Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(Foxe @ 2013 09 08, 18:50)
As va dar paklausiu... Ka manote apie JANOME MEMORY CRAFT 5200 ir BERNINA BERNETTE 25? Gal naudojate? g.gif
Pagalvojau ir nusprendziau daugiau investuoti i siuvimo masina..

Renkuosi tarp situ dvieju (kolkas)...  ax.gif

Jei skaitai rusiskai, tai labai geras forumas osinka.ru drinks_cheers.gif ten berods daug apie bernettes diskutuojama
Atsakyti
Labukas 4u.gif ax.gif
Gal Kaune kas turėtų kantrybės pusvalandžiui, parodyti, kaip verti siūlą į singer rankinę seną siuvimo mašiną? Kažką siūti mėginčiau pati išmokti blush2.gif

Nerandu jokių aiškių video pamokėlių, kitaip gal jos padėtų rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Planuoju isigyti siuvimo masina blush2.gif
Gal galite patarti, i ka reiktu atkreipti demesi? ax.gif
Vyras sake pirks tik Singer thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(selė @ 2013 09 10, 22:43)
Sveikos  4u.gif
Planuoju isigyti siuvimo masina  blush2.gif
Gal galite patarti, i ka reiktu atkreipti demesi?  ax.gif
Vyras sake pirks tik Singer  thumbup.gif

Paskaitykit temas bent kažkiek... Gal tuomet dėl Singer taip džiaugsmas neims 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(selė @ 2013 09 10, 22:43)
Sveikos  4u.gif
Planuoju isigyti siuvimo masina  blush2.gif
Gal galite patarti, i ka reiktu atkreipti demesi?  ax.gif
Vyras sake pirks tik Singer  thumbup.gif


Na sakyčiau, kadangi vyras matyt pasikaustęs tuose reikaliukuose, kad tiksliai žino ką pirkti, tai gal nebesiblaškykite ir pasikliaukite jo nuomone bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(selė @ 2013 09 10, 23:43)
Sveikos  4u.gif
Planuoju isigyti siuvimo masina  blush2.gif
Gal galite patarti, i ka reiktu atkreipti demesi?  ax.gif
Vyras sake pirks tik Singer  thumbup.gif

turbut prastesnio pasirinkimo neteko matyti blink.gif jeigu norit, kad ja per nauja surinktu meistras, ty, visus viduriu pakeistu naujais, kazin ar jums apsimoka ja pirkti g.gif cia juk ne tie patys singer kur buvo kadaise rolleyes.gif bet spresti jums rolleyes.gif tikrai verta perskaityti visas temas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, visa savaite skaiciau temas biggrin.gif iki vidurnakcio vis prisokdama, keiciau nuomone radikaliai is vieno sono i kita, nes buvau uzsimaniusi pirktis kombainiuka. Noras atsalo. Bet ir paciai vis kildavo mintis, kad ar negali buti taip, kad kai aparatas gali visko daug, tai nieko negali gerai. Todel apsisprendziau 2 atskirus pirktis. Bet kas galit, atsakykit man i paskutini klausima, kaip vyskta tas kombaino perjungimo procesas, kad taip ten viskas sudetinga? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gedimine @ 2013 09 11, 13:28)
Bet kas galit, atsakykit man i paskutini klausima, kaip vyskta tas kombaino perjungimo procesas, kad taip ten viskas sudetinga?  4u.gif  biggrin.gif

Kad čia gal nuo žmogaus priklauso... Kaip su technika "draugaujasi", kokio greičio norisi (perjungimas vistiek šiek tiek pristabdo, buityje gal nesijaučia, bet jei siūnama daug, dideliais kiekiais, tai vistiek daugiau laiko išsimeta nei dviems atskiroms mašinoms).

Kaip vyksta? Va, Youtube yra video kaip perjunginėja Janome 1200D kombainą smile.gif Iš savo patirties galiu pasakyti (tiesa, pas mane Juki, bet principai labai panašūs kaip ir video), kad video man atrodė baisiau nei yra iš tikrųjų. Užtrunku gal 5 min lėtai krapštydamasi g.gif Aišku, pradžioje užtrukdavo geroookai ilgiau biggrin.gif

Taigi siūlyčiau pabandyti pažiūrėti video nuorodą - jei atrodys labai baisu, sudėtinga ir mašinos "viduriai" kaip košmaras biggrin.gif - nekankinkit savęs ir imkit 2 mašinas (ir dar Babylock pasidomėkit - anie net siūlus lengvai susiveria patys bigsmile.gif ). O jei atrodys žavu - tai puikus dalykas tas kombainas smile.gif

Tiesa, rašau rašau, bet žinot, jei turėčiau atskirą kambarį siuvimui ir užtektinai vietos viskam - imčiau ir aš dvi atskiras mašinas smile.gif Tiesiog paprasčiau su dviem. Net jei dabartinėj situacijoj tai savu Juki kombainu esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Ir as galvojau, kad gal imti viena vien del vietos taupymo, bet kiek zinau, kombainai nepaarys nei skyluciu, nei dekoratyviniu siuliu ax.gif teko pasirinkti dvi skirtingas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 09 11, 18:13)
Ir as galvojau, kad gal imti viena vien del vietos taupymo, bet kiek zinau, kombainai nepaarys nei skyluciu, nei dekoratyviniu siuliu  ax.gif teko pasirinkti dvi skirtingas  4u.gif


Aš buvau supratus, kad kalba eina apie overloko ir plokščiasiūlės kombainą? Šitie lygtai ir taip nei skylių, nei dekoratyvinių siūlių nedaro g.gif

O jūs gi pirkote paprastą siuvimo mašiną ir overloką? unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 09 11, 20:00)
Aš buvau supratus, kad kalba eina apie overloko ir plokščiasiūlės kombainą? Šitie lygtai ir taip nei skylių, nei dekoratyvinių siūlių nedaro  g.gif

O jūs gi pirkote paprastą siuvimo mašiną ir overloką?  unsure.gif  smile.gif

Tiffany berods pirko siuvimo masina, dar laukia overloko (perskaiciau beveik visas temas) wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedimine: 11 rugsėjo 2013 - 20:27
QUOTE(gedimine @ 2013 09 11, 20:26)
Tiffany berods pirko siuvimo masina, dar laukia overloko (perskaiciau beveik visas temas)  wacko.gif


Tai Tiffany jo, o kokio kombaino JŪS norite, nelabai užskaičiau blush2.gif

Nes kiek aš temų skaičiau, tai pagrindinis klausimas dėl kombainų buvo ar pirkti plokščiasiūlę ir overloką viename ar atskirai unsure.gif

Ar būna kombainų "siuvimo mašina + overlokas"? Negirdėjau apie tokius smile.gif
Atsakyti