Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(oldas @ 2013 12 05, 19:16)
 
    Na jeigu ir tai nepadės tai nežinau. smile.gif


Akivaizdu, kad ir nesužinosite. doh.gif

Nurodytą video esu mačiusi, ale nepadeda. Tenai mašinos pagrindinė siūlių nustatymo rankenėlė yra kitokia negu maniškės ar Rugiagėlės - ant plokščios rankenėlės nėra ovalo ženklo, tai kur nustatyti tą ovalą, jei jis nenupieštas? Yra N (normalios siūlės) ir 2 kvadratukai (turbūt kilpos apsiuvimui). Ir ką daryt?
Atsakyti
4u.gif merginos,gal kuri turinti tokį modelį ar žinanti ką apie tokį,galėtų man į až parašyti 4u.gif
user posted image

ačiū 4u.gif

jei gerai išsiaiškinau tai Подольск kažkuris modelis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 06 gruodžio 2013 - 11:44
QUOTE(EGZEMPLIORIUS @ 2013 12 06, 09:49)
Akivaizdu, kad ir nesužinosite.  doh.gif 

Nurodytą video esu mačiusi, ale nepadeda. Tenai mašinos pagrindinė siūlių nustatymo rankenėlė yra kitokia negu maniškės ar Rugiagėlės - ant plokščios rankenėlės nėra ovalo ženklo, tai kur nustatyti tą ovalą, jei jis nenupieštas? Yra N (normalios siūlės) ir 2 kvadratukai (turbūt kilpos apsiuvimui). Ir ką daryt?


Problema tame kad Jus labai skubate todėl neįdėmiai skaitote ir žiūrite vaizdo medžiagą. Pradedam pasaka iš naujo biggrin.gif
1) Skaitome Jūsų mašinos instrukcija. Žiūrime puslapį Nr.3 ten pavaizduota siuvimo mašina ir išvardintos pagrindinės detalės ir valdymo organai. Matome kad programuojant siūlę dalyvauja pozicijos 22,23,24,25 (programų pasirinkimo rankena) taip pat yra perjungėjas Nr 35 kuris randasi viršuje ant dangtelio (programų perjungėjas) Jeigu Jums tai matosi tai skaitome toliau . Puslapis Nr12 aprašo kaip atliekamas programų pasirinkimas ir perjungimas viršutine svirtele Nr.35. Skaitome dar toliau puslapiuose Nr 16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27 detaliai nurodoma į kokia programa nustatoma centrine valdymo rankenėlė ir kokioje pozicijoje A ar B turi stovėti VIRŠUTINIS PERJUNGEJAS Nr35.

2) Tai kad Jus braidžiojote po Osinka.ru gerai bet aš Jums nurodžiau konkrečia temą kuri taip ir vadinai Veritas -Textima 8014-43. Tema pilnai aprašo ir išnagrinėja
praktiškai viska apie šia siuvimo mašina. Va ten braidžioti nereikėjo o reikėjo turėti kantrybės ir noro žinoti. Elementariai šios temos 39 puslapis kuriame forumo dalyvis
Lia 15 (gruodžio 20 diena 2012 metų 17val.59 min.) nurodo perjungimo būdą ir iliustruoja tai nuotrauka ir piešinuku.

3) Suprasdamas galimus kalbos sunkumus nurodžiau youtube vaizdo medžiaga kurioje atliekamas praktiškas siuvimas visomis programomis. Vaizdo klipo autorius
pirštu baksnojo į pasirenkama programa ir rodė visus perjungimo veiksmus. Šia vaizdo medžiaga galima žiūrėti padidinus ir sustabdant po kiekvieno veiksmo ar kadro

Kaip dar detaliau Jums paaiškinti aš nežinau nes panaudojau visas galimybes prisibelsti prie moteriškos logikos ir technikos supratimo. Jeigu viskas tai nepadėjo tai reikia kviesti meistrą. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oldas: 06 gruodžio 2013 - 12:32
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 12 06, 12:20)
4u.gif merginos,gal kuri turinti tokį modelį ar žinanti ką apie tokį,galėtų man į až parašyti  4u.gif
user posted image

ačiū  4u.gif

jei gerai išsiaiškinau tai  Подольск kažkuris modelis  g.gif



Tai tarybine siuvimo mašina PMZ (Podolskij Mechaničeskij Zavod ).Metu jai apie 50. Tai tiesiasiūle mašina ,vienas iš Singer mašinos klonu. Gerai sutepus sureguliavus (o gal ir pakeitus atskiras detales ) dar galima pakenčiamai siūti. Reali konkrečiai šitos mašinos kaina tiek kiek ji kainuoja metalo supirktuvėje t.y. iki 10 litų.
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 12 06, 12:43)
Tai tarybine siuvimo mašina PMZ (Podolskij Mechaničeskij Zavod ).Metu jai apie 50. Tai tiesiasiūle mašina ,vienas iš Singer mašinos klonu. Gerai sutepus sureguliavus (o gal ir pakeitus atskiras detales ) dar galima pakenčiamai siūti. Reali konkrečiai šitos mašinos kaina tiek kiek ji kainuoja metalo supirktuvėje t.y. iki 10 litų.

labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 12 06, 13:28)
Problema tame kad Jus labai skubate todėl neįdėmiai  skaitote  ir žiūrite vaizdo medžiagą.    Lia 15  (gruodžio 20 diena 2012 metų 17val.59 min.) nurodo perjungimo būdą ir iliustruoja tai nuotrauka ir piešinuku.

  3) Suprasdamas galimus kalbos sunkumus nurodžiau youtube vaizdo medžiaga kurioje atliekamas praktiškas siuvimas visomis programomis. Vaizdo klipo autorius
pirštu baksnojo į pasirenkama programa ir rodė visus perjungimo veiksmus. Šia vaizdo medžiaga galima žiūrėti padidinus ir sustabdant po kiekvieno veiksmo ar kadro

      Kaip dar detaliau Jums paaiškinti aš nežinau nes panaudojau visas galimybes prisibelsti prie moteriškos logikos ir technikos supratimo. Jeigu viskas tai nepadėjo tai  reikia kviesti meistrą. lotuliukas.gif


Brangus ponas oldai,

įdėmiai perskaičiau visus virš 40 to Osinkos forumo puslapių. Instrukciją. Rusiškai suprantu ir esu gana sveikos nuovokos. Suprantu jūsų aistringą troškimą man padėti, bet man jūs padėti negalite. schmoll.gif
Sakiau, man reikia turinčios TOKĮ PATĮ VERITAS. Jūs jo neturit? Lia -15 irgi turi ne tokį... Čia labai subtilus reikalas, regis, vyriška logika netinka. Gero sniego. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EGZEMPLIORIUS @ 2013 12 06, 14:55)
Brangus ponas oldai,

įdėmiai perskaičiau visus virš 40 to Osinkos forumo puslapių. Instrukciją. Rusiškai suprantu ir esu gana sveikos nuovokos. Suprantu jūsų aistringą troškimą man padėti, bet man jūs padėti negalite.  schmoll.gif
Sakiau, man reikia turinčios TOKĮ PATĮ VERITAS. Jūs jo neturit? Lia -15 irgi turi ne tokį... Čia labai subtilus reikalas, regis, vyriška logika netinka. Gero sniego.    4u.gif


Bet jei tokios funkcijos NĖRA, paveiksliuko irgi NĖRA nei ant rankenos, nei kitur (kaip pas panašias mašinas, kurios jūsų norimą funkciją atlieka), gal tiesiog jūsų siuvimo mašina šito dalyko NEDARO? unsure.gif Nes aprašyme nėra, nupiešta nėra, parašyta nėra... kodėl nutarėt, kad kažką vis tiek turi daryti, ko nėra? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2013 12 06, 17:09)
Bet jei tokios funkcijos NĖRA, paveiksliuko irgi NĖRA nei ant rankenos, nei kitur (kaip pas panašias mašinas, kurios jūsų norimą funkciją atlieka), gal tiesiog jūsų siuvimo mašina šito dalyko NEDARO?  unsure.gif Nes aprašyme nėra, nupiešta nėra, parašyta nėra... kodėl nutarėt, kad kažką vis tiek turi daryti, ko nėra?  unsure.gif  4u.gif


Jeigu mes kalbame apie siuvimo mašiną veritas -textima 8014-43 tai viskas ten
yra. Ten centrinėje programų pasirinkimo rankenoje yra vertikali rankenėlė.Jeigu spausti ta rankenėlę pagal strėlikę į viršų tai bus siuvamos kilpos, jeigu pasukti į kairę kur raidė N tai siuvamos normalios siūlės o jeigu į dešine nuo centro prieš kvadrato (ar ovalo simbolį)tai bus siuvamos elastines siūlės. Tik trys pozicijos kuriu perjungimas ir panaudojimas detaliai aprašytas instrukcijoje. pasirodo kad perjungimas rankenėlės iš kairės pozicijos N į dešine prieš kvadratą tai tokia ypatinga moteriška subtilybė kuri nepasiduoda vyriškai logikai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EGZEMPLIORIUS @ 2013 12 06, 15:55)
Brangus ponas oldai,

įdėmiai perskaičiau visus virš 40 to Osinkos forumo puslapių. Instrukciją. Rusiškai suprantu ir esu gana sveikos nuovokos. Suprantu jūsų aistringą troškimą man padėti, bet man jūs padėti negalite.  schmoll.gif
Sakiau, man reikia turinčios TOKĮ PATĮ VERITAS. Jūs jo neturit? Lia -15 irgi turi ne tokį... Čia labai subtilus reikalas, regis, vyriška logika netinka. Gero sniego.    4u.gif


Laba, tik vakar vakare tepriejau prie savo siuvimo masinos. Kadangi bandziau issiaiskint kaip cia ikelti nuotraukas ir nelabai isejo tai issiaiskint, tai parasykit man savo el. pasta - as jums ten atsiusiu ir pabandysiu paaiskinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruigiagele @ 2013 12 09, 08:28)
Laba, tik vakar vakare tepriejau prie savo siuvimo masinos. Kadangi bandziau issiaiskint kaip cia ikelti nuotraukas ir nelabai isejo tai issiaiskint, tai parasykit man savo el. pasta - as jums ten atsiusiu ir pabandysiu paaiskinti smile.gif

per čia,pasirinkite talpinti paveikslėlį,tada pasirinkite sumažinti jo dydį iki 640,tada spaudžiate talpinti,atsidarys kitas langas,nukopijuokite paveikslelis forumui eilutę ir įklijuokite į savo atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 12 09, 11:33)
per čia,pasirinkite talpinti paveikslėlį,tada pasirinkite sumažinti jo dydį iki 640,tada spaudžiate talpinti,atsidarys kitas langas,nukopijuokite paveikslelis forumui eilutę ir įklijuokite į savo atsakymą  mirksiukas.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 12 09, 11:33)
per čia,pasirinkite talpinti paveikslėlį,tada pasirinkite sumažinti jo dydį iki 640,tada spaudžiate talpinti,atsidarys kitas langas,nukopijuokite paveikslelis forumui eilutę ir įklijuokite į savo atsakymą  mirksiukas.gif

O dieve, kaip aciu, man pavyko smile.gif) Taigi, su visais pasidalinu smile.gif
Atsakyti
PAVYKO.

Išvados:
1) "Ovalas" iš tiesų yra kerturkampiukas. Vokiška logika? Ovalų nebeturėjo? lotuliukas.gif Didžiai dėkinga visiems geriems žmonėms už kantrybę bei pagalbą. aciuks.gif

2) Reikia tept. Dėkinga Inžinieriui. biggrin.gif
Atsakyti