Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

aciu merginos 4u.gif , as dabar vaikstau "devintam dangui" vyras tik sokineja aplink biggrin.gif
dar niekam nesigiriu, sakiau reikia islaukt 3men, o paskui jau visiems isplepesiu, tik labai sunku tylet.
Tikiu kad birzelis bus laimingas daugeliui, TURI pasisekt! Sekmes dideles visoms!
Atsakyti
Keite, labai labai sviekinu tave su nestuke.gif ! 4u.gif
Manau, kad užpirktos mišios tau padėjo. :)Gal reikės ir man taip padaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 06 18, 15:42)
Keite, labai labai sviekinu tave su  nestuke.gif ! 4u.gif
Manau, kad užpirktos mišios tau padėjo. :)Gal reikės ir man taip padaryti? g.gif


labai labai aciu 4u.gif
Zinai, geguzes menesi taip nesiseke, kad mama nuejo uzsakyt misias - gal issigalvojimas, gal sutapo, bet tikrai pradejo sektis, kad net galvoju daznau uzsakyti jas, gal prades gyvenime sekmes, nes jau buvau sudepresavus...
Atsakyti
Keite
Nuostabu wub.gif thumbup.gif thumbup.gif iš visos širdies Tave sveikinu 4u.gif 4u.gif
Lauksiu dabar žinių, kiek ten pas Tave leliukų pilvukį wub.gif


Rožele nepasiduok blogom nuotaikom
nono.gif nono.gif

Magi
Kaip Tavo "snaigutės"?
Papildyta:
Darla
Mano kumštukai stipriai suspausti wub.gif
Atsakyti
Keite wub.gif kaip malonu skaityti tokias zinutes wub.gif
Atsakyti
Keite,

dideli dideliausi sveikinimai!!!!!!
o del baznycios, tai ir mano vyras vos ne kasdien ten zvakutes degino ir mums pavyko.. tikrai neatskiriu siu dalyku, tai tarsi su Dievo palaiminimu ivyksta..
Labai labai sveikinu ir puikiai suprantu kaip jautiesi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Keite wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
Sveikutės,

Keite, po savaitgalio labai smagu paskaityti pagaliau gerą žiniąąąąąąąąąąą 4u.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Rožele, laikykis, mano draugė pratrydo būtent tada, kai pastojo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 06 18, 21:51)
Mano kumštukai stipriai suspausti  wub.gif


wub.gif
Aš už tave taip pat laikau visas galūnes suspaudusi, kad tik pasisektų, nes tu to verta wub.gif
Atsakyti
Keite, noriu verkti is laimes wub.gif Ai net nezinau,ka berasyti.. . Dziaugiuosi uz jus 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
valio valio
Keite, nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2006 06 19, 07:53)
Keite, noriu verkti is laimes wub.gif  Ai net nezinau,ka berasyti.. . Dziaugiuosi uz jus 4u.gif


Rozele, laikau uz tave kumstukus, tau taip pat turi pasisekti, ledai pralauzti!
Atsakyti