Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Euromergele... verysad.gif friends.gif
Tokiai optimistei kaip Tu tiesiog negali nepasisekti! 4u.gif
Atsakyti
oooo verysad.gif

Pagal Daivos išvardintus požymius man nieko gero nenusimato. Viską įvykdžiau ir nieko. Kalbėjom su viena forumiete, bandem suprast ką darem "ne taip", bet man nieko nepavyko sugalvot. Nuo pradžios iki pabaigos viskas buvo čiki, tik rezultato nėra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 14, 13:54)
Kitas dalykas - kaip tokią būseną išlaikyti.


Aha, ir išlaikyk kad gudrus... Kai nervas ima nuo ryto iki vakaro ir nuo vakaro iki ryto. verysad.gif
Tada gal daug turi teisybės ir tokios istorijos, kur pasakoja, dariau dariau visokius IUI ir IVFus, paskui prisigėriau kaip kiaulė ir pastojau šiaip sau be niekur nieko.
Atsakyti
Jtprst doh.gif
Euromergele wub.gif Tik nepasiduok ax.gif
Atsakyti
euromergele console.gif

Nenoriu keiktis, bet blyn tokia nevykusi šiemet gegužė - nei veinai, kuri startavo gegužę nepasisekė...
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2006 06 14, 14:07)
Aha, ir išlaikyk kad gudrus... Kai nervas ima nuo ryto iki vakaro ir nuo vakaro iki ryto.  verysad.gif


Na, vienas iš būdų GERT Utrogestą. Poveikis fantastiškas. Jau aš gyvenime esu gerus N ramynamųjų ir migdomųjų. Nei vienų poveikis toks nebuvo unsure.gif Net bijojau kad paskui "narkomanė" pasidarysiu ir mest negalėsiu... Net vyras stebėjosi kaip AŠ tiek dienų iš eiles tokia rami buvau (visom prasmem).

Čia pusiau jokais, aišku, bet aš ir kitą kartą GERSIU, nes atlaikyt dvi savaites ne mano nervams.
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2006 06 14, 14:16)


Nesikeik, tau negalima, tu moderatorė tongue.gif Nes man tai tikrai labai norisi ax.gif
Atsakyti
gali, Pelargonija....gali bet kuriai nepasisekti....

QUOTE(Pelargonija @ 2006 06 14, 14:04)
Tokiai optimistei kaip Tu tiesiog negali nepasisekti!    4u.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 14, 11:32)
gali, Pelargonija....gali bet kuriai nepasisekti....

Mh..manau kad visos mes optimistės, kai IVF darom wub.gif
Atsakyti
mhm Magi...kaip tai bebutu gaila...

Aga, as nepasiduodu smile.gif tiek, kiek reikia pailsesiu ir rudeni tai jau tikrai pastosiu, ka jy perkunas ta nenusisekusi IVF'a

ir zinokit merginos rami as buvau, as net su dziaugsmu per visa protokola ejau, ir gydytoja pasitikejau tiek, kiek ishvis gali gyvenime kuom nors pasitiketi smile.gif bet nenugalejau as nesekmes. O ir absoliuchiai optimistishku zmogum buti... kazhin ar imanoma smile.gif nebent kaip Daiva sako...nieko nezinant ir naiviai tikint smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 06 14, 14:40)
Mh..manau kad visos mes optimistės, kai IVF darom wub.gif

tai gi juk jei netikėtume ir neturėtume vilties, tai iš vis nieko nedarytume. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 14, 14:51)
ka jy perkunas ta nenusisekusi IVF'a

user posted image
Atsakyti
aciu Aga biggrin.gif ...juokas per asharas

Atsakyti