Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Siges, lengviausias būdas išsirinkti. Išbandyti pačiai kelis varijantus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 07 01, 16:38)
Siges, lengviausias būdas išsirinkti. Išbandyti pačiai kelis varijantus  4u.gif


Tai jio jio, svarbu pradžiai žinot, IŠ KO tuos variantus bandytis laugh.gif Mettler mačiau Vilniuj yra, tai kai siūsiuos iš jų pėdeles pasiimsiu ir siūlų išbandyti, o Gütermann va vietoj pasiimsiu smile.gif Patiko idėja dekoratyvines siūles ir skyles sagai siūti šilkiniais siūlais, kažkur JAV forume ar kur skaičiau, kad šilkiniai siūlai šiek tiek pasipučia, gerai išpildo siuvinėtą vietą, nešviečia kiaurai audinys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 07 01, 18:59)
Mettler mačiau Vilniuj yra, tai kai siūsiuos iš jų pėdeles pasiimsiu ir siūlų išbandyti, o Gütermann va vietoj pasiimsiu smile.gif


Kur tai yra?
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 07 02, 17:05)
Kur tai yra?

Mettler prie Kalvarijų turgaus turi. Geri siūliukai, man patinka.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 07 02, 16:05)
Kur tai yra?


Na ten kur ir kitų gerų dalykų turi biggrin.gif Siuvimo stiliuj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2013 07 03, 10:11)
Mettler prie Kalvarijų turgaus turi. Geri siūliukai, man patinka.



QUOTE(Siges @ 2013 07 03, 12:18)
Na ten kur ir kitų gerų dalykų turi biggrin.gif Siuvimo stiliuj smile.gif


man visi geri dalykai tik internetu(del atstumo), bet aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 07 03, 18:54)
man visi geri dalykai tik internetu(del atstumo), bet aciu uz atsakymus


Na tai siuvimo Stiliu ir parasiau su ta mintim, kad jums tiks del atstumo smile.gif Nes as irgi nesu is Vilniaus, viska siunciuosi is ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 07 03, 18:54)
man visi geri dalykai tik internetu(del atstumo), bet aciu uz atsakymus

Kažkiek Mettler siūlų turi ir KaSiulai.lt mirksiukas.gif Ir internetu užsakius be problemų pristato... Tik esu pastebėjus, kad ten trupučiuką brangiau nei visur kitur 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, siuvejeles...

Ateinu pas jus patarimo...

Noriu isigyti siuvimo masina. Siuciau namuose vaikams ir sau vienoki ar kitoki rubeli, zaisla ir panasiai...
Taciau nenoriu, jog tai butu siaip siuvimo masina, noreciau, kad siek tiek daugiau galimybiu turetu...ziurint i ateiti su mintim, kad gal bus ir daugiau siuvimo...

Siuo metu ziurinejausi JUKI siuvimo masinas:

1 sios kaina 1250 lt.

2 sios kaina 1400 lt.

O gal verciau i sia ziureti? 3 tiesa, nors sios kainos nezinau... reikes paskambinti paklausti...

Busiu laaaabai dekinga jei atsakysite, issakysite savo nuomone... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joll@ @ 2013 07 04, 15:06)

Ateinu pas jus patarimo...

Noriu isigyti siuvimo masina. Siuciau namuose vaikams ir sau vienoki ar kitoki rubeli, zaisla ir panasiai...
Taciau nenoriu, jog tai butu siaip siuvimo masina, noreciau, kad siek tiek daugiau galimybiu turetu...ziurint i ateiti su mintim, kad gal bus ir daugiau siuvimo...

Siuo metu ziurinejausi JUKI siuvimo masinas:

1 sios kaina 1250 lt.

2 sios kaina 1400 lt.

O gal verciau i sia ziureti? 3 tiesa, nors sios kainos nezinau... reikes paskambinti paklausti...

Busiu laaaabai dekinga jei atsakysite, issakysite savo nuomone... 4u.gif




As rinkciausi pirmaja. Bet tik todel , kad reikia SIUVIMUI, o visa kita, kaip pvz., siuvinejimas man neaktualu. O siuti uztenka ir uzteks to, kas pas ja yra.
Papildyta:
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 07 04, 15:58)
As rinkciausi pirmaja. Bet tik todel , kad reikia  SIUVIMUI, o visa kita, kaip pvz.,  siuvinejimas  man neaktualu. O siuti uztenka ir uzteks to, kas pas ja yra.

dar paziurejau aprasyma- tikrai puiki (tiesa, kitu net neziurejau)
Labai gerai, kad joje pasikelia kojele keliais auksciais(siunant storesnius audiniu aktualu, kai reikia pkisti/istraukti)
Atsakyti
Aš kol kas mastau apie 2 variantą, nes kaina skiriasi tik 150 lt, o turi daugiau funkcijų...
Atsakyti
QUOTE(Joll@ @ 2013 07 04, 14:15)
Aš kol kas mastau apie 2 variantą, nes kaina skiriasi tik 150 lt, o turi daugiau funkcijų...


Šiaip visi trys variantai man atrodo šaunūs 4u.gif

Beje, rinkdamasi savo mašiną, irgi susidūriau su ta pačia dilema - viena mašina buvo tik vos brangesnė, bet turėjo daugiau funkcijų (kurias abejojau, ar naudosiu). Aš visgi pasirinkau primokėti truputį daugiau ir turėti tas platesnes galimybes... Ir tiesą sakant, jų nenaudoju (raidynų ir daugumos dekoratyvinių siūlių). BET vistiek nesigailiu, kad savo laiku taip apsisprendžiau - o kas žino, gal užsinorėsiu naudoti dar ax.gif Be to, įsivaizduoju, kad jei nebūtų - graužčiausi ir sakyčiau "o jeigu...". Visgi ne tokia maža suma, kad nusipirkti kažką ir už pusmečio norėti naujos... O ar tos papildomos galimybės Jums prigis, tai tik bandant ir sužinoti. Be to, aš kažkaip dekoratyvines siūles, raides ir pan. labiausiai ir įsivaizduoju žaislų, tašiukų, dalykėlių namams siuvime. O Jūs minit, kad Jums tai patinka - tai gal tikrai reikalinga? Nes pvz. aš siūnu tik drabužius ir tik suaugusiems, tai tikrai nelabai yra kur dėti tuos dekoravimus smile.gif
Atsakyti