Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Labai ačiū, suteikėte naudingos informacijos, nes jau gundžiausi į tas dideles rites siūlų. Be to močiute kaip tik žadėjo senų siūlų atiduoti, dabar žinosiu, kad jie netinkami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2013 11 17, 21:41)
Labai ačiū, suteikėte naudingos informacijos, nes jau gundžiausi į tas dideles rites siūlų. Be to močiute kaip tik žadėjo senų siūlų atiduoti, dabar žinosiu, kad jie netinkami  4u.gif

doh.gif jau tos mociutes, paimkit ir nieko nesakykit, kad netinka, kad nenaudosit mirksiukas.gif nesupras, isizeis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 11 17, 20:12)
doh.gif jau tos mociutes, paimkit ir nieko nesakykit, kad netinka, kad nenaudosit mirksiukas.gif nesupras, isizeis biggrin.gif

drinks_cheers.gif ir aš nauodojuosi tuo poisakiu ,,močiutės klausau o savo darau,, thumbup.gif
Papildyta:
reikia nuomonės
http://pigu.lt/buiti...6180?id=3627902
Atsakyti
Man tai visai gerai tinka tokie seni, "močiučių" siūlai pastrigavimui. Tokių turiu, turbūt visam likusiam gyvenimui... rolleyes.gif
Atsakyti
Gal pastrigavimui ir nieko, vistiek po to nusiardo.
Atsakyti
Na ką, įsigijau pagaliau siuvimo mašiną 4u.gif Važiavau pirkti Janome1012, grįžau su Janome920 biggrin.gif Kol kas stovi ant komodos, bet manau savaitgalį jau bus išpakuota ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AVika @ 2013 11 19, 14:21)
Na ką, įsigijau pagaliau siuvimo mašiną 4u.gif Važiavau pirkti Janome1012, grįžau su Janome920  biggrin.gif Kol kas stovi ant komodos, bet manau savaitgalį jau bus išpakuota  ax.gif

ir aš pagaliau turiu..singer 6180 .irgi stovi ant komodos...neturiu siūlų biggrin.gif vyras jau juokiasi iš manes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AVika @ 2013 11 19, 14:21)
Na ką, įsigijau pagaliau siuvimo mašiną 4u.gif Važiavau pirkti Janome1012, grįžau su Janome920  biggrin.gif Kol kas stovi ant komodos, bet manau savaitgalį jau bus išpakuota  ax.gif

Sveikinu su pirkiniu drinks_cheers.gif Kai apsiprasit, parašykit būtinai į forumą, kokie įspūdžiai, manau, kad daug naujokių tai praverstų 4u.gif
Beje, pati esu bandžiusi šitą mašinytę - man patiko ji smile.gif o dar ir simpatiška biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charisme @ 2013 11 19, 15:48)
ir aš pagaliau turiu..singer 6180 .irgi stovi ant komodos...neturiu siūlų  biggrin.gif  vyras jau juokiasi iš manes  lotuliukas.gif

Mane draugė sušelpė pradžiai, taigi siūlų jau turiu, db kažkada reiks susivyniot, įsivert biggrin.gif

QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 11 19, 16:26)
Sveikinu su pirkiniu  drinks_cheers.gif Kai apsiprasit, parašykit būtinai į forumą, kokie įspūdžiai, manau, kad daug naujokių tai praverstų  4u.gif
Beje, pati esu bandžiusi šitą mašinytę - man patiko ji  smile.gif o dar ir simpatiška  biggrin.gif

Ačiū, būtinai parašysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AVika @ 2013 11 20, 13:50)
Mane draugė sušelpė pradžiai, taigi siūlų jau turiu, db kažkada reiks susivyniot, įsivert biggrin.gif


4u.gif
aš siūlų jau turiu..šiandien jau išmokau pervynioti ant mažos ritės... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charisme @ 2013 11 20, 20:05)
4u.gif
aš siūlų jau turiu..šiandien jau išmokau pervynioti ant mažos ritės... biggrin.gif


http://www.youtube.c...h?v=erP7Uj5BT7g
Atsakyti
Labas visiems!

Nors mama siuvėja, bet siuvau tik mokyklos laikais. Tikriausiai todėl, kad mama ką reikdavo, tą siuvimo srityje atlikdavo, man poreikio siūti nebuvo. Dabar, kad ir kaip būtų keista, kilo toks noras siūti (net naktim sapnuoju kaip siuvu), kad nusprendžiau įsigyti siuvimo mašiną. Iš pradžių galvojau kokią paprastutę, nes juk nežinau, kiek man čia to užsidegimo bus. Jau keletą dienų skaitau temas apie siuvimo mašinas čia ir nusprendžiau, kad vis tik noriu kompiuterizuotos ir su siuvinėjimu. Žinau, kad kai kam bus nesuprantama, kam pradedančiajai visokie "pribumbasai", bet bijau, kad pigi neatmuštų noro siūti. Bėda tame, kad už mano planuojamą išleisti sumą "įtelpu" tik į šį modelį: RUBINA CREATIVE:

http://www.siuvimost...rubina-creative
Ar nebus taip, kad sumokėsiu tuos 3t ir š... turėsiu: nei siuvimo nei siuvinėjimo normalaus? Žinau, kad apie Rubinas nekokie atsiliepimai, bet apie konkrečiai šį modelį nepagaunu komentarų niekur g.gif

Kitas variantas BERNINA 350 ar 380, bet apie siuvinėjimą tektų pamiršti.

Žinau, kad geriausia palikus pinigus namie nuvažiuoti iki Vilniaus ir išbandyti (baisiai toli iki Vilniaus man, bet blogiausiu atveju taip ir tektų daryti). Bet gal kas pamąstytų garsiai (t.y. juodai ant balto biggrin.gif ) apie mano pasirinkimą?
Dėkui 4u.gif
Atsakyti