Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Mirėja, gaila labai. verysad.gif bet tikrai tikrai pasiseks ateityje. 4u.gif

Saiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 07 birželio 2006 - 09:06
Nesimato, nes HCG dar labai mažas (jei jis iš viso dar didėja).
Nuo vakar vakaro nebekraujuoja, nebemaudžia, bet turbūt gi mmm jau baigėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 07, 09:31)
Nesimato, nes HCG dar labai mažas (jei jis iš viso dar didėja).
Nuo vakar vakaro nebekraujuoja, nebemaudžia, bet turbūt gi mmm jau baigėsi  smile.gif


labai tikiuosi, kad tu iš tų moterų, kurios pastojusios menstruacijų dieną pakraujuoja. Laikau kumščius, kad tavo leliukas toliau sėkmingai augtų wub.gif

Mirėja, labai gaila. Laikykis 4u.gif
Atsakyti
bet koks būtų pokštas, jeigu hcg būtų vėl proporcingai padidėjęs. rolleyes.gif aišku čia aš nusifantazavau šiek tiek blush2.gif

bet kodėl pastaruoju metu tiek daug neišsilaikymų po IVF'ų?... g.gif
Atsakyti
Renata, jei tai būtų kažkam kitam, ir aš tikėčiau, bet dabar visai netikiu. Manau, kad kartu su mmm nebeliko ir nėštumo. Arba dar blogesnis variantas - kažkur dar likęs negimdinis.
Atsakyti
Saiko, nežinau kodėl, bet labai abejoju dėl negimdinio.

na, kol hcg dar nežinomas, mažutė mažutė viltelė dar yra. 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Taip skauda galva, norėtųsi ibuprofeno įkalt, bet gal geriau nereikia, kaip manot?
Atsakyti
verysad.gif mirėja...labai gaila.... bet kaip tau taip greit mm prasidejo? kelinta diena po implatacijos prasidejo? mes lyg panasiai darem


QUOTE(mirėja @ 2006 06 07, 07:55)
Sorry, pasitaisau... Ne "jausmas kaip prieš" mmm, bet tikru-tikriausios mmm. Na, bent ilgai kankintis neteko.


Papildyta:
[Saiko, pabandyk pagulet, vienodu tempu giliai pakvepuot ir biski nusiramint...matyt isitempus esi shirdele....laikykis wub.gif

quote=Saiko,2006 06 07, 10:59]
Taip skauda galva
[/quote]
Atsakyti
Saiko, gali drasiai isgerti paracetamolio tablete.

O Mireja man rodos anksciau laiko kelia maista laive mirksiukas.gif Negali taip anksti mmm ateiti, pateplioti ar tepti gali. Jei vartoji Utrogesta, padaugink doze, jei pastoviai tepa. Kiek zirniuku tau paskirta? Ir paskirta gerti ar i maksti? Auuuuuuuuu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 07, 10:59)
Taip skauda galva, norėtųsi ibuprofeno įkalt, bet gal geriau nereikia, kaip manot?

šiaip ir ibuprofenas ir paracetamolis priklauso tai pačiai vaistų grupei B (bandymuose su gyvūnais žalingo poveikio nenustatyta, o su nėščiom moterimis bandymų neatlikta blush2.gif ) - taigi gali išgerti tą, kuris tau veiksmingas, man pavyzdžiui paracetamolis nulis sveikų schmoll.gif tai kam be reikalo gerti doh.gif tik aišku ibuprofeno negerk stipriausio, o silpną- 200 mg 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

jei galima aš atsakau už mirėją. Mirėja geria žirniukus.
Nu sakau gal dar vyksta implantacija, todėl pradėjo kraujuoti.
Dar vis tikuosi, kad viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
Nu nezinau, Femme, bet as skaiciau, kad ginekologai ibuprofeno nesciom nerekomenduoja ir as jo negeriu schmoll.gif O vat paracetamolio ikalu, kai tik pajauciu, kad galva zada skaudeti.

Del Mirejos - blogai, kad geria doh.gif Nu suprantu, kad gydytojai taip rekomendavo....bet visu pirma geriant daug ryskesni salutiniai poveikiai (ypac mieguistumas) ir maziau jo gauna vaisius. Gal tiesiog Mirejai truksta progesterono. Jei gali su ja susiekti, perduok, kad nebegertu, o deti i maksti. Ir del dozes neaisku kokia pas ja g.gif
Atsakyti