Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(Roskyte @ 2013 12 27, 19:29)
Aš jau metus laiko siuvu su šita mašina (dažniausiai visokiems rūbų remontams naudoju). Paprasta, eilinė mašiniukė, nieko ypatingo neturi, bet man kol kas nieko tokio ir neprireikė. Tiesią siūlę siuva, zigzagą daro, kilpas įsiuva...
Tik vat - nerandu jos tepimo taškų. Vis neprisiruošiu kokiam meistrui parodyti, kad padėtų susigaudyti, kur tepti reikia.

smile.gif man ji irgi patinka, jau išbandžiau. Tiesą sąkant nelabai suprantu informacinės knygelės, turbūt reikia daugiau žinoti arba tikrai netikusiai padaryta. Taip ir neaišku dešinėje viršuje esančio reguliatoriaus paskirtis, reikia kiekvieną siūlę peržiūrėti atskirai, dar neužsiėmiau tuo wink.gif Šiaip mašinytė man labai patiko bigsmile.gif o kokia graži tiesi siūlė išeina bigsmile.gif O garso tai galėtų būti mažiau nes mažasis miegodamas prabunda kitame kambaryje. Labai gražiai aplikacijas apsiuva su tam skirta siūle thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Nefer @ 2014 01 04, 11:11)
Gyvenime niekada nesiuvau su siuvimo masina, visus taisymus, siuvimus atlieku rankomis. Bet kuo toliau, tuo labiau noriu siuvimo masinos. Noriu nebrangios, retkarciais, kad galeciau pasinaudot. Tinka ir tvarkinga deveta. Gal patartumet pagal kokius kriterijus man ja reiktu rinktis? Man pakanka ir tiesios siules lotuliukas.gif o kur pakrasciuka apmeto, kad nebrigztu, tai ta daro overlokas? blush2.gif
O uz tokia kaina cia visiskas slamstas? Ar tokiai siuvejai kaip man, jos visiskai pakaktu?
My Webpage

iš kur tiek kantrybės reikia turėti siūti rankomis, niekada to nesuprasiu smile.gif Man jau geriau bet kokia (tikrai) siuvimo mašina nei siūti rankomis, kažkaip visada labiau pasitikiu technika.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Megstu savadarbius rankdarbius(paprastus blush2.gif ),uzsimaniau "juodai" siuvimo masinos..
Kiek skaitinejaus,tai gaunasi "kuo giliau i miska,tuo daigiau medziu" blush2.gif
Pirma mintis buvo Singer 3221,bet paskaiciau,kad jei pigesne nei 1000lt,tai nieko vertos blush2.gif
"Siuvimo stilius" turi prekiu Siauliuose pasiulyt,apsilankiau,bet pardavejas ne siuvejas,tai per daug kazka neparekomeduos.. Apziurejau kelias masinas,tai sake einamiausios per sventes pirkime buvo Bernette Milan 5 (E66)
http://www.siuvimost...na-bernette-e66

Kazka brangesnio neisgaleciau 4u.gif
Nesu dirbusi su jokiom siuvimo masinom,tik noras didelis atrodo blush2.gif
Masina tarnautu tik namams,saviems vaikams,pasikrapstinejimui,sirdziai kaip sakant 4u.gif

Ar gauciau siai masinai palaiminima sioje temoje? blush-anim-cl.gif
Nesuprantu kuo skirsis vertikali nuo horizantalios saudykle,kas yra geras apsvietimas tt ir pan blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2014 01 04, 14:55)

Ar gauciau siai masinai palaiminima sioje temoje? blush-anim-cl.gif
Nesuprantu kuo skirsis vertikali nuo horizantalios saudykle,kas yra geras apsvietimas tt ir pan blush2.gif


del palaiminimo tai jau kaip nors teks paciai nusprest
Tikriausia buvot Varpo gatvej Elektroliux salone?

horizontali saudykle guli, vertikali stovi . As nesu meginus horizonatlios, kiek masinu turejus, nuo tarybiniu laiku iki dabar, visad vertikalios.
O geras apsvietimas t.y. komfortas akims mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2014 01 04, 12:55)
Sveiki 4u.gif
Megstu savadarbius rankdarbius(paprastus blush2.gif ),uzsimaniau "juodai" siuvimo masinos..



kai konsultavausi sakė, kad jei Jaguar 979 pigiau nei už 1000 Lt randate tai geriau ji nei Jūsų minėtoji, o dabar mačiau lyg ir siuvimo stiliuje ji tik 800 Lt kainuoja, super variantas, būčiau šią pirkusi, bet dovanų kitą gavau tai nebėra ko galvos sukti.
O jei iki šiol kažkurios šaudyklės labai nenaudojot tai pasakysiu, kad didelio skirtumo įsigyjant dabar skirtumo neturės wink.gif
Jei nelabai esate mašinų naudojusi siūlau saviškę išmėginti - Janome 980 mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 04 sausio 2014 - 17:26
QUOTE(geguzevasaris @ 2014 01 04, 16:56)
Tikriausia buvot Varpo gatvej Elektroliux salone?

horizontali saudykle guli, vertikali stovi . As nesu meginus horizonatlios, kiek masinu turejus, nuo tarybiniu laiku iki dabar, visad vertikalios.
O geras apsvietimas  t.y. komfortas akims mirksiukas.gif


Jo Varpo mirksiukas.gif
Na tiek tai suprantu,kad viena guli,kita stovi biggrin.gif Galvojau jei jau prie informacijos visur mini,tai gal jos itakoja kazka super siuvime.. 4u.gif
O ta komforta pajust,tai tik isbandyt ania.. Na kazi ar toje parduotuveje man pajungtu.. g.gif Halogenine gal geresne?..Kitur raso,kad "yra",o kokia ta "yra",tai neaisku.. g.gif Nes neprastas apsvietimas tai mane domintu,aktualu..
Kur dar siuvimo garso lygi skaityt,suprast g.gif Tas irgi aktualu..
QUOTE(egllute @ 2014 01 04, 19:26)
kai konsultavausi sakė, kad jei Jaguar 979 pigiau nei už 1000 Lt randate tai geriau ji nei Jūsų minėtoji, o dabar mačiau lyg ir siuvimo stiliuje ji tik 800 Lt kainuoja, super variantas, būčiau šią pirkusi, bet dovanų kitą gavau tai nebėra ko galvos sukti.
O jei iki šiol kažkurios šaudyklės labai nenaudojot tai pasakysiu, kad didelio skirtumo įsigyjant dabar skirtumo neturės wink.gif
Jei nelabai esate mašinų naudojusi siūlau saviškę išmėginti - Janome 980  mirksiukas.gif smile.gif

O,aciu,ziuriu gal tikrai geresne, ir daugiau pedeliu komplekte g.gif
http://www.siuvimost...sina-jaguar-979
O kaip Jusiske man isbandyt ? blush2.gif Nesu jokios naudojus user posted image
Atsakyti
Cia informacijos radau apie saudykles 4u.gif
http://www.siuvimo-kursai.lt/page9.php
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2014 01 04, 21:24)

Kur dar siuvimo garso lygi skaityt,suprast g.gif Tas irgi aktualu..




O gal pakalbinkit vyra ar draugus kelionei i Vilniu ir nuvaziuokit iki Siuvimo stiliaus mirksiukas.gif
As butent taip ir padariau, vyras mane ten paliko keletui valandu, as ismeginau ivairias masinas ir net tai, ka buvau issirinkus, tiesiog po pameginimo atmeciau mirksiukas.gif Faina ten parduotuve, labai labai labai daug masinu, ka noresit , ta galesit ismegint mirksiukas.gif Ir patars , ir pabendrausit , ten vienu metu keli zmones darbuojas mirksiukas.gif
Atsakyti
Na taip.. Ten dar gal ir nuolaidom lankstesni.. Tik vyra ilgai ikalbinet jauciu tektu,kad veztu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2014 01 04, 19:24)
O kaip Jusiske man isbandyt ? blush2.gif Nesu jokios naudojus user posted image

tada pirma siūlau išbandyti maniškę,o po jos jau visos patiks biggrin.gif
aš ją pirkau visai kitam tikslai,bet dar kai pabandžiau ir siuva bigsmile.gif wub.gif (o kaina kokia,net gėda prieš pardavėją blush2.gif )
user posted image

kai pramoksiu rankdarbiauti,tada irgi rinksiuos iš geresnių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 05 sausio 2014 - 10:53
Jei ismeginti tai namuose - Gytariuose smile.gif

Ta masinyte turbut podolsk? As su tokia praeita menesi siuvau, tai labai dziaugiuosu dabar janome turedama, viskuo dziaugiuos nes anoje nebuvo nieko geriau. Kainas paziurinejau tai visai nepatiko kaip uz tiek kiek daro
Atsakyti
Aciu egllute,Monami 4u.gif Pradzioj pas mamos kolege bandysiu verztis,kad duotu "paciupinet" masina.. Registruosiuos i kursus siuvimo,bet kazi kada surinks grupe.. Turiu dar truputi grazaus laisvo laiko savirealizacijai,nesinori labai gaistis.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2014 01 05, 11:41)
Ta masinyte turbut podolsk? As su tokia praeita menesi siuvau, tai labai dziaugiuosu dabar janome turedama, viskuo dziaugiuos nes anoje nebuvo nieko geriau. Kainas paziurinejau tai visai nepatiko kaip uz tiek kiek daro

tikiu,kad prie kitos prisėdus ana kaip baubas atrodo,bet man nesedėjus prie jokios maniškė stebūklas biggrin.gif
Atsakyti