Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Rožele, prisidedu prie sveikinimų! 4u.gif Nepamiršk pranešti, kiek leliukų pas tave pilvelyje. smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kaip malonu po savaitgalio buvo rasti pailgejusia Svajukes saraselio antraja dali bigsmile.gif
Keite, Rozele, nuosirdus sveikinimai 4u.gif

Darla, Didi, jums ramybes belaukiant 4u.gif
Atsakyti
dar karta aciu visoms visoms uz sveikinimus wub.gif

Rozele dar karta sveikinu tave nestuke.gif Juk sakiau, reikia tiketis ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Didi @ 2006 06 19, 16:19)
Aciu merginos Jus visos super
Tik va is veziu ismusa tokios issk... na kaip varske kazkas panasaus ar dar panasu atsimenat tokius spaustukus sasiuviniuose budavo, tai kaip jis suslampa susiburbuliuoja smile.gif)) na as cia nusisneku bet bent jau nuotaika geresne darosi linksmiau laukti.
Cia gal po crinono. Ar kuri nors naudoja crinona ir kam nors panasaus taip yra  smile.gif


man tai nuo tu "varskes" isskyru nuo crinono net nieztet pradejo, o taip ilgai reiks naudot ji doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keitė: 19 birželio 2006 - 19:34
QUOTE(Keitė @ 2006 06 19, 20:36)
man tai nuo tu "varskes" isskyru nuo crinono net nieztet pradejo, o taip ilgai reiks naudot ji  doh.gif


Minimum iki 10 nėštumo savaitės.
Atsakyti
Rožele, clap.gif nu kaip smagu čia pas mus šiom dienom thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinimai Keitei ir Rozelei thumbup.gif nestuke.gif nestuke.gif

Tikrai dziugu kad nutruko ta nesekmiu serija 4u.gif
Atsakyti
Rožele, karščiausi sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Roželė,2006 06 19, 10:19]
Sveikutės,na štai ir aš 4u.gif
HCG 63 11d po isodinimo isodinimo dienos neskaičiuojant.
Aš neapsakomoj būsenoj,tikrai jaučiuosi pasakiškai. Jau spėjau ir aušros vartuose apsilankyti,nes buvau prisižadėjusi,tiek sau tiek Dievui.
Mergaitės ačiū jums už palaikymą,aš vėlaiu parašysiu,nes kojos rankos dreba,vos iki darbo parvažiavau.
Papildyta:
Š
Rožele negaliu neapsizliumbti,pagaliau tau pavyko clap.gif clap.gif clap.gif

Keite wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man dabar ramu,
merginos ar galiu pasidaryti kraujo tyrima 12 d. po isodinimo ar geriau palaukti 14 d.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Didi: 20 birželio 2006 - 07:29
QUOTE(Prince @ 2006 06 20, 07:43)
Rožele negaliu neapsizliumbti,pagaliau tau pavyko  clap.gif  clap.gif  clap.gif

Keite wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

ROŽELE thumbup.gif clap.gif clap.gif
žiauriai džiaugiuosi už tave, žiauriai wub.gif ... kai Princė užziminė, kad kažkam pavyko, iš karto pagalvojau apie tave, va čia tai naujiena wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 20 birželio 2006 - 07:32
Nu faina merginos 4u.gif

Sveikinu ir aš 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kiek džiaugsmo visoms suteikėte! Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Didi @ 2006 06 20, 08:24)
Man dabar ramu,
merginos ar galiu pasidaryti kraujo tyrima 12 d. po isodinimo ar geriau palaukti 14 d.?

Jei labai nekantrauji, gali jau darytis smile.gif Bet gali ir pakentėti porą dienelių, bus daugiau garantijos g.gif
Atsakyti