Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(euromergele @ 2006 06 14, 09:52)
shypsotis tik nepamirshkit smile.gif ir skaiciuot tol, kol jausit kad pakanka.... smile.gif

biggrin.gif aha, reikės kasytes stipriau susipint biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 06 14, 12:52)
Daiva, norėjau paklaust, jei galima  blush2.gif O kodėl tu sakai kad iš pirmo karto mažai kam pavyksta g.gif


aha, ash irgi galvoju, kaip cia dabar ish karto antra karta darytis, kad to pirmo net nebutu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 06 14, 12:55)
aha, ash irgi galvoju, kaip cia dabar ish karto antra karta darytis, kad to pirmo net nebutu  doh.gif


Na, taip aš negalvojau, bet man LABAI padėjo Chiaros žodžiai "prieš pirmą IVF visos optimistės buna, paskui praeina...". Kažkaip nemažai apie jos galvojau. O taip net minties nebučiau turėjus kad gali nepavykti ir TOKS smugis. doh.gif
Atsakyti
euromergele verysad.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 06 14, 12:52)
Daiva, norėjau paklaust, jei galima  blush2.gif O kodėl tu sakai kad iš pirmo karto mažai kam pavyksta g.gif


Tokia jau statistika, bent jau pacienčių. Patys daktarai sako, kad pirmas kartas bandomasis kažkuria prasme, gydytojai pamato, kaip reaguoja organizmas į kokias vaistų dozes, kokie nesklandumai iškyla. Atsižvelgiant į tai galima kažką koreguot antrą kartą. Gal schema netinkama ir ją reikia keisti iš trumpos į ilgą arba atvirkščiai.
Aišku, yra ir elementarus šlykštus sėkmės-nesėkmės faktorius.
Tarkim Euromergelės protokole buvo momentas, kuris man labai nepatiko, bet nenorėjau jos nervinti be reikalo ir nieko nesakiau, be to galvojau, kad gal aš visiškai neteisi ir gydytojai geriau žinoti, ką daro. Gal ir tikrai esu neteisi, bet dabar vistiek galvoju, kad geriau jau nebūtų tos situacijos buvę. Nerašysiu apie tai forume - kaip jau sakiau su Euromergele pakalbėsiu, kai susimatysim.
Atsakyti
Euromergele, labai užjaučiu wub.gif nužliumbk posmą - tikrai palengvės. Dabar atrodo, kad žemė slysta iš po kojų, bet po kelių dienų tikrai palengvės, pamatysi 4u.gif
Atsakyti
Daiva, ačiū už atsakymą ir dar klausimėlis blush2.gif Vis gi tu labai daug skaitei ir tikrų istorijų žinai. Ar tavo akim žiūrint tas visas "nusiteikimas, tikėjimas, pasitikėjimas gydytoju, tt" turi kokios realios reikšmes? Nes kažkaip man TEN labai tokius dalykus akcentavo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 14 birželio 2006 - 12:30
QUOTE(Sicily @ 2006 06 14, 12:29)
Kiek supratau yra dvieju rusiu vaistai, vienus reiktu leisti kas diena, o kitus tik viena karta ir viskas (siuos man ir leis). Idomu ar yra koks ju veikimo skirtumas?

Ir as klausiau del skirtumo. Man paaiskino tik tiek kad poveikis yra tas pats kaip ir tu kiekviena diena leidziamu. Tik siuo atveju yra zymiai patogiau - susileidi viena karta ir veikia lygiai 28 dienas. Blogumas yra tas, kad jei staiga paaisketu, kad reikia nutraukti pasiruosima procedurai, sie vaistai vistiek atidirbtu savo 28 dienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 06 14, 12:52)
Daiva, norėjau paklaust, jei galima  blush2.gif O kodėl tu sakai kad iš pirmo karto mažai kam pavyksta g.gif

Na kai daktarai pasako, kad yra šansų 15 proc. (čia man), tai pagal tikimybių teoriją... Truputį daugiau šansų negu mašiną loterijoj išlošti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 06 14, 13:29)
Daiva, ačiū už atsakymą ir dar klausimėlis  blush2.gif Vis gi tu labai daug skaitei ir tikrų istorijų žinai. Ar tavo akim žiūrint tas visas "nusiteikimas, tikėjimas, pasitikėjimas gydytoju, tt" turi kokios realios reikšmes? Nes kažkaip man TEN labai tokius dalykus akcentavo g.gif



Man susidarė toks įspūdis, kad nusiteikimas turi reikšmės. Man būtent tai sakė ir E.Steponavičienė Kaune ir Usonienė nepriklausomai viena nuo kitos - kad labiausiai pasiseka toms, kurios ateina užtikrintos, kad joms pasiseks, kurios net nesureikšmina to ivf ir dažnai net nelabai žino, kad gali nepasisekti. Tipo tokios ateina lyg tarp kitko į kliniką, pasidaro ivf ir išeina nėščios manydamos kad taip ir turi būti.
Kitas dalykas - kaip tokią būseną išlaikyti.
Kas liečia mane pačią - teisingai merginos sako - kai jau pastoji, viskas atrodo kitaip ir ta procedūra nusidažo kitom spalvom, nebelieki objektyvus. Negaliu prognozuoti, ką dabar kalbėčiau, jei būčiau nepastojus. Dabar man atrodo, kad aš daug ramesnė buvau per 2 IVF. Na vyras sako tą patį. Bet man atrodo jei taip ir buvo, tai tik dėl 2 priežasčių - kad man ivf nekainavo ir kad tikrai besąlygiškai pasitikėjau gydytoja. Visiškai nesigilinau į jos paskyrimus, nieko nekomentavau ir neprašiau, tiesiog tylėdama viską vykdžiau, ką liepė gydytoja.
Atsakyti
cry.gif nuzhliumbiau kiek daugiau net negu posma, biski nusiraminau, sekanchia savaite pailsesiu pajuri, ir eisiu pasikalbet ka ir kaip daryti toliau smile.gif skaudi realybe visdelto.......


QUOTE(Renata @ 2006 06 14, 13:23)
nužliumbk posmą - tikrai palengvės.

Atsakyti
Blyn, kažkaip buvau tikra, kad pavyks unsure.gif Laikykis, euromergele. Ir ilgai netempk, pradėk vėl šypsotis 4u.gif
Atsakyti