Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Sveikos, gali pasirodyti keistai, bet esu vaikinas, kuris "siuva" blush2.gif . Is teisu tai tik si ta pataisau, nes zmona nemoka ir nenori moketi siuti. Taigi iki šiol pataisydindavau rūbus su kažkokia dar sovietinių laikų mašina (rodos panasi i sita) bet ji pradejo oziuotis, taigi siuvimas su ja pasidare tikra kankyne ir nusprendziau isigyti nauja aparata. Gal galetumete patarti koki zvereli optimaliausia isigyti? Noreciau kad turėtu ir overlock (apmetymo) funkcija, kaina ~500 lt.
Dekoju is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Steps @ 2014 01 06, 14:56)
Sveikos, gali pasirodyti keistai, bet esu vaikinas, kuris "siuva"  blush2.gif . Is teisu tai tik si ta pataisau, nes zmona nemoka ir nenori moketi siuti.

aš manau kiekvienam savo pomėgiai, nenori žmona tai ir nereikia, nieko čia juokingo, kad vyras siuva. Aš su pirmąja naudota mašina susipykau, taip ir neišmokus naudotis tai vyras į pagalbą atėjo, viską parodė nes jam paprasta pasirodė, o po to jau aš pati kibau į siuvimą, nors ir nesmarkiai wink.gif

Reikėtų parašyti ko dar reikėtų iš siuvimo mašinos, spėju dekoratyvinių dygsnių neprireiks
Atsakyti
Sveiki. norėjau paklausi atsiliepimų apie apmėymo bei krašto nukirpimo pėdelę blush2.gif
pėdelė
gal kas turit? ir kaip ji jums? ar veikia praktiškai ar tik teoriškai?
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2014 01 06, 22:49)
Sveiki. norėjau paklausi atsiliepimų apie apmėymo bei krašto nukirpimo pėdelę  blush2.gif
pėdelė
gal kas turit? ir kaip ji jums? ar veikia praktiškai ar tik teoriškai?
ačiū  4u.gif


Video viskas labai aiškiai parodyta 4u.gif Overloko ši pėdelė TIKRAI neatstos, be to manau, kad rankomis nukirpsite tiksliau, nei ši pėdelė nupjaus unsure.gif Mano Bernina mašiniukė be jokių pėdų overloko siūle apmėto žyyymiai gražiau, nei kad tame video unsure.gif O ir greitis matosi, kad didesnį gabalą apmėtyti užtruks nemažai laiko. Iš esmės nesu tikra šios pėdelės nauda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 01 07, 00:09)
Video viskas labai aiškiai parodyta  4u.gif Overloko ši pėdelė TIKRAI neatstos, be to manau, kad rankomis nukirpsite tiksliau, nei ši pėdelė nupjaus  unsure.gif Mano Bernina mašiniukė be jokių pėdų overloko siūle apmėto žyyymiai gražiau, nei kad tame video  unsure.gif O ir greitis matosi, kad didesnį gabalą apmėtyti užtruks nemažai laiko. Iš esmės nesu tikra šios pėdelės nauda  unsure.gif


ačiū 4u.gif

na overloko man ir nereikia, bet va kokius vystykliukus mielai siūčiau su tokia pėdele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2014 01 07, 07:01)
ačiū  4u.gif

na overloko man ir nereikia, bet va kokius vystykliukus mielai siūčiau su tokia pėdele  ax.gif


Nelabai suprantu kuom jinai jums pagelbėtų siūnant VYSTIKLIUKUS blush2.gif Ką BŪTENT jūs norite padaryti su ta pėda? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2014 01 07, 08:01)
ačiū  4u.gif

na overloko man ir nereikia, bet va kokius vystykliukus mielai siūčiau su tokia pėdele  ax.gif

Aš turiu štai šią pėdelę http://www.siuvimost...apmetymo-pedele ir ja naudojuos - mane tenkina.
Atsakyti
Na padekit ir man pradinukei smile.gif noriu siuvimo masinos namu darbeliams palenkimams ir siaip nesudetingiems darbeliams.

Kuria rinktis Jaguar 979 ar Bernina Milan 5 ?

Gal kas bandete abi, kuri maloniau dirba, kuri geresne ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(komatryniai @ 2014 01 07, 12:48)
Gal kas bandete abi, kuri maloniau dirba, kuri geresne ?  smile.gif


Kiekvienas malonumą supranta savaip ax.gif Pagal tai rinktis mašiną kažin ar verta unsure.gif
Atsakyti
Tikrai cia prasoviau su klausimu apie malonuma smile.gif)

Noriu, kad masina tiesiog butu patikima, nesiruosiu keisti daiktas ilgam.
Kiek skaiciau si foruma, nepastebejau kad kas rasytu apie Toyota siuvimo masinas.
Atsakyti
QUOTE(komatryniai @ 2014 01 07, 14:31)
Kiek skaiciau si foruma, nepastebejau kad kas rasytu apie Toyota siuvimo masinas.


Tai iškart va ir darykite atitinkamas išvadas, susiaurės paieškos laukas biggrin.gif 4u.gif

Ar neturite galimybės Vilniuje išbandyti tų siuvimo mašinėlių? smile.gif Pajustumėt pati malonumą, su katra geriau ir maloniau dirbasi smile.gif Nes vienos alpsta nuo Janome siūdamos, kitoms tik Bernina prilipo ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 01 07, 13:10)
Nelabai suprantu kuom jinai jums pagelbėtų siūnant VYSTIKLIUKUS  blush2.gif Ką BŪTENT jūs norite padaryti su ta pėda?  unsure.gif



pagal teoriškai gražiau apsiūtų blush2.gif bet nekreipkit dėmesio, nepirksiu tos pėdelės pirksiu naują siuvimo mašiną lotuliukas.gif skamba kaip anekdoktas bet nusprendžiau kad mano siuvimo mašina ne stebuklinga, nors ir iš manęs siuvėja nekokia blush2.gif
mano mašino pavadinimas Fiff. gal kam teko susidurti? funkcijos perjungimai stringa, kartais išmeta lauk babiną (apatinių siūlų špūlę) dar stringa adata jei sustabdai siuvimą ir adata lieka apačioj tai jau ją iškelt tenka rankomis, nes pedalas neprasuka kažko ten, buksuoja... doh.gif tai kai pamačiau video kaip turi siūt normalios mašinos tai užsimaniau naujos blush2.gif
Kolkas apsistojau ties jaguar 979 ir bernette milan 5. gal žinot kuri iš jų lengviau ima ir storesnęs medžiagas?
Papildyta:
QUOTE(komatryniai @ 2014 01 07, 13:48)
Na padekit ir man pradinukei smile.gif noriu siuvimo masinos namu darbeliams palenkimams ir siaip nesudetingiems darbeliams.

Kuria rinktis Jaguar 979 ar Bernina Milan 5  ?

Gal kas bandete abi, kuri maloniau dirba, kuri geresne ?  smile.gif



aš irgi šitas žiūriu lotuliukas.gif
Atsakyti