Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Tikėk heart.gif

QUOTE(Saiko @ 2006 06 05, 13:14)
Nieko, ne šį kartą, tai kitą  smile.gif

Atsakyti
Gaila verysad.gif
Bet gal geriau taip negu mėnesį laukti ir tikėtis, o paskui vis tiek tas pats blogas rezultatas. O gal ir ne ... Juk žinai, kad gali užsikabinti... Tik gamta taip sutvarkė, kad neišsilaikė.

Man kaip Aga sakė viskas labai gerai susitvarkė su vaistais be jokių procedūrų. Bent jau tai džiugina.

Visoms ramaus laukimo 4u.gif
Atsakyti
Правила поведения после переноса эмбрионов
Atsakyti
Nepatikėsit - hcg 51,94 g.gif Penktadienį buvo 16,59. Bet mmm varo lyg niekur nieko...
Atsakyti
Aš prastai... Kol kas netikslinsiu... Viltis turėtų mirti paskutinė...
Atsakyti
Saiko, ką gydytoja sako? reikia laukti, ar ne? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 05, 15:00)
Nepatikėsit - hcg 51,94  g.gif Penktadienį buvo 16,59. Bet mmm varo lyg niekur nieko...



Nu visai normalus augimas g.gif Varyk pas gydytoją, tegul pasižiūri - gal visai ne iš gimdos tau kraujuoja, gal tiesiog gimdos kaklelyje kokia kraujagyslė nuo Crynono g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 05, 14:00)
Nepatikėsit - hcg 51,94  g.gif Penktadienį buvo 16,59. Bet mmm varo lyg niekur nieko...


unsure.gif
Atsakyti
Du dalykai mane neramina:
1. Ar tai negali būti negimdinis - gimda kraujuoja, o nestumas kiausintakyje unsure.gif
2. Kartu su manim hcg tyrimą darėsi kita panelė - gal sumaišė tyrimus blush2.gif
Papildyta:
Rytoj einu pas gyd. Nu ir sekasi man...
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 05, 16:15)
Du dalykai mane neramina:
1. Ar tai negali būti negimdinis - gimda kraujuoja, o nestumas kiausintakyje  unsure.gif
2. Kartu su manim hcg tyrimą darėsi kita panelė - gal sumaišė tyrimus  blush2.gif
Papildyta:
Rytoj einu pas gyd. Nu ir sekasi man...


Nu nemanau, kad sumaišė, nes labai jau skaičiukai tau atitinka praėjusį laiką.
Dėl negimdinio - tikrai nemanau. Dėl negimdinio paprastai vėliau pradeda teplioti, o pas tave labau jau mažas kolkas hcg.
Greičiausiai pas tave bus arba gręsiantis, arba iš viso ne gimda kraujuoja.
Atsakyti
Sekmes ir jusu skyreliui.. lai birzelis atnesa tikra vasara i jusu namus!

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvvvv: 05 birželio 2006 - 15:47
Saiko, nuoširdžiai užjaučiu, nes ir aš susirgau 16d.p.o.
13d. rodė 53,4, o jau 15d. tik 9.
Suprantu, kaip Tu jautiesi. Laikykis, mažute. wub.gif
Papildyta:
Saiko,
Tavo atvejis visai kitoks. Kaip man aiškino gydytoja, kad mėnesinių dieną turi būti apie 100. Tada yra normalu. Skaičius dvigubinasi kas pusantros paros.
Laikykis. Tik tokie dalykai labai nervus tampo.
Laikau kumščius.
Atsakyti