Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Ilgai domėjausi ir rinkausi sau siuvimo mašiną, aišku domėjimasis apsiribojo labiau internetu, nes mano mieste nelabai yra kur pažiūrėti gyvai. Daug nesiūnu, tik įvairūs drabužių taisymai, patalynės siuvimai. Buvau apsistojusi ties Janome 525s arba Bernette Milan 5. Vakar su reikalais teko vykti į Vilnių, tuo pačiu neatsispyriau pagundai apsilankyti Siuvimo stiliuje, sakiau tik pažiūrėsiu... Ir grįžau namo su siuvimo mašina Bernette Milan 5, negalėjau nepirkti kai pasiūlė labai gerą nuolaidą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2013 12 18, 10:58)
Keistai šnekate smile.gif Jau vien jūsų įkeltoje nuorodoje 170 atsiliepimų apie jus dominančią mašiną  ax.gif Tai jeigu jums čia yra "nekas", tai vargu ar čia parašytas koks vienas kitas komentaras situaciją pakeistų  4u.gif

Ir dar, kas aptarnaus jūsų overloką parsiųstą iš Vokietijos, jei ištiktų kokie "garantinio aptarnavimo" reikaliukai? Reikia į priekį apgalvoti, kas būtų, jei būtų  4u.gif


Dekui uz Jusu atsakyma.
Kad mano ikeltoje nuorodoje yra 170 atsiliepimu, as matau, ne akla,. Apart situ atsiliepimu, daugiau jokios info internete neaptinku nei lietuviu, nei rusu, nei anglu kalba, tad 170 atsiliepimu - salyginai labai mazas skaicius.
Del garantinio aptarnavimo irgi galvojama, todel zinuteje buvo kreipiamsi i meistrus, ka jie mano, zino. Gal tai dar vienas kinieciu gaminys su nauju pavadinimu. Kadangi perskaiciau ankstesnes temas ir siek tiek rusu foruma, is kuriu ir zinau, kad uzpirkus viena konteineri overloku, kinieciai gali ant jo ir tavo varda, pavarde ar kaimynu suns varda uzrasyti.
Kazkur sitame forume buvau radusi, kad viena forumiete tos firmos overloka ar siuvimo masina turi. Va ir butu idomu konkreti patirtis.
Atsakyti
Nerandate nei anglu, nei rusu kalba informacijos todel (as tik speju), kad cia matyt bus kazkoks butent vokiskas reikalas. Juk ir garantija vokieciai suteikia siai masinai net 10 metu, o ir radote ja vokiskame amazone, o ir visi komentarai vokietaiciu surasyti smile.gif Kurie beje yra itin geri.

Tik si masina yra siuvimo + overlokas, tai jei jums reikia TIK overlocko, nemanau, kad verta imti tokia, kuri yra du viename, vis tik buciau linkus manyti, kad geriau kai daiktas daro viena darba pagal paskirti, nei keleta po truputi. Na bet cia tik mano neklausta nuomone laugh.gif 4u.gif
Atsakyti
Neblogą akciją kelių Janome siuvimo mašinių šiandien siūlo grupinis.lt
Atsakyti
Ar vertas dėmesio Janome Mylock 644D (spausti ant pavadinimo) overlokas už 919 Lt? unsure.gif

Svajoju namams įsitaisyti kažkokį g.gif Akcija aišku nestebūklinga, bet ar būna kažko už tokią kainą geriau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jugp @ 2013 12 19, 10:33)
Neblogą akciją kelių Janome siuvimo mašinių šiandien siūlo grupinis.lt



Sveikuciai ar vertos jos demesio.Pati noriu janome masina, bet linkusi i sios modelius 6260 ar 4120. Okaip ju sulomas overlokas, nes reiktu t.p. isigyti?Aciu uz atsakimus.
Atsakyti
Kai rinkausi siuvimo mašiną sau ir buvau apsistojusi ties Janome 525s, peržiūrėjau visas įmanomas internetines parduotuves ir jų kainas, tai grupinio.lt akcija nebloga. Pigiausiai buvau radusi už 689Lt, o čia dar šiek tiek pigiau. Bet pati vis dėlto nusipirkau Bernette Milan 5, kaip konsultantė paaiškino, kad tai analogas Janome 525s, bet geresnis variantas
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2013 12 19, 01:21)
Nerandate nei anglu, nei rusu kalba informacijos todel (as tik speju), kad cia matyt bus kazkoks butent vokiskas reikalas. Juk ir garantija vokieciai suteikia siai masinai net 10 metu, o ir radote ja vokiskame amazone, o ir visi komentarai vokietaiciu surasyti smile.gif Kurie beje yra itin geri.

Tik si masina yra siuvimo + overlokas, tai jei jums reikia TIK overlocko, nemanau, kad verta imti tokia, kuri yra du viename, vis tik buciau linkus manyti, kad geriau kai daiktas daro viena darba pagal paskirti, nei keleta po truputi. Na bet cia tik mano neklausta nuomone laugh.gif 4u.gif



Aciu Jums labai uz taiklu pastebejima, del siuvimo+overloko, puoliau dar karta ziuret, nes nuo to rinkimosi, o dar uzsienio kalba, visai protas susisuko. As t.p. laikausi nuomones, jog geriau geras vienas, nei du viename.
Bet siuo atveju, tai vis tik overlokas, gal tik del kalbos ypatybiu parase, kad tai overloko siuvimo masina smile.gif

Jei bus idomu Jums ar kam kitam, idedu nuoroda is jais prekiaujancios firmutes puslapio, kur yra video.

http://www.w6-wertar...w6-ov-454d.html

Kiek suprantu, tai jie tik prekiauja, ne gamina....
Atsakyti
Sveiki,

ką galėtumėte pasakyti apie siuvimo mašinos Janome 920 http://www.siuvimost...sina-janome-920 tvirtumą ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 12 26, 18:41)
Sveiki,

ką galėtumėte pasakyti apie siuvimo mašinos Janome 920 http://www.siuvimost...sina-janome-920 tvirtumą ir pan.?

Aš jau metus laiko siuvu su šita mašina (dažniausiai visokiems rūbų remontams naudoju). Paprasta, eilinė mašiniukė, nieko ypatingo neturi, bet man kol kas nieko tokio ir neprireikė. Tiesią siūlę siuva, zigzagą daro, kilpas įsiuva...
Tik vat - nerandu jos tepimo taškų. Vis neprisiruošiu kokiam meistrui parodyti, kad padėtų susigaudyti, kur tepti reikia.
Atsakyti
Gyvenime niekada nesiuvau su siuvimo masina, visus taisymus, siuvimus atlieku rankomis. Bet kuo toliau, tuo labiau noriu siuvimo masinos. Noriu nebrangios, retkarciais, kad galeciau pasinaudot. Tinka ir tvarkinga deveta. Gal patartumet pagal kokius kriterijus man ja reiktu rinktis? Man pakanka ir tiesios siules lotuliukas.gif o kur pakrasciuka apmeto, kad nebrigztu, tai ta daro overlokas? blush2.gif
O uz tokia kaina cia visiskas slamstas? Ar tokiai siuvejai kaip man, jos visiskai pakaktu?
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2014 01 04, 13:11)
Gyvenime niekada nesiuvau su siuvimo masina, visus taisymus, siuvimus atlieku rankomis. Bet kuo toliau, tuo labiau noriu siuvimo masinos. Noriu nebrangios, retkarciais, kad galeciau pasinaudot. Tinka ir tvarkinga deveta. Gal patartumet pagal kokius kriterijus man ja reiktu rinktis? Man pakanka ir tiesios siules lotuliukas.gif o kur pakrasciuka apmeto, kad nebrigztu, tai ta daro overlokas? blush2.gif
O uz tokia kaina cia visiskas slamstas? Ar tokiai siuvejai kaip man, jos visiskai pakaktu?
My Webpage


Tokia isigijus, yra teorine galimybe, kad noresit vel grist prie "visus taisymus, siuvimus atlieku rankomis". Esme net ne kainoje, o tame- paskatins ar visiskai atmus nora siuti su masina mirksiukas.gif Cia gi labai individualu- poziuris, sekmiu ir nesekmiu patirtis, noru dydis mirksiukas.gif
Atsakyti