Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Tai butent taip, as apie overloka+ploksciasiule ir galvojau, kol nepradejau skaityt. Paprasta siuvamaja turiu, pas teta vis prisesdavau prie overloko Janome, tai seilyte net tysta, kaip smagu, nusprendziau savo isigyt ir bais ta ploksciasiule rupi. Bet kai prisiskaiciau, tai uzsimaniau ir Verita senute pasikeist, nes tos kilpos automatines bais reikia. Vienzo, kaip savo ir artimuju poreikiam, tai daugoka biggrin.gif Reikia kazkaip norus susideliot ir pergalvot be ko galima apsieiti pradziai bigsmile.gif
O filmuke kombainiukas, tai, svelniai tariant, tikrai sudetingas. Du aparaciukai patogiau laiko atzvilgiu. Bet kas ipranta, gal ir nieko. Aisku, del vienu marskineliu, ilgas grojimas gaunas. Bet kelis siuvinius susirikiavus, galima g.gif
Tiesa, o kas prekiauja Babylocku Lietuvoje? Ar siustis reiktu?
Didelis aciu uz informacija ir filmuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedimine: 11 rugsėjo 2013 - 21:25
QUOTE(Siges @ 2013 09 11, 20:00)
Aš buvau supratus, kad kalba eina apie overloko ir plokščiasiūlės kombainą? Šitie lygtai ir taip nei skylių, nei dekoratyvinių siūlių nedaro  g.gif

O jūs gi pirkote paprastą siuvimo mašiną ir overloką?  unsure.gif  smile.gif

Taip taip, siuvamaja ir overloka drinks_cheers.gif

QUOTE(Siges @ 2013 09 11, 22:07)
Tai Tiffany jo, o kokio kombaino JŪS norite, nelabai užskaičiau  blush2.gif

Nes kiek aš temų skaičiau, tai pagrindinis klausimas dėl kombainų buvo ar pirkti plokščiasiūlę ir overloką viename ar atskirai  unsure.gif

Ar būna kombainų "siuvimo mašina + overlokas"? Negirdėjau apie tokius smile.gif

Norec ir as trys viename lotuliukas.gif deja deja rolleyes.gif ateity, kai isisiubuosiu su savo rankdarbiais, pirksiu ir ploksciasiule drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(gedimine @ 2013 09 11, 22:24)
Tai butent taip, as apie overloka+ploksciasiule ir galvojau, kol nepradejau skaityt. Paprasta siuvamaja turiu, pas teta vis prisesdavau prie overloko Janome, tai seilyte net tysta, kaip smagu, nusprendziau savo isigyt ir bais ta ploksciasiule rupi. Bet kai prisiskaiciau, tai uzsimaniau ir Verita senute pasikeist, nes tos kilpos automatines bais reikia. Vienzo, kaip savo ir artimuju poreikiam, tai daugoka  biggrin.gif Reikia kazkaip norus susideliot ir pergalvot be ko galima apsieiti pradziai  bigsmile.gif
O filmuke kombainiukas, tai, svelniai tariant, tikrai sudetingas. Du aparaciukai patogiau laiko atzvilgiu. Bet kas ipranta, gal ir nieko. Aisku, del vienu marskineliu, ilgas grojimas gaunas. Bet kelis siuvinius susirikiavus, galima  g.gif
Tiesa, o kas prekiauja Babylocku Lietuvoje? Ar siustis reiktu?
Didelis aciu uz informacija ir filmuka  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Babylock berods siuvimomanija.lt prekiauja, o gal klystu g.gif bet su jais, kaip supratau is Vilniaus atstovu, geriau neprasideti, labai sukti prekybininkai 4u.gif
Atsakyti
blink.gif
Aciu uz nuomones 4u.gif
Tad skaitysiu toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~FrenchBulldog~ @ 2013 09 01, 19:37)
Sveikos merginos,

Aš čia su tokiu (gal ir naivoku) klausimu. Ar tokios nedidelės siuvimo mašinėlės adatą galima pakeisti į didesnę, tinkančią siūti odai? blush2.gif Gal kam teko susidurti?

user posted image

adata galima pakeisti ir siuti oda ,bet sita masina labai silpna odai siuti ,inai skirta lengva medziagite siuti
Atsakyti
O gal galite pasakyti, kur trikotazinius audinius perkates? Nes Kaune Textilyje pasirinkimas nera jau gausus, nors kaina normali. Kazin Gariunuose yra?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 09 11, 21:54)
Babylock berods siuvimomanija.lt prekiauja, o gal klystu  g.gif bet su jais, kaip supratau is Vilniaus atstovu, geriau neprasideti, labai sukti prekybininkai  4u.gif

Aha, aš siuvimo manijoj kaip tik ir mačiau Babylock smile.gif
O kuo sukti? Ką sakė? bigsmile.gif Labai įdomu! Nors dabar mašinomis kaip ir apsirūpinusi, bet ateityje gi prireiks vėl ko nors, norėtųsi žinot kur kreiptis, o kur ne smile.gif
Beje, mano siuvimo mašina - iš siuvimo manijos, o kombainas - iš siuvimo stiliaus, pati nepajutau jokio kokybės/aptarnavimo skirtumo... Ir derėjosi abi parduotuvės lengvai g.gif
Papildyta:
QUOTE(gedimine @ 2013 09 11, 21:24)
Reikia kazkaip norus susideliot ir pergalvot be ko galima apsieiti pradziai  bigsmile.gif

Aš žinokit pradėčiau nuo siuvimo mašinos pakeitimo ax.gif Po to pirkčiausi overloką, galiausiai - plokščiasiūlę. Nežinau, ar taip tikrai geriausia, bet logiškiausiai skamba g.gif Nebent Veritas Jus dar visiškai tenkina (išskyrus tas automatines kilpas), tada pradėčiau nuo overloko 4u.gif Nes kai pagalvoji, viso ko pagrindas - kokybiška siūlė. Ir tik po to jau mąstom apie apmėtymus, kilpas, plokščias siūles ir pan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gedimine @ 2013 09 12, 09:48)
O gal galite pasakyti, kur trikotazinius audinius perkates? Nes Kaune Textilyje pasirinkimas nera jau gausus, nors kaina normali. Kazin Gariunuose yra?

Gariūnuose yra tikrai nemažai trikotažo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 09 12, 11:50)
Aš žinokit pradėčiau nuo siuvimo mašinos pakeitimo ax.gif Po to pirkčiausi overloką, galiausiai - plokščiasiūlę. Nežinau, ar taip tikrai geriausia, bet logiškiausiai skamba  g.gif Nebent Veritas Jus dar visiškai tenkina (išskyrus tas automatines kilpas), tada pradėčiau nuo overloko  4u.gif Nes kai pagalvoji, viso ko pagrindas - kokybiška siūlė. Ir tik po to jau mąstom apie apmėtymus, kilpas, plokščias siūles ir pan  4u.gif

Visiskai sutinku drinks_cheers.gif jau tyrinejuos siuvamasias, teks vaziuot i sostine, nieko nebus. Beskaitant aprasymus, vel norai auga. Kol neissibandysiu, turbut neissirinksiu. Pasikabinau ant Berninos isgirtosios... smile.gif Kaip noreciau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligrafi @ 2013 09 12, 22:59)
Gariūnuose yra tikrai nemažai trikotažo smile.gif

Aciu, kad patvirtinot, leksiu ir ten bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gedimine @ 2013 09 11, 23:24)
nes tos kilpos automatines bais reikia.

as tik is savo patirties : automatine kilpa nuostabiai iseina ant pavyzdzio. Kai imu gamini (pvz., sijono, kelniu juosmeni) visada pasireguliuoju ilgio plocio parametrus . Nes as anksciau maniau, kad automatine kilpa pasirenki ir brukst ant bet kokio storio audinio- ir turi. Kai "pirmas blynas" strigo ir malesi vietoje (nes buvo pernelyg storas sluoksnis), atradau, kad galima pakeist nustatymus biggrin.gif

QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 09 12, 12:50)

Aš žinokit pradėčiau nuo siuvimo mašinos pakeitimo ax.gif Po to pirkčiausi overloką, galiausiai - plokščiasiūlę. Nežinau, ar taip tikrai geriausia, bet logiškiausiai skamba  g.gif Nebent Veritas Jus dar visiškai tenkina (išskyrus tas automatines kilpas), tada pradėčiau nuo overloko  4u.gif Nes kai pagalvoji, viso ko pagrindas - kokybiška siūlė. Ir tik po to jau mąstom apie apmėtymus, kilpas, plokščias siūles ir pan  4u.gif


As tai ne, vis dar negaliu atsistebet, kaip galejau sitiek metu siuti neturedama overloko doh.gif biggrin.gif O kai jau pasidovanojau wub.gif , negaliu atsidziaugti.
Kadangi nesidomiu siuvinejimu, tik drabuziu siuvimu, manau, kad svarbiausia gera iskarpa, teisingas sukirpimas ir kuo geresnis lygintuvas (garas, nustatymai) siulems sutvarkyti mirksiukas.gif Overlokas- malonumas dirbti ir estetinis pasitenkinimas gaminio isvaizda. O imant vien siule, jai nereikia super masinos, jei ta gerai daro turimas Veritas. Cia tik mano nuomone. cool.gif
Atsakyti
Merginos, o Rubina gera? Kokybiska? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(selė @ 2013 09 16, 21:42)
Merginos, o Rubina gera? Kokybiska?  blush2.gif


Aš kaip tik užsisakiau Rubiną. Daug skaičiau visokių nuomonių, bet vis tiek kainos ir kokybės santykiu išsirinkau ją, nes mano poreikiai nebus dideli.
Atsakyti
QUOTE(Emos Sferos @ 2013 09 17, 10:09)
Aš kaip tik užsisakiau Rubiną.

kokia uzsisakete?
Atsakyti