Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(oldas @ 2013 11 12, 01:15)
Pasirinkimas tarp metalo ir plastiko visiškai neteisingas. Šiuolaikiniai plastikai ženkliai geresni už pigius aliuminio ar miltelinio metalo lydinius. Plastikines dėtales pistoletuose tarnauja ženkliai ilgiau už metalines,plastikines meškerės išlaiko labai didelius krūvius ir tokiu pavyzdžiu labai daug. Daug plastikiniu detalių puikiai dirba ir pramoninėse mašinose. Todėl klausimas ne iš ko o kokios kokybės. Ar būtinai reikia metalo nors ir menkos kokybės ar kokybiško plastiko.Kai kurie pirkėjai ieško siuvimo mašinos su metaliniu korpusu bet ne dėl patvarumo o dėl svorio.Sunkesnės mašinos
stabilesnės ant stalo.Jūsų atveju reiktu labiau pasidomėti kas ir už kokius pinigus remontuos kompiuterini bloką pasibaigus garantijai o genda mašinos vienodai ir pigios
ir brangesnes ir labai brangios.

100% pritariu. drinks_cheers.gif labai svarbu, ar issirinkta masina, bus kas aptarnaus ir reikalui esant gerai sutaisys be dideliu nuostoliu.
Atsakyti
Tai iš čia va gal ir galėtumėt pakomentuoti...kuri iš tų trijų geresnė. Vis tiek daugiau čiupinėjate ir žinote ne tik išorę, bet ir vidų...
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 11 12, 00:15)
Pasirinkimas tarp metalo ir plastiko visiškai neteisingas. Šiuolaikiniai plastikai ženkliai geresni už pigius aliuminio ar miltelinio metalo lydinius. Plastikines dėtales pistoletuose tarnauja ženkliai ilgiau už metalines,plastikines meškerės išlaiko labai didelius krūvius ir tokiu pavyzdžiu labai daug. Daug plastikiniu detalių puikiai dirba ir pramoninėse mašinose. Todėl klausimas ne iš ko o kokios kokybės. Ar būtinai reikia metalo nors ir menkos kokybės ar kokybiško plastiko.Kai kurie pirkėjai ieško siuvimo mašinos su metaliniu korpusu bet ne dėl patvarumo o dėl svorio.Sunkesnės mašinos
stabilesnės ant stalo.Jūsų atveju reiktu labiau pasidomėti kas ir už kokius pinigus remontuos kompiuterini bloką pasibaigus garantijai o genda mašinos vienodai ir pigios
ir brangesnes ir labai brangios.

ačiū labai už atsakymą 4u.gif tada gal pakomentuotumėte būtent šia Janome 4120qdc...niekur nieko apie ja nerandu nei blogų nei geru atsiliepimų...
Atsakyti
Sveikos mielosios siuvejos 4u.gif pirksiu siuvimo mašinėlę greitu metu ir aš. Perskaičiau visas senas temas apie siuvimo mašinas, rinkau jūsų visų pasakytus pliusus bei minusus. Ir atrodo, kad apsisprendžiau ties viena nugalėtoją mašinėle.
JANOME 525S.

http://www.siuvimost...ina-janome-525s

Ką dar reikia nusipirkti papildomai prie siuvimo mašinos? kokių priedų?
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2013 11 16, 11:24)
Sveikos mielosios siuvejos  4u.gif  pirksiu siuvimo mašinėlę greitu metu ir aš. Perskaičiau visas senas temas apie siuvimo mašinas, rinkau jūsų visų pasakytus pliusus bei minusus. Ir atrodo, kad apsisprendžiau ties viena nugalėtoją mašinėle.
JANOME 525S.

Ką dar reikia nusipirkti papildomai prie siuvimo mašinos? kokių priedų?

Sveikinu išsirinkus 4u.gif
Aš su ja iš karto imčiau pėdelę paslėptam užtrauktukui - lyg neparašyta, kad būtų, o man tikrai dažnai naudojama ir naudinga pėdelė. Ir įvairių adatų - skirtingų dydžių (storių), stretch, džinsui... mirksiukas.gif
Atsakyti
O kokių būtent storių? kolkas apie tai nenusimanau, ir bijau kad man nepridėtų pardavęja to ko nereikia, svarbu įkišti.
Ko dar reikėtų?
Atsakyti
Siuvėjėlės, gal kas turit iš Brother siuvimo - siuvinėjimo mašiną, kaip jos jums. Galvoju pirkt Brother - 1250.
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2013 11 16, 18:13)
O kokių būtent storių? kolkas apie tai nenusimanau, ir bijau kad man nepridėtų pardavęja to ko nereikia, svarbu įkišti.
Ko dar reikėtų?

Jei pirksite ten, is kur ideta nuoroda, manau, nesamoniu nesiulys mirksiukas.gif Kaip tik patars teisingai. Ar apie adatu stori kalbate?
man universaliausios ir dazniausiai naudojamos yra Nr. 90, bet kartais prisireikia ir 70-ies .
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2013 11 16, 16:13)
O kokių būtent storių? kolkas apie tai nenusimanau, ir bijau kad man nepridėtų pardavęja to ko nereikia, svarbu įkišti.
Ko dar reikėtų?

Apie adatų storį turėtų būti parašyta siuvimo mašinos instrukcijoje smile.gif Šiaip būtinai perskaitykite instrukciją, kai nusipirksite - ten daug naudingų dalykų bus 4u.gif
Trumpai tai adatos būna skirtingų storių (dydžių), priklausomai nuo to, kokia medžiaga siūnama. Kuo didesnis skaičiukas - tuo storesnei medžiagai skirta adata. Kaip geguzevasaris sako, "einamiausios" nr.90, skirtos vidutinio storumo medžiagai (linas, medvilnė ir pan.). Jei žadate siūti ir plonesnes (pvz. šilką, šifoną ir pan.) prireiks nr.70 ar nr.80, jei storesnes (džinsą, gabardiną), tai ir nr. 100 ar nr.110.

Va, galima gi pradžiai pasiimti rinkinuką, kur bus visų po truputį:
Nuoroda 4u.gif

Dažniausiai parduodamos universalios adatos, tinkamos labiau įprastoms austinėms medžiagoms, tačiau būna ir specialių - skirtų trikotažui, džinsui, odai ir pan. - jų kitoks smaigalys. Tik kažin ar verta iškart prisipirkti, vėliau pamatysit, kokių poreikių turit 4u.gif

Kas dar? Jei būtent kaip priedą prie siuvimo mašinos, kažko labai būtino lyg ir netrūks... Siūlų nebent biggrin.gif Kitką susipirksit, kai (jei) prireiks mirksiukas.gif
O jei ir šiaip siuvimui nieko neturit... Tada labiausiai reikės žirklių, siūlių ardiklio, kreidelės (ar kitko) žymėjimui ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 11 16, 20:11)

Kas dar? Jei būtent kaip priedą prie siuvimo mašinos, kažko labai būtino lyg ir netrūks... Siūlų nebent  biggrin.gif


Dabar kalbant apie siūlus, kokių firmų siūlus patartina pirkti? kokie yra kokybiškesni? ar jūs perkat bet kokius?
kokių rūšių jie būna?
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2013 11 16, 21:16)
Dabar kalbant apie siūlus, kokių firmų siūlus patartina pirkti? kokie yra kokybiškesni? ar jūs perkat bet kokius?
kokių rūšių jie būna?

Siūlai, kaip ir adatos, būna skirtingų storių, storesnei medžiagai - storesnis siūlas 4u.gif Tiesa, grubiai tariant, didesnis siūlo numeris rodo plonesnį siūlą.
Siūlai būna ir skirtingos sudėties - medvilniniai, šilkiniai, poliesterio ir t.t. Vėlgi, grubiai tariant, reikėtų derinti siūlą prie audinio, kuris bus siūnamas.
Dar skiriasi gijų skaičius, jų suvijimo būdas ir t.t.
Žodžiu, siūlas siūlui nelygu biggrin.gif Galiu labai tvirtai patarti - nenaudokite senų, iš močiutės skrynios ar dar kažkur ištrauktų siūlų, jie sensta ir bus didelis vargas siūti. Taip pat nerekomenduočiau pirkti tų "rinkinių", kurių apstu Maximose ir Iki - nieko gero iš jų schmoll.gif
Pradžiai aš tikriausiai imčiau universalius siūlus, universalių spalvų 4u.gif t.y. juoda, balta, pilka, smėlio. O po to pasipildysite pagal perkamus audinius... Kol prisirinksite jų daugiau nei turėsite vietos lotuliukas.gif
Iš firmų labiausiai mėgstamos: Mettler ir Gutterman. Kaip tik šios temos pirmuose puslapiuose apie tai buvo šnekėta mirksiukas.gif
Ach, ir dar labai norisi pridurti - nesusižavėkite overloko siūlais (diiidelės ritės ir pigesni), jie netiks siuvimo mašinai (per "silpni").
Atsakyti
O gal kas jau turit http://www.siuvimost...rubina-creative. Kaip ji jums, kaina tokia priimtina ir dar akcija
Atsakyti