Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Aš kaip tik stengiosi maksimaliai NEgulėt, šiap einu į darbą, tik šiandien nereikia, bet mane rimtai tas Utrogestas veikia kaip migdomieji, ir dar numuša mano ir be to žemą spaudimą, net vairuot bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 06 06, 10:05)
Aš kaip tik stengiosi maksimaliai NEgulėt, šiap einu į darbą, tik šiandien nereikia, bet mane rimtai tas Utrogestas veikia kaip migdomieji, ir dar numuša mano ir be to žemą spaudimą, net vairuot bijau doh.gif


Jo, girdėjau, kad kai kurias labai migdo nuo Utrogesto.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 06, 09:09)
Jo, girdėjau, kad kai kurias labai migdo nuo Utrogesto.

A tai va nuo ko mane taip miegas imdavo. Aš darbe eidavau į tuliką pamiegoti. Užsidarau duris, atsisėdu ant unitazo ir miegu kokias 10-15 min biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2006 06 06, 11:21)
A tai va nuo ko mane taip miegas imdavo. Aš darbe eidavau į tuliką pamiegoti. Užsidarau duris, atsisėdu ant unitazo ir miegu kokias 10-15 min biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Oj geras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata @ 2006 06 05, 18:05)
dar magnio galima pagerti dėl šventos ramybės, bet daktarai į tai skeptiškai žiūri

Kodel sakai skeptiskai g.gif pirma karta kai gulekau su gresianciu (buvo 8 savaites) tai geriau sakyciau arkliskas dozes magnio (8-10vnt.), nes anot palatos gyd. tai vienintele priemone su kuria kazkuom man buvo galima padeti,o antra karta su gresianciu gulejau (12 sav.) tai jau leido karstus vaistus.
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2006 06 06, 11:41)
Kodel sakai skeptiskai g.gif pirma karta kai gulekau su gresianciu (buvo 8 savaites) tai geriau sakyciau arkliskas dozes magnio (8-10vnt.), nes anot palatos gyd. tai vienintele priemone su kuria kazkuom man buvo galima padeti,o antra karta su gresianciu gulejau  (12 sav.) tai jau leido karstus vaistus.



Todėl, kad gydytojai laiko, kad nėštumo pradžioje magnis neveiksmingas.
Atsakyti
Saiko kaip tau sekasi, kokios naujienos?
Atsakyti
Jausmas kaip prieš mmm,tik daug-daug stipresnis verysad.gif Ne tiek pamaudžia, kiek tiesiog skauda...

Saiko, na kaip tu? 4u.gif
Atsakyti
Sorry, pasitaisau... Ne "jausmas kaip prieš" mmm, bet tikru-tikriausios mmm. Na, bent ilgai kankintis neteko.


Žaneta, mieloji, tik nesiburk pagal mane. Na ir kas kad man nepavyko. Pavyks tau. Ir man irgi, tik biški vėliau, kitą kartą...
Atsakyti
Laikykis Mirėja wub.gif

Gal su snaigutėm pasiseks geriau.
Atsakyti
Mirėja, labai gaila verysad.gif

O pas mane tai nieko gero - kraujuoja gimda, E ir PR zemi, HCG paeme, bet atsakymas tik siandien po pietu (nesamone kazkokia). Pasibaigtu viskas greiciau ir butu viskas aisku...
Atsakyti
Saiko, o gimdoj matosi puslyte? Ale blyn ka ten su tuo hcg taip ilgai daro doh.gif Ar vis dar kraujuoji?
Atsakyti