Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Sveiki,

į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis overloką namams? Žiūriu vieni turi 8, kiti tarkim 15 operacijų (apie tuos virš 3000 Lt nekalbu, kur turi visko DAR daugiau). Kiek iš tų operacijų REALIAI naudojate, kas turit overlokus? Nes pagrinde kainą kelia tas operacijų skaičius, kiek matau unsure.gif Kokie dar niuansai svarbūs ir BŪTINI jūsų nuomone, ko neturi kokie pigesni siūlėtuvai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 01 05, 19:17)
Sveiki,

į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis overloką namams? Žiūriu vieni turi 8, kiti tarkim 15 operacijų (apie tuos virš 3000 Lt nekalbu, kur turi visko DAR daugiau). Kiek iš tų operacijų REALIAI naudojate, kas turit overlokus? Nes pagrinde kainą kelia tas operacijų skaičius, kiek matau  unsure.gif Kokie dar niuansai svarbūs ir BŪTINI jūsų nuomone, ko neturi kokie pigesni siūlėtuvai?  4u.gif

As realiai naudoju kokias 2-3 opercijas. Komplektacijoje yra 2 papildomos pedeles- palenkimui ir gumai prisiuti- per metus nepanaudojau.

Papildyta:
Dar apie overloko pliusus- susiuvu 90% plono silko bliuskutes siuliu thumbup.gif , o su masina- likusias 10%( apdaila, apykakles) mirksiukas.gif Tam uztenka 1-2 overolo siuliu- krastui platesne ir apdailai - 'apvali' siule.
Sakyciau, tas patas turetu buti ir su trikotazu, bet as jo nemegstu ir nesiuvu is jo schmoll.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Ka manote apie Janome 8077? Noreciau masinos ne tik rubu taisymams, bet ir nauju siuvimui.
Atsakyti
Labas vakaras. Ar galetumete patarti kokia siuvimo masina pirkti (suma max 800lt) , kad butu tinkama trikotazui, tiuliui, visokioms plonoms medziagoms. Taip pat aisku ir kitoms, bet pirmenybe siems graziems audiniams. Taigi reiketu i overloko kazkokios funkcijos. Tad poreikiai tokie.Turiu maza dukryte atsirado didelis poreikis ja puosti! Siuvau paskutini karta gal pries 10 metu, bet tuos senus igudzius manau prisiminsiu, nes paauglyste praejo drauge su sena siuvimo masina smile.gif Pasirinkimas didelis, funkciju begalybe, visai pasimetus esu. Labai aciu jei pasidalinsite patrtimi apie turimas siuvimo masinas, kurias rekomenduotumete. Jei tik nesunku brukstelkit.
Pagarbiai ir labai aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Atkreipkite demesi i Jaguar 979
Atsakyti
QUOTE(sarmina @ 2014 01 05, 22:48)
Labas vakaras. Ar galetumete patarti kokia siuvimo masina pirkti (suma max 800lt) , kad butu tinkama trikotazui, tiuliui, visokioms plonoms medziagoms. Taip pat aisku ir kitoms, bet pirmenybe siems graziems audiniams. Taigi reiketu i overloko kazkokios funkcijos. Tad poreikiai tokie.Turiu maza dukryte atsirado didelis poreikis ja puosti! Siuvau paskutini karta gal pries 10 metu, bet tuos senus igudzius manau prisiminsiu, nes paauglyste praejo drauge su sena siuvimo masina smile.gif Pasirinkimas didelis, funkciju begalybe, visai pasimetus esu. Labai aciu jei pasidalinsite patrtimi apie turimas siuvimo masinas, kurias rekomenduotumete. Jei tik nesunku brukstelkit.
Pagarbiai ir labai aciu uz atsakymus smile.gif


Sveiki, as Jusu vietoje atkreipciau demesi i husqvarna arba
juki
nebutinai is Siuvimo stiliaus, gal internetinese paruotuvese rastumete dar geresne kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 05 sausio 2014 - 22:08
QUOTE(sarmina @ 2014 01 05, 21:48)
Labas vakaras. ....

drinks_cheers.gif As irgi ieskau siuvimo masinos. Siuvu tik sau. Zaisliukus vaikam, siaip namos apyvokos daiktelius, uzuolaidas, patalyne. Rubelius persiuvu/perdarau/prikeliu antram gyvenimui. Irgi kazkokios stebuklingos nereikia, bet kad butu patikima ax.gif

O kol kas uzduosiu klausima, gal ne i tema, bet gal padesit.
Turiu sena stai tokia Siuvimo masina. Siuva pagal nuotaika. Bet kol kas man jos tikrai uztekdavo, kartais sustreikuodavo, bet pastovejus vel siudavo normaliai. Perdege neseniai variklis. Nuvezem pas meistra - pakeite nauju, kartu su pedalu. doh.gif Atseit sureguliavo. Maniau jau zvimbes masinyte kaip bitute.
Bet apatinis siulas iskrenta vos pasiuvus 5-10 cm, ko pasekoje sulauzyta adata. Ir kas baisiausiai ji taip rauna blink.gif doh.gif Na kokias paklodes siuti, gal ir nieko, nes rauna, o poto jau galima suvaldyti. Bet pvz padaryti 3-10 cm siule neimanoma schmoll.gif negaliu nei skaitinuko pabaigti, nei meskucio dasiuti unsure.gif Kazka ne taip padare? Nesureguliavo? Ar taip ir bus jau? doh.gif Gal cia pedalas naujas nekoks. Na nzn... su senu pedalu ir senu varikliu tikrai tokiu bedu nebudavo. unsure.gif

P.S.
Gal kas turejo JUKI po Chaikos? Ar tikrai tinka pedeles jai nuo chaikos? Radau toki pasisakyma atsiliepimuose g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 05 sausio 2014 - 22:53
QUOTE(geguzevasaris @ 2014 01 05, 18:15)
As realiai naudoju kokias 2-3 opercijas. Komplektacijoje yra 2 papildomos pedeles- palenkimui ir gumai prisiuti- per metus nepanaudojau.

Papildyta:
Dar apie overloko pliusus- susiuvu 90% plono silko bliuskutes siuliu thumbup.gif , o su masina- likusias 10%( apdaila, apykakles) mirksiukas.gif Tam uztenka 1-2 overolo siuliu- krastui platesne ir apdailai - 'apvali' siule.
Sakyciau, tas patas turetu buti ir su trikotazu, bet as jo nemegstu ir nesiuvu is jo schmoll.gif


Nu vo, ką ir sakau g.gif O jūs priminkit kurį Berninos modelį turit overloko? Nes galvoju ar jamt Bernina (JUKI kiek išskaičiau ten pat gaminama, bet man to Berninos griooooožio trūksta blush2.gif ), ar užtenka pigiausio Berninos overloko, ar brungesniuose yra kažkoks stebūklingesnis stebūklas, kurio galėčiau eigoje staiga pasigest blink.gif biggrin.gif g.gif unsure.gif

Taurė buvo minėjus, kad pas juos būtent Berninos overlokai nėra itin geidžiami, bet kokio Babylocko man neįkąst doh.gif O kas kaži yra tarpinio tarp Berninos ir Babylock overlokų? unsure.gif Tyrinėjau čia siuvimo stiliaus svetainėj juos, kažkoks apie 1000 Lt Jaguar yra, kuris neva pusiau pramoninis, itin tylus, kaži kaip tie Jaguar'ai? g.gif

Kalbu apie šį: JAGUAR 087D unsure.gif Iš aprašymo skamba visai padoriai....... Ar geriau kokį Janome žiūrėt? Ar jamt Bernina ir nesukt smegeno?

Pati turiu Bernina 350, tai dėl to čia joms ta meila tokia blush2.gif lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 01 06, 01:50)
Nu vo, ką ir sakau  g.gif O jūs priminkit kurį Berninos modelį turit overloko? Nes galvoju ar jamt Bernina (JUKI kiek išskaičiau ten pat gaminama, bet man to Berninos griooooožio trūksta  blush2.gif ), ar užtenka pigiausio Berninos overloko, ar brungesniuose yra kažkoks stebūklingesnis stebūklas, kurio galėčiau eigoje staiga pasigest  blink.gif  biggrin.gif  g.gif  unsure.gif




laba ryta, maniske- Bernina 1150MDA, bet kai prikau pries metus- su akcija kainavo tiek, kiek Bernina 800DL , todel emiau butent MDA mirksiukas.gif Bet jei butu buvusi pradine kaina, nemanau, kad verta permoket uz papildomas kojeles ar siuksliu rinkiklio dezute (ja atskirai siulo DL modeliukui uz 35 lt). Vistiek naudojame pagrindines funkcijas , o papildomi priedai - kada ne kada, o mano atveju- dar nei karto biggrin.gif O siuvu , kaip savo malonumui ir kurybinei savirealizacijai, palyginus daznai. Pasikartosiu- overloku dziaugiuos net labiau nei siuvimo masina, iki siol negaliu suprast, kaip galejau be tokio dalyko siut 17 metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2014 01 06, 08:50)
laba ryta, maniske- Bernina 1150MDA, bet kai prikau pries metus- su akcija kainavo tiek, kiek Bernina 800DL , todel emiau butent MDA mirksiukas.gif Bet jei butu buvusi pradine kaina, nemanau, kad verta permoket uz papildomas kojeles ar siuksliu rinkiklio dezute (ja atskirai siulo DL modeliukui uz 35 lt).  Vistiek naudojame pagrindines funkcijas , o papildomi priedai - kada ne kada, o mano atveju- dar nei karto biggrin.gif O siuvu , kaip savo malonumui ir kurybinei savirealizacijai, palyginus daznai. Pasikartosiu- overloku dziaugiuos net labiau nei siuvimo masina, iki siol negaliu suprast, kaip galejau be tokio  dalyko siut 17 metu  biggrin.gif


Man overloko prireikė po pusės metų nuo siuvimo mašinos įsitaisymo turbūt, kai mokykloj kur siuvimą mokaus gavom siūt su overlkais biggrin.gif Tada tik atsitokėjau, kaip iki šiol aš ten mėtydavau su mašina biggrin.gif Bernina apmėto tikrai gražiai sakyčiau, iš bėdos galima naudoti, bet jau laaaaikooo laaaaaiko užima wacko.gif Kur overlokui tai sekundžių reikalas, tai siuvimo mašinai apmėtyti yra ką paveikti biggrin.gif

Na man overlokas nusimato pavasariop wub.gif Tai iki tol turiu laiko rinktis 4u.gif
Atsakyti
Akciju Sausio menesiui padave 4u.gif
https://www.facebook...e...0027&type=1
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2014 01 06, 12:44)
..........apmėto tikrai gražiai sakyčiau, iš bėdos galima naudoti, bet jau laaaaikooo laaaaaiko užima wacko.gif Kur overlokui tai sekundžių reikalas, tai siuvimo mašinai apmėtyti yra ką paveikti biggrin.gif


thumbup.gif as pasakyciau lygiai ta pati
mane irgi 'pagavo' tas overloko greitis ir jega thumbup.gif ner nei ka lygint su a la overlokinem siulem- siuvamoji kaip sraige eina doh.gif
Atsakyti