Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Keite wub.gif

toms, kurioms labai bloga po nepavykusių ivf-ų, siūlau pažiūrėti į mane. 4 ivf-ai nepavyko - ir gyva ir dar kaip gyva biggrin.gif žmogus taip sutvertas, kad pajėgia atsitiesti po bet kokių nesėkmių. reikia tik laiko ir tikėjimo, kad ateity laukia nuostabūs dalykai. laikykitės mergaitės. gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata: 16 birželio 2006 - 19:21
Keite, nuostabu, tikrai, kad ledus pralaužei thumbup.gif Saugok save wub.gif
Atsakyti
Kaip smagu suzinojus geras naujienas thumbup.gif
Atsakyti

Keite, nuoširdžiai sveikinu smile.gif
Euromergele, Saiko, Magi ir visos visos mergaitės nepraraskit tikėjimo Jums tikrai pasiseks.
Rožele, stiprybės tau, laikau už tave kumštukus, tu tikrai daug išgyvenai, bet gal viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata @ 2006 06 16, 18:15)
Keite wub.gif

toms, kurioms labai bloga po nepavykusių ivf-ų, siūlau pažiūrėti į mane. 4 ivf-ai nepavyko - ir gyva ir dar kaip gyva biggrin.gif žmogus taip sutvertas, kad pajėgia atsitiesti po bet kokių nesėkmių. reikia tik laiko ir tikėjimo, kad ateity laukia nuostabūs dalykai. laikykitės mergaitės. gero savaitgalio 4u.gif

Nagi žiūrim lotuliukas.gif Ar tu ten tolumoje stovi? lotuliukas.gif Taip,žmogus pajėgus viską pakelti.Nužliumbi maršą ir toliau eini thumbup.gif
Keite wub.gif
Nu jau nenorėjau į SM šiandien belįsti,nes vos kojas iš lauko parvilkau,bet dėl tavęs užsukau pasižūrėti wub.gif Naujienos thumbup.gif Nuotaika pakilo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 06 16, 20:15)
Nagi žiūrim lotuliukas.gif Ar tu ten tolumoje stovi? lotuliukas.gif Taip,žmogus pajėgus viską pakelti.Nužliumbi maršą ir toliau eini thumbup.gif


taip aš lotuliukas.gif gerai matosi, ania, konspiracija lotuliukas.gif
Atsakyti
nuosirdziai dekoju visoms uz palaikyma ir linkejimus wub.gif
tikiuosi kaip sakot tikrai pralauziau ledus ir jums prades sektis (jei atvirai tai pries darantis ISCI uzsakiau misias baznycioj, taigi su dievo palaima, nes paskutiniu metu taip nesiseke, kad net buvau issigandusi...).
Sekmes jums visoms ir laikau uz jus visas kumscius kaip ir jus uz mane wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keitė: 16 birželio 2006 - 21:56
Na pagaliau, Keite labai sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
Rožele,kaip tavo nuotaikos mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Roželė, viduriavimas irgi būdingas nestuke.gif Taigi nenusimk ir laikykis smile.gif
Atsakyti
Keite wub.gif Kaip gerai...galų gale geros žinios, bo jau užkniso ta nesėkmių serija. Tai ir toliau. Merginos, laikomės smile.gif
Atsakyti
Keite, sveikinu iš visos širdies. Buvo labai skaudu skaityt apie merginų nesėkmes, tai tavoji laimė taip pripildė džiaugsmo wub.gif
Atsakyti