Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Rozele, pamatysi viskas bus ok tikrai
thumbup.gif
O as merginos, jauciu kvaisa, save tyrineju kaip koki pirmyksti dar islykusi dinozaura zemeje lotuliukas.gif : i tualeta einu, issk.. tu "burbuliuotu-varskes" nebera, viskas gerai, jauciuosi gerai, skauda krutine ir siek tiek nugara. O dabar jau vel blogai, kad viskas gerai - taip negali juk buti lotuliukas.gif , zodziu svaigstu...
P.S. Tiesa o KHS sindromas pas visas buna po IVF, ar jis isvis gali ir nepasireiksti
Atsakyti
PETI, o kada planuoji vėl bandyti? smile.gif

Chiara, o tu gal nusprendei stratuoti anksčiau nei buvai suplanavusi? t.y. anksčiau nei rugpjūtį?... mirksiukas.gif bigsmile.gif

aš vis galvoju, kaip tą sėkmę prisivilioti?... g.gif merginos, jei ką sugalvosit, sakykit. group.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 06 20, 14:23)
Vakar su savo trimete dukryte žiūrėjome nuotraukas. Ji paklausė: mama, kur aš buvau, kad manęs nuotraukose nėra? Atsakiau: tuo metu dar nebuvai gimusi. O kur aš tada buvau? Mažu mažu paukšteliu aukštai aukštai danguje lakiojai. O kodėl tu su manimi danguje nebuvai? Aš taves labai labai čia laukiau ir tu pas mane į pilvelį nutupei. Kai tu užaugsi aš tau papasakosiu kaip mes su tėčiu  taves laukėme. Ugnytė patempė savo mažą lupytę ir tvirtai pareiškė: daugiau viena į dangų neskrisiu aš noriu būti su tavimi ir tėčiu.
Vaiko akimis viskas taip paprasta ir kartais taip sudėtinga mūsų - suaugusiųjų pasaulyje. Labai džiaugiuosi kartu su tomis kurioms pasisekė prisišaukti savo paukštelius ir labai noriu padrąsinti tas kurios dar pakely. Tikėkite savo sėkme.  4u.gif

Rugiagele nu tu cia baik graudinti wub.gif vaje kokia as palikau jautri, verkiu, verkiu ir verkiu.
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 06 20, 14:23)
Vakar su savo trimete dukryte žiūrėjome nuotraukas. Ji paklausė: mama, kur aš buvau, kad manęs nuotraukose nėra? Atsakiau: tuo metu dar nebuvai gimusi. O kur aš tada buvau? Mažu mažu paukšteliu aukštai aukštai danguje lakiojai. O kodėl tu su manimi danguje nebuvai? Aš taves labai labai čia laukiau ir tu pas mane į pilvelį nutupei. Kai tu užaugsi aš tau papasakosiu kaip mes su tėčiu  taves laukėme. Ugnytė patempė savo mažą lupytę ir tvirtai pareiškė: daugiau viena į dangų neskrisiu aš noriu būti su tavimi ir tėčiu.
Vaiko akimis viskas taip paprasta ir kartais taip sudėtinga mūsų - suaugusiųjų pasaulyje. Labai džiaugiuosi kartu su tomis kurioms pasisekė prisišaukti savo paukštelius ir labai noriu padrąsinti tas kurios dar pakely. Tikėkite savo sėkme.  4u.gif

kaip taikliai ir vaizdziai tu cia... mastau.gif
Atsakyti
Nu kaip faina geras naujienas skaityti.
Sveikinu Keite, Rožele 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pagaliau pasibaige tas blogas periodas ir atejo geras periodas. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Didi @ 2006 06 20, 15:00)
P.S. Tiesa o KHS sindromas pas visas buna po IVF, ar jis isvis gali ir nepasireiksti

O su kuo tas KHS valgomas?......... g.gif Kas gali paaiškinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2006 06 20, 18:03)
O su kuo tas KHS valgomas?......... g.gif Kas gali paaiškinti? ax.gif

Įtariu, kad KHS tai kiaušidžių hiperstimuliacijos sindromas.
Jei aš neteisi tai atsiprašau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutyte @ 2006 06 20, 19:17)
Įtariu, kad KHS tai kiaušidžių hiperstimuliacijos sindromas.
Jei aš neteisi tai atsiprašau  ax.gif

Visiškai teisi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Keite ir Rozele nu blin kaip faina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tlana: 20 birželio 2006 - 19:31
KHS gali ir nepasireikšti, yapač tais atvejais, kai išstimuliuojama mažai folikulų.
Atsakyti
Sveikutės,

Keite, Rožele dar kartą valioooooo 4u.gif Jau buvo labai graudu nuo blogų naujienų.

Didi, per tas 2 savaites Tau tiek sindromų bus, kad per visą gyvenimą tiek neturėjai. O ypač pasireikš psichozės sindromas. Vertink tai, kaip natūralų ir šiame procese neišvengiamą dalyką. Blogai, kad skauda, blogai, kad neskauda, blogai, kad maudžia, dar blogiau, kad nieko nejauti..... pasaka be galo 4u.gif Laikykis

QUOTE
PETI, o kada planuoji vėl bandyti? 


Svajuke, nuoširdžiai nežiiiiiiiinau. Reikia, kad kas nors pastumtų. Nes pati jau nebegaliu stumtis. Mes dar turim 2 šaldytus "žiogelius". Todėl vis mintimis kankinu Magi, nes labai jau knieti sužinoti, kaip sekasi su šaldytais.
Magi, ar Tu dar tyli? wub.gif wub.gif wub.gif
O dabar nesijuokit. Kai vėl nepasisekė, pabuvojau ir pas kelis "visažinius". Tik nesityčiokit.... Visi jie kartoja, kad mes pastosim natūraliai. Kaip susitarę. Tik aš nelabai tikiu, nes vyro "turtas" tikrai nekoks. Taigi, dabar kol dar IVF negaliu prisiverst dėl kelių priežąsčių, tai pradėjau tupėti skyrelyje "spermos kokybė", tik dar neatradau, kaip ją pagerinti, "deginu visiems padus" gal kas naudojo akupunktūrą, tik niekas neišduoda. Blogiausia tai, kad aš jau niekuo netikiu doh.gif
Verčiu save kažką daryti, o norisi keiktis...
Tik neužsikrėskit mano nuotaikom, nes aš žaviuosi Jūsų pasiryžimu
Atsakyti
Labas mergaitės. Taip džiugu buvo sužinoti, kad vėl pradėjo sektis 4u.gif
Mes su vyru planavom, ką mums daryti, norint tapti nestuke.gif . Tas nesėkmių ruožas mane buvo stipriai išgąsdinęs, kad jau galvojau nedaryti IVF. Gaila savęs ir pinigeliai nėra stiprioji pusė. Bet vienam kartui tikrai planavau pasiryžti. Po šių gerų naujienų, man vėl sužibo viltis. Manau rugpjūtį ar rugsėjį eisiu pas daktarę ir žiūrėsim kokie mano reikaliukai.
Sėkmės visoms startavusioms ir dar startuosiančioms wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti