Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(lindamm @ 2013 10 11, 15:24)
Sveiki, noriu pirkt siuvimo mašiną ir gal koks meistras patartų, kokią? siuviniams sau, kad būtų krašto apmėtymas, ir kad būtų ne kinijoj ar pan. rinkta...
temas perskaičiau, jei ką wink.gif
Papildyta:

ar nesuklysiu investuodama į
JUKI HZL-27Z


Ar nebus plastikinis barškalas? Labai lengvas svoris jau unsure.gif Amazone ši mašina tik $99, už tiek tikrai jamčiau, ale už 700 gal ko įdomiau yra? Ar temose išskaitėte, kad už turimą pinigų sumą tai yra geriausias variantas? smile.gif Jei taip, tai tada ir klausimo kaip ir nebelieka smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 10 07, 16:12)
Tai ką sukūrė Singeris prieš 160 metų buvo revoliucija.
Per ta laiką daugelio kartų pasąmonėje Singerio siuvimo mašina tapo kokybės ir patikimumo etalonu.Keitėsi laikai,keitėsi technologijos, atsirado naujos medžiagos,nauji naudotoju reikalavimai,sustiprėjo gamintoju konkurencija.

Taip. Buvo. Deje dabar ''Singer'' siuvimo mašinos -dažniausi meistrų ''pacientai''.
Pati 18 metų dirbau ''Janome''. Mylėjau ją. Praktiškai vieną kartelį per tiek laiko pas meistus pabuvojo. Siūta ja daug. Ne tik savo reikmėm. Deje, senutė jau užsitarnavo poilsį.
Nusipirkau ''Singer''. Jau iškart ji man nepatiko. Nelipo ir iš viršaus besidedanti šaudyklė. Ir ką... Metai praėjo. Byra. Velenas kažkur tarška žiauriai, siūlų nesureguliavo net meistras (arba prastas pasitaikė) doh.gif
Dairausi kuo pakeisti unsure.gif
Atsakyti
Paskaičiau temas, bet čia žiūriu labiau orientuota į pažengusias siuvėjas, tai ir mašinos beveik profesionalios ax.gif

Aš ieškau elektrinės s.m. tik savo minimalioms reikmėms (prisiūti, atsiūti (pvz. rankšluosčius, pagalvių užvalkalus pasiaurinti, džinsus) ir pan.
Ką galėtumėte rekomenduoti iki 400-450 Lt blush2.gif 4u.gif


Atsakyti
OK, sukonkretinsiu savo klausimą, nes kažkokią viziją jau turiu. Renkuosi iš šių:

JANOME IT1028
Rubina 888
AEG 376
TOYOTA (JFS21)
Janome JR1012

Kaip manote, kuris normaliausias pasirinkimas už tokią kainą? mastau.gif
Linkstu prie pirmosios (nors surašiau ne prioriteto tvarka).
Mačiau temose, kažkur buvo aptarinėtas šis modelis, bet praėjo nemažai laiko.
Suprantu, kad jos visos siuva, nors kainos palyginus su profesionalių - tai žaislinės ax.gif

Todėl labai norėčiau, kad padėtumėte man apsispręsti ir nesukišti tų kelių šimtų į daiktą beprasmiškai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 10 14, 13:41)

Todėl labai norėčiau, kad padėtumėte man apsispręsti ir nesukišti tų kelių šimtų į daiktą beprasmiškai  4u.gif



Cia parasysiu ne tik Jums, bet daugumai mirksiukas.gif
Kaip cia isivaizduojate ta padejima apsispresti, kai nera ideta jokiu nuorodu, kainu palyginimo, operaciju sarasu? Gal pardavejas ir butu suinteresuotas gaisti laika ieskodamas informacijos, be cia raso paparsti naudotojai, ne pardavejai mirksiukas.gif As mielai pasidalinciau ziniomis, bet neturiu jokios motyvacijos googlinti apie sia prekes, ypac todel, kad po dvieju puslapiu atsiras panasus klausimas su kitokiais pavadinimais blink.gif Branginkime kitu laika, norit patarimo- paruoskit klausima su "vaizdine informacija". Ir nepasiduokim pagundai pirmiausia supykti, kas dabar labai daznai pasitaiko, vos tik kazkam kazka pasakai ne taip, kaip nori isgirsti doh.gif

Automatinis siulo iverejas yra super rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 10 15, 14:33)

OK, teisingai - gaila laiko, tai gaila. Aš kai neturiu motyvacijos atsakyti į kažkieno klausimus (forume) - tiesiog juos praleidžiu pro akis - padeda smile.gif


Tai dabar įdedu palyginimą:

RUBINA 888
Siuvimo mašina RUBINA 888 idealiai tinka siuvimo naujokui! Rankenėlės pagalba galima lengvai pasirinkti bet kokią iš 19-os programų. Paprastas mašinos valdymas aptarnavimas leis Jums pasiekti tikrai puikių rezultatų. Siuvimo mašina puikiai siuva įvairaus storio medžiagas, nuo šilko iki storo džinso. Be to profesionalus prietaisas siūlui įverti ir elektroninis valdymo paminos paleidimas padarys Jūsų darbą labai lengvu ir maloniu.
Siūlo įverėjas
Reguliuojamas dygsnio ilgis
Reguliuojamas zigzago siūlės plotis
Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius
Sustiprintų trikotažinių siūlių siuvimas
Dekoratyviniai dygsniai
Galimybė dirbti su dviguba adata
Medžiagos diapazonas nuo odos iki šilko
Rankovinė platforma
Įmontuota aksesuarų dėžutė
Elektroninis variklio reguliavimas
Dviejų lygių pakėlimo pėdelė

19 operacijų
1 kilpa (pusiau automatinė, 4-ių žingsnių)
Vertikalus šaudyklinio mechanizmo tipas
Maksimalus dygsnio ilgis – 4 mm
Maksimalus dygsnio plotis – 5 mm
Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) – 750 +/-50
Svoris neto/bruto: 6,7 / 7,5 kg.

Standartiniai aksesuarai:
a. Universali pėdelė
b. Užtrauktuko pėdelė
c. Rėmelis kilpai
d. Alyva
e. Atsuktuvas
f. Ritelės – 2 vnt
g. Adatų rinkinys (3 vnt.)
h. Plokštelė dantukams atjungti
i. Ardiklis

Garantija: 24 mėn.

JANOME IT1028
Elektromechaninė buitinė siuvimo mašina.
ši siuvimo mašina puikiai tinka: skiautiniavimui, rūbų siuvimui, namų dekoravimui;
12 operacijų,
trikotažo siuvimo operacijos,
sagų prisiuvimas,
siuvimas su dviguba adata,
4-ių žingsnių kilpos apsiuvimas,
siuvimo greitis reguliuojasi pedalu,
dygsnio ilgio reguliavimas iki 4mm,
zig-zago plotis iki 5mm,
vertikali šaudyklė,
adatų plokštelėje yra siuvimo liniuotė mm ir inch,
vientisas metalinis rėmas,
atbulinis siuvimas,
nuimama rankovė,
minkštas uždangalas.

KOMPLEKTACIJA:
siuvimui zig-zagu pėdelė
kilpos apsiuvimo pėdelė
užtrauktuko įsiuvimo pėdelė
pėdelė su ribotuvu
3 špulės
adatų komplektas 5vnt.
ardiklis
2 atsuktuvai
silikoninis tepalas

Garantija: 24 mėn.

Tai dabar renkuosi tarp šių rolleyes.gif
Rubinos svoris 6 Kg, nėra jis didelis g.gif Kiek sveria Janome IT1028 niekur internete neradau unsure.gif

Tikriausiai paskirtis (į ką labiau orientuotos mašinos - pradedančiąjam, mėgėjui, skiautiniams ir t.t.) daug pasako (nors aišku pardavėjai gali parašyti kaip gražiau skamba). mastau.gif
Atsakyti
Galima ir taip:
Rubina

Kazkodel , man si rimciau atrodo g.gif

man ypac patinka tureti siuos privalumus :
---Dviejų lygių pakėlimo pėdelė
---Siūlo įverėjas

Tai as uz Rubina



Papildyta:
Va del sito :
QUOTE(_aLba_ @ 2013 10 15, 17:37)
Siuvimo mašina puikiai siuva įvairaus storio medžiagas, nuo šilko iki storo džinso.

tai nereiktu turet dideliu lukesciu. Gal ir sius, bet tikrai ne puikiai ir ne iskart . Masinas reikia prisijaukinti
Atsakyti
Aš skeptiškai žiūriu visada į aprašymus, nes žinau, kaip galima pakurti, pagrąžinti - elektroninės parduotuvės tai puikiai sugeba, o potencialūs pirkėjai beveik visada aklai tiki ax.gif
Todėl ir norėčiau pasitarti su liaudim smile.gif

Trys Rubina. Kaina abiejų skiriasi tik apie 110 Lt rolleyes.gif



Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 10 15, 17:03)
Aš skeptiškai žiūriu visada į aprašymus, nes žinau, kaip galima pakurti, pagrąžinti - elektroninės parduotuvės tai puikiai sugeba, o potencialūs pirkėjai beveik visada aklai tiki ax.gif
Todėl ir norėčiau pasitarti su liaudim  smile.gif

Trys Rubina. Kaina abiejų skiriasi tik apie 110 Lt  rolleyes.gif


Aš irgi už Rubiną, jau porą savaičių naudoju K60C, nepaprastai džiaugiuosi.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
renkuosi overloką ir norėčiau sulaukti Jūsų nuomonių, patarimų ax.gif
Renkuosi tarp šių dviejų Berninos modelių:
1

2

Labiau linkstu į pirmąjį variantą g.gif norisi gero, kokybiško daikto, kuris tarnautų ilgus metus, bet nesu didelė siuvėja, tad truputį gaila moketi virš 2 000 Lt daiktui, kuris gal nebus itin dažnai naudojamas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amalija2: 15 spalio 2013 - 20:30
QUOTE(Bekky @ 2013 10 16, 14:18)
Kai as pirkau savo nuostabiausia Bernina 800DL...


Gal galetumete pasakyti, ar siuvimo pavyzdžiuose 4,5,9,10 flatlock siūlei atlikti reikalinga papildoma pėdelė ar užtenka standartinės? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2013 10 15, 22:30)
Sveikos merginos smile.gif
renkuosi overloką ir norėčiau sulaukti Jūsų nuomonių, patarimų  ax.gif
Renkuosi tarp šių dviejų Berninos modelių:
1

2

Labiau linkstu į pirmąjį variantą  g.gif  norisi gero, kokybiško daikto, kuris tarnautų ilgus metus, bet nesu didelė siuvėja, tad truputį gaila moketi virš  2 000 Lt daiktui, kuris gal nebus itin dažnai naudojamas  g.gif



Jei imtumet pirmaji, butinai pasiimkite prieda-siuksliu surinkimo dezute
QUOTE(Bekky @ 2013 10 16, 15:18)
Kai as pirkau savo nuostabiausia Bernina 800DL (kuriuo dziaugiuosi jau 6 metus), man parduotuveje aiskino, kad pagrindiniai skirtumai tarp ju tokie: Bernina 1150MDA turi papildomai siulo iverimo mechanizma i adatas, kazkoki specialu mini reguliatoriu ir 2 papildomas pedeles komplekte. Tada ilgai svarsciau ir apsisprendziau, kad man del tu funkciju permoketi neapsimoka ir pasirinkau 800DL. Ir manau, kad tikrai nesuklydau, overlokas su kaupu patenkino visus mano lukecius.  thumbup.gif


As turiu Bernina 1150MDA ir zinokit nesinaudoju tuo siulo iverimo mechanizmu blush2.gif blush2.gif , nezinau kaip , bandziau, is karto nepavyko ir uzmeciau ta reikala, kaip 'ne visai butina' blush2.gif

tu papildomu kojeliu irgi neprireike, bent kolkas.

Tiesa, kai pirkau vasario menesi, buvo akcija ir jis kainavo tiek pat, kiek Bernina 800DL smile.gif Tai mokejau apie 1600.
Atsakyti