Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Didi @ 2006 06 20, 08:24)
Man dabar ramu,
merginos ar galiu pasidaryti kraujo tyrima 12 d. po isodinimo ar geriau palaukti 14 d.?


Didi, gali ir 12-ą dieną, bet dar anksčiau tai geriau nedaryk smile.gif
Atsakyti
Didi, gali darytis 12d., gali 14d.
Reik tikėt, kad bus teigiamos žinios. 4u.gif Jei ne - mažiau to nelemto Crinono reiks kišt į save.
O kada Tau 12d.? wub.gif
Atsakyti
12 d. bus birzelio 27 d. lotuliukas.gif , tolokai dar. O kam nors is merginu kai isodino embrioniukus, per echoskopa parode Juos?. Siaubas kai reikejo po to atsikelti -labai bijojau, ejau suglaudusi kojas kad neiskristu, o i tualeta neejau kokias 2 valandas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Didi @ 2006 06 20, 10:00)
12 d. bus birzelio 27 d.  lotuliukas.gif , tolokai dar. O kam nors is merginu kai isodino embrioniukus, per echoskopa parode Juos?. Siaubas kai reikejo po to atsikelti -labai bijojau, ejau suglaudusi kojas kad neiskristu, o i tualeta neejau kokias 2 valandas  biggrin.gif


Pas Usonienę man rodė ax.gif
Atsakyti
prisidedu ir aš prie sveikinimų 4u.gif
labai džiaugiuosi kai čia vėl geros žinios, o kad tik jų daugiau ir dažniau wub.gif
Atsakyti
Keite, Rožele 4u.gif .
Nu labai faina vasaros pradžia. Sėkmės toms, kurios laukia.
Atsakyti
Mergaitės 4u.gif
Prisidedu visomis keturiomis prie sveikinimų thumbup.gif
Šaunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 06 20, 13:16)
Diti,darykis ne anksčiau kaip 12 d.po isodinimo. Va aš pasidariau iš to nekantrumo 11d. ir kai nuėjau tą pačią dieną pas gydytoją ji sako,kaži ar čia nebus dar likę pregnylio liekanų,labai dabar neramu,jei kas nors ne taip. mmm dar neatėjo, HCG darysiu dabar šį ketvirtadienį. Man neramu labai,kad nebūčiau ankščiau laiko prisigyrusi. Daiva kelintą dieną tu dareisi HCG???
Tiesa vakar ant durniaus padariau NT ne su rytiniu šlapimu,tai mačiau tokią neryškią juostelę.
Na ka ketvirtadienį parašysiu kas prie ko.

Ačiū visoms už palaikymą


Jei NT testas su ne rytiniu slapimu rodo neryskia juostele, tai tu tikrai nestuke.gif
Atsakyti
Vakar su savo trimete dukryte žiūrėjome nuotraukas. Ji paklausė: mama, kur aš buvau, kad manęs nuotraukose nėra? Atsakiau: tuo metu dar nebuvai gimusi. O kur aš tada buvau? Mažu mažu paukšteliu aukštai aukštai danguje lakiojai. O kodėl tu su manimi danguje nebuvai? Aš taves labai labai čia laukiau ir tu pas mane į pilvelį nutupei. Kai tu užaugsi aš tau papasakosiu kaip mes su tėčiu taves laukėme. Ugnytė patempė savo mažą lupytę ir tvirtai pareiškė: daugiau viena į dangų neskrisiu aš noriu būti su tavimi ir tėčiu.
Vaiko akimis viskas taip paprasta ir kartais taip sudėtinga mūsų - suaugusiųjų pasaulyje. Labai džiaugiuosi kartu su tomis kurioms pasisekė prisišaukti savo paukštelius ir labai noriu padrąsinti tas kurios dar pakely. Tikėkite savo sėkme. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 06 20, 14:16)
Diti,darykis ne anksčiau kaip 12 d.po isodinimo. Va aš pasidariau iš to nekantrumo 11d. ir kai nuėjau tą pačią dieną pas gydytoją ji sako,kaži ar čia nebus dar likę pregnylio liekanų,labai dabar neramu,jei kas nors ne taip. mmm dar neatėjo, HCG darysiu dabar šį ketvirtadienį. Man neramu labai,kad nebūčiau ankščiau laiko prisigyrusi. Daiva kelintą dieną tu dareisi HCG???
Tiesa vakar ant durniaus padariau NT ne su rytiniu šlapimu,tai mačiau tokią neryškią juostelę.
Na ka ketvirtadienį parašysiu kas prie ko.

Ačiū visoms už palaikymą

Tu tikrai neštukė, nes pregnilio ar ovitrelio liekanos išlieka maximum 12d. po jū susileidimo, o tau daugiau nei 12, o beto ir testai rodo
jei neklystu Rytė darėsi 8, ar tai 9 dieną ir viskas buvo gerai, jokių liekanų, tikrų tikriausias nėštumas thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū Paiduke nuraminai šiek tiek.
Tau linkiu dideliausios sėkmės.
Atsakyti
Man testas II parodė 10 dieną po įsodinimo.
Atsakyti