Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(fortūnata @ 2006 06 16, 14:14)
O dabar ką geriat? lotuliukas.gif

dabar alkoholį geriam. o tada ir nuo pieno kokteilių apsvaigsim ir dainuosim. iš laimės apsvaigsim. užsisvajojau biški... blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 06 16, 13:14)
O dabar ką geriat? lotuliukas.gif

Dabar - burokeliu sultis. Ir valgom spinatus su ikra. drinks_cheers.gif
Atsakyti
as tai dabar net ir alkoholio nenoriu gert....bet jau zhinau, kad kai gryshiu po atostogu..noresiu su Chiara prisigert smile.gif

Chiara...gerai chia valgai zhiuriu......... smile.gif


Atsakyti
Gerti reikią to, ko organizmas nori, tik su saiku.
O kai praaugs vaikučiai imsim visi susirinę kietai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sicily @ 2006 06 16, 12:51)
O kaip jus elgiates, ar sakote savo draugams /pazistamiems /giminems, kad darotes IVF? Ir kaip buna geriau - dalintis su visais atvirai ar slepti? Gal kazkas esate susidure su to sakymo pasekmemis?


aš niekam nieko nesakau, nors klausimai jau užkniso verysad.gif , apsimetu, kad dar neapsisprendusi esu ir vsio. verysad.gif nezinau ar ilgai tversiu, gal kada pratruksiu ir bent mamai pasakysiu, nors nesinori jos taip skaudinti.
tiesa, viena sena drauge zino, kad yra kazkokiu problemu, bet ji net ne šeimos drauge, tai nebijau pletku ir kazkada prie vynelio pasakiau, palengvejo tuo kartu drinks_cheers.gif

Euromergele, tu cia stipriausia ish musu visu wub.gif wub.gif wub.gif
Mergaites, laikykimes. 4u.gif Kazkokios labai liudnos nuotaikos pas mus verysad.gif
Atsakyti
Tas tiesa, svetmo skausmo nebuna...
Kadangi as ir su tokiom pat bedom, tai puikiai zinau ka tai reskia, kad ir kokia butu gera drauge, jis vistiek viso to nesupras(aisku paguos, uzjaus). As net kartais mamai pasakau, kad tu mano isgyvenimu nesuprasi, nors zinau, kad ji labai pergyvena.
O apie IVF, tai geriau, kad niekas nezinotu, nes nesekmes atveju, dar skaudziau...




QUOTE(euromergele @ 2006 06 16, 14:42)
Sicily, matai as nebijau nei per daug klausinejanti zmogu paprasyti neklausineti, nelabai jaudinuosi jeigu ir nesupranta. Nebijau as ir apkalbu apie save, nebent jos liestu man artimus zmones, tada jau piestu galiu atsistoti kaip kumele smile.gif tureti pora zmoniu, kuriems gali paatvirauti yra gerai, bet bent jau ash...visada nepamirshtu tos tiesos...kad svetimo skausmo nebuna...ir is tiesu kad ir artimas zmogus, neisgyvenes tokios situacijos visu 100 procentu nesupras taves. Bet zinau, kad cia....mane tikrai suprantancios panos. Kai as pastosiu....as jas visas .... nezinau dar ka..bet kazka joms padarysiu gero smile.gif
Papildyta:
taigi...bet jis tuo netiki.... smile.gif

Atsakyti
Chiara...gerai chia valgai zhiuriu......... smile.gif
[/quote]
Pataikei... Uzsisakiau is Rusijos 2 dalykus - jums su Svajuke (t.y. jusu MB) tablecikiu, o mergaitems - raudonuju ikru. Sako, padeda pastoti. Tai gavau siuntini - 5 vnt. po 500 gr. ikru. blink.gif Prockiuku neidejo. Tai atsidariau viena "indeli", baigiu paspringti tuo deficitu-brangenybe.
Atsakyti
Mano žinios. Nutraukiau vaistų vartojimą, nes gydytojai nebetiki. Man beliko sutikti.
Atsakyti
[quote=Chiara,2006 06 16, 14:48]
Chiara...gerai chia valgai zhiuriu......... smile.gif
[/quote]
Pataikei... Uzsisakiau is Rusijos 2 dalykus - jums su Svajuke (t.y. jusu MB) tablecikiu, o mergaitems - raudonuju ikru. Sako, padeda pastoti. Tai gavau siuntini - 5 vnt. po 500 gr. ikru. blink.gif Prockiuku neidejo. Tai atsidariau viena "indeli", baigiu paspringti tuo deficitu-brangenybe.
[/quote]

Chiara, gal kai tu tablecikiu vyrams uzsakines, prisimink ir mane doh.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
Rožele wub.gif

Džiaugiosi kad tau geriau 4u.gif
Atsakyti
[quote=Chiara,2006 06 16, 13:48]
Chiara...gerai chia valgai zhiuriu......... smile.gif
[/quote]
Pataikei... Uzsisakiau is Rusijos 2 dalykus - jums su Svajuke (t.y. jusu MB) tablecikiu, o mergaitems - raudonuju ikru. Sako, padeda pastoti. Tai gavau siuntini - 5 vnt. po 500 gr. ikru. blink.gif Prockiuku neidejo. Tai atsidariau viena "indeli", baigiu paspringti tuo deficitu-brangenybe.
[/quote]

cia bajeris ar cia rimtai del ikru ir ju padejimo pastojimui ? biggrin.gif
Jei rimtai - begsiu i parduotuve smile.gif Maciau RIMI po 19 Lt indelis: ) Megstu juos be galo, o jei dar padetu pastoti.... bigsmile.gif


PS
kt karta, jei bus galimybe - nupirkite ir mano MB tu geruju vitaminuku :)Skolinga neliksiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 16 birželio 2006 - 13:56
kazhin kazhin, redute .....bet kad ne is tu kurios nelaimes atveju pjaustosi venas tai tikrai smile.gif nors...ne karta gyvenime ir man budavo noro nusizhudyti..ai bet chia praeities marazmai smile.gif



QUOTE(redute @ 2006 06 16, 14:41)
Euromergele, tu cia stipriausia ish musu visu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Atsakyti