure.gif Man net tam video kažkaip netvarkingai atrodo, o jei dar mašina pati "chaltūrina" (atsiprašau už išsireiškimą), tai nėra iš kur tų stebuklų ir tikėtis (aš tik SPĖJU biggrin.gif ) smile.gif

Bet idėja įsitaisyti naują mašinėlę išties sveikintina 4u.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2014 01 06, 18:28)
aš manau kiekvienam savo pomėgiai, nenori žmona tai ir nereikia, nieko čia juokingo, kad vyras siuva. Aš su pirmąja naudota

Reikėtų parašyti ko dar reikėtų iš siuvimo mašinos, spėju dekoratyvinių dygsnių neprireiks


Na dekoratyviniu dygsniu tikrai neturėtu prireikti, reikia paprastos patikimos mašinos. Dabar macaiu yra akcija ka manot apie apie JANOME 525S arba JR1012, gal kas nors dirbate? Kiek suprantu JR1012 svoris yra labai nedidelis, o tai reiskia daug plastiko - nieko gero? Nors gal nerutininiam darbui užtektų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Steps @ 2014 01 08, 12:24)
Na dekoratyviniu dygsniu tikrai neturėtu prireikti, reikia paprastos patikimos mašinos. Dabar macaiu yra akcija ka manot apie apie JANOME 525S arba JR1012, gal kas nors dirbate? Kiek suprantu JR1012 svoris yra labai nedidelis, o tai reiskia daug plastiko - nieko gero? Nors gal nerutininiam darbui užtektų?  bigsmile.gif


Na kaip vyrui, tai sakyciau uztektu, juk turbut nepradesite uzsivedes skiautiniu siuti, ar urmu vystyklus gaminti ar drabuzius draugams ir giminaiciams? g.gif Nors ka ten gali zinot? biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte patarti koks overlokas geriausias, kainos ir kokybės prasme buitiniam darbui arba kur rasti informacijos apie tai. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 01 08, 13:49)
Na kaip vyrui, tai sakyciau uztektu, juk turbut nepradesite uzsivedes skiautiniu siuti, ar urmu vystyklus gaminti ar drabuzius draugams ir giminaiciams?  g.gif Nors ka ten gali zinot?  biggrin.gif  smile.gif


Na iš teisų, ką ten gali žinoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Steps @ 2014 01 08, 14:24)
Kiek suprantu JR1012 svoris yra labai nedidelis, o tai reiskia daug plastiko - nieko gero? Nors gal nerutininiam darbui užtektų?  bigsmile.gif


Svoris nedidelis tai nera smagu mirksiukas.gif
Gali pradet "nesiot" masina po stala. Pvz., as su senaja pfafute turedavau ir siuvini ir masina prilaikyt mirksiukas.gif
QUOTE(nutty @ 2014 01 08, 15:06)
Gal galėtumėte patarti koks overlokas geriausias, kainos ir kokybės prasme buitiniam darbui arba kur rasti informacijos apie tai. Ačiū

sioje ir ankstesnese temose.
Atsakyti
QUOTE(Steps @ 2014 01 08, 13:38)
Na iš teisų, ką ten gali žinoti  ax.gif


Na tai galimo apsigalvojimo atveju ieškočiau kažko gerėlesnio tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2014 01 08, 14:48)
Svoris nedidelis tai nera smagu mirksiukas.gif
Gali pradet "nesiot" masina po stala. Pvz., as su senaja pfafute turedavau ir siuvini ir masina prilaikyt mirksiukas.gif

sioje ir ankstesnese temose.

Is teisu, tai mane ir atgraso. Ziurinejau ir radau siuvimo masinas RUBINA, kuriu kainos nedideles, pardavejai sako kokybė taipogi nebloga (na bent svoris apie 7 kg). Gal kam nors teko susidurti, ka manote? smile.gif
cia pasiziurejimui apie RUBINA masinas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steps: 08 sausio 2014 - 14:14
QUOTE(geguzevasaris @ 2014 01 08, 14:48)
sioje ir ankstesnese temose.

Ačiū labai, einu atidžiai skaityti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 01 07, 21:32)
Tai pėdelė čia jums ne prie ko tada pagal mane.. Nes jei pati mašina gražiai nemėto ta senoji, tai su pėda irgi nieko nepasikeis, ypač su ta pjaunančia  unsure.gif Man net tam video kažkaip netvarkingai atrodo, o jei dar mašina pati "chaltūrina" (atsiprašau už išsireiškimą), tai nėra iš kur tų stebuklų ir tikėtis (aš tik SPĖJU biggrin.gif ) smile.gif

Bet idėja įsitaisyti naują mašinėlę išties sveikintina  4u.gif laugh.gif



tai va pagalvojau ir nusipirkau jaguar 979 thumbup.gif ryoj turėtų atkeliauti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2014 01 08, 17:05)
tai va pagalvojau ir nusipirkau jaguar 979 thumbup.gif  ryoj turėtų atkeliauti  thumbup.gif


Sveikinam su pirkiniu ir lauksime įspūdžių bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 01 08, 18:53)
Sveikinam su pirkiniu ir lauksime įspūdžių  bigsmile.gif  smile.gif



aš pati labai laukiu, nes susikaupio smulkių siuvimų, ir tikiuosi kad pasiteisins. man vien kad ji gali siūti 6,5mm siūlėm tai jau daug, nes maniškė senoji tai gal duok Dieve 4mm išstenėdavo doh.gif ir valdymas jos lengvas kiek mačiau iš video ir nuotraukų thumbup.gif
Atsakyti