Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Jooo, gresiantis irgi ne kokia opcija... verysad.gif Kažkaip reiks iki rytojaus pavakario ištempti iki vizito pas daktarę. O kas daroma kai yra gresiantis - tik gulėti ramiai ar dar kas nors? Tiesa, liepė estrofemo dozę padidinti...
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 05, 17:12)
Jooo, gresiantis irgi ne kokia opcija...  verysad.gif Kažkaip reiks iki rytojaus pavakario ištempti iki vizito pas daktarę. O kas daroma kai yra gresiantis - tik gulėti ramiai ar dar kas nors? Tiesa, liepė estrofemo dozę padidinti...

Jei yra gresiantis persileidimas skiriama medikamentu ir i ligonine guldoma.
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 06 05, 16:16)
Jei yra gresiantis persileidimas skiriama medikamentu ir i ligonine guldoma.


o ligoninej liepia gulet ir viskas, kai toks mazas nestumas nieko nedaro rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 06 05, 17:16)
Jei yra gresiantis persileidimas skiriama medikamentu ir i ligonine guldoma.



Ne ką padės ta ligoninė, kai toks mažas nėštumas. Stenkis daugiau gulėti. Jo, estrofemą irgi didina tokiais atvejais. Gaila, kad tik rytoj pakliūsi. O kraujuoji pastoviai? Smarkiai?
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2006 06 05, 17:18)
o ligoninej liepia gulet ir viskas, kai toks mazas nestumas nieko nedaro rolleyes.gif

gali but ax.gif Bet as vietoj saiko varyciau anksciau pas gyd. visokiu juk dalyku buna o kiek dar laukti iki rytojaus vakaro doh.gif Saiko o tau skauda pilvo apacia, dar kokie nors pozymiai yra?
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 06 05, 15:03)
Aš prastai... Kol kas netikslinsiu... Viltis turėtų mirti paskutinė...

?????????????? verysad.gif
Atsakyti
Na, gyd. pati tokį laiką paskyrė. Aišku, gaila, kad U atostogauja, bet turbūt dabar nuo daktaro mažai kas priklauso. Nesu fatalistė, bet tubūt nieko čia nepribursim - išsilaikys, tai išsilaikys iki rytojaus, ne - tai ne...

Pilvą kartais pamaudžia, bet po kiek laiko praeina. Šiaip per mmm paprastai labiau skauda. O kraujuoja tai sakyčiau normaliai - žodziu, niekad nepagalvočiau, kad čia ne mmm, o pvz. kokia smulki kraujagyslė pratrūkus g.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
noreciau ir as isiterpti i jusu buri, sestadieni dare man ISCI, dabar labai sunku laukti kol praeis tos dvi savaites ir tiketis, kad viskas bus gerai, bet mes tikimes...
Noreciau jusu paklausti, man po ISCI vis dar maudzia pilvo apacia, kazkaip neramu, cia taip turi but?
Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 06 05, 18:45)
Noreciau jusu paklausti, man po ISCI vis dar maudzia pilvo apacia, kazkaip neramu, cia taip turi but?


Sveikutė, didelės tau sėkmės mirksiukas.gif
Normalu, kad maudžia, man kaip pradėjo mausti iškart po įsodinimo, tai maudė iki 8 nėštumo savaitės ar dar ilgiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 05, 17:50)
Sveikutė, didelės tau sėkmės mirksiukas.gif
Normalu, kad maudžia, man kaip pradėjo mausti iškart po įsodinimo, tai maudė iki 8 nėštumo savaitės ar dar ilgiau ax.gif


oi kaip nuraminai, nes jau buvau pradejus jaudintis bigsmile.gif
Beje labai aciu tau, kad taip greitai atsiuntei patvirtinima, sutaupem pinigeliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 05, 16:12)
Jooo, gresiantis irgi ne kokia opcija...  verysad.gif Kažkaip reiks iki rytojaus pavakario ištempti iki vizito pas daktarę. O kas daroma kai yra gresiantis - tik gulėti ramiai ar dar kas nors? Tiesa, liepė estrofemo dozę padidinti...


dar magnio galima pagerti dėl šventos ramybės, bet daktarai į tai skeptiškai žiūri
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 06 05, 10:36)
Aciu mergaites uz atsakymus, beje, Svajuke, ash ko gero ir gausiuos liepa. Shi cikla atliksiu dar reikalingus tyrimus, o kita cikla startuosiu. Cia asihku, ash taip suglavojau, pas VK gydytoja dar net nebuvau  doh.gif  Ruosiuosi gal i penktadieni uzsirashysiu.
Kokie atsiliepimai apie Visockiene?

Aš lankydavausi pas Visockienę,tai man ji visai patiko ax.gif
Atsakyti