Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Saiko, laikykis ir saugok savę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 05, 15:15)
Du dalykai mane neramina:
1. Ar tai negali būti negimdinis - gimda kraujuoja, o nestumas kiausintakyje  unsure.gif
2. Kartu su manim hcg tyrimą darėsi kita panelė - gal sumaišė tyrimus  blush2.gif
Papildyta:
Rytoj einu pas gyd. Nu ir sekasi man...

Saiko,nu bet tu ir prisigalvoji doh.gif Kad tyrimus sumaišė lotuliukas.gif
Nežinau kodėl,bet manau,kad tau viskas bus gerai.Tokia nuojauta blush2.gif


P.S.tikiuosi apsivirusinau biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mireja, laikykis, viltis tikrai mirsta paskutine wub.gif

Saiko, dar niekas neprarasta. ax.gif

Euromergele, kantrybes laukiant 4u.gif

Sekmes jums mergytes, sergu uz jus 4u.gif
Atsakyti
Saiko, laikykis wub.gif Būtinai greitai rašyk, kaips seksis pas gydytoją..

QUOTE(Daiva @ 2006 06 05, 11:21)
Magi, nu kaip tau šiandien sekėsi pas gydytoją ar dar nebuvai?

Užauginau gleivinę per savaitgalį iki 11mm thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magi: 06 birželio 2006 - 07:08
QUOTE(fortūnata @ 2006 06 05, 21:51)
Saiko,nu bet tu ir prisigalvoji doh.gif Kad tyrimus sumaišė lotuliukas.gif


Na, taip, juokinga, bet kai protu nesuvoki kažko, pradedi visokių nesąmoningų paaiškinimų ieškoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2006 06 06, 08:08)
Užauginau gleivinę per savaitgalį iki 11mm thumbup.gif


Šaunuolė wub.gif
Atsakyti
Magi, mirksiukas.gif thumbup.gif

Mirėja, tik nenusimink anksčiau laiko. 4u.gif

Saiko, taip norėčiau, kad viskas būtų gerai. ax.gif

laikykitės, mergaitės. 4u.gif

o aš sužinojau, kad Druskininkuose Vilties kompleksas pabrango už vieną dieną papildomai 100 lt. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Jau nusiminiau verysad.gif Nors nieko konkretaus neįvyko... Bet visos mintys kada su šaldytais? Kur gaut pinigų kitam kartui, tt. Maniau tokiai psichotukei kaip aš nuo antros dienos jau bus visi "požymiai", nors ir psichologiškai, bet nejaučiu visai nieko verysad.gif Kaltinu save, kad nepakankamai norėjau verysad.gif arba vyrą, kuris tik apsidžiaugs sužinojęs kad nepavyko. Kad nors į darbą reikėtų eit doh.gif

cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Mirėja, tai tu pergyveni, kad nieko nejauti? rolleyes.gif nesijaudink, va Musė pamenu irgi nieko nejautė po IVF'o, o dabar dvynukų laukiasi. thumbup.gif lotuliukas.gif aš kai buvau pastojusi irgi nieko nejaučiau, ir krūtinė visai nejautri buvo. taip kad gal dar per anksti apie šaldytus galvoti. bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mirėja, man atrodo, kad tu kaip tokia psichotukė (tavo žodžiai smile.gif ) ir psichuoji biški - tik ne į tą pusę - nu niekaip negali tokiu metu žinoti, kad jau nepasisekė. Čia tiesiog tavo tokia apsauginė reakcija įtikinti save, kad nepasisekė, kad paskui būtų lengviau, jei ką.....O tu bandyk atrvirkščiai save įitikinėti, net jei tau atrodo, kad apgaudinėji save, vistiek sakyk sau - viskas yra gerai wub.gif
Atsakyti
Ačiū wub.gif Bandau galvot teigiamai, žiūrėsiu ar pavyks doh.gif Man sesuo irgi aiškina kad iki mmm negali nieko jaust, čia tik psichologija...Kai NEnorėjau pastot jaučiau įvairiausius požymius nuo 3-4 dienos po smileysex.gif , o atėjus mmm viskas praeidavo. Gal šį kart bus atvirksčiai g.gif (nebus mmm ir atsiras požymiai smile.gif )

Bandau sumąstyt kokį skubų reikalą, kol gulėdama lovoj ne stupid.gif

Ačiū dar kartą 4u.gif Labai laukiu žiniu iš Saiko... Laikau kumsius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 06 birželio 2006 - 08:53
Merginos, tik jau negulėkit lovoje ištisai po įsodinimo - Ничего экстремального – ни езды на горном велосипеде, ни лежания пластом. Физические нагрузки должны быть ограничены из-за увеличенных яичников с кистами (это будет проходить еще 2-3 недели). А ограничение подвижности резко снижает снабжение организма кислородом, что плохо влияет на приживаемость эмбриона. Так что лучше всего – расслабленная жизнь с длительными спокойными прогулками на свежем воздухе (а не по магазинам!).
Atsakyti