Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Euromergele, laikau kumscius, kad tik pasisektu 4u.gif
Atsakyti
darviena smile.gif shypsenos nereikia atidelioti ateiciai biggrin.gif shypsokis jau nuo shios dienos biggrin.gif

quote=darviena,2006 06 14, 11:15]
sypseneliu skaiciavimas. Reiks butinai pasinaudot, kai startuosiu pati su antruoju IVF ax.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 14, 11:26)
darviena smile.gif shypsenos nereikia atidelioti ateiciai  biggrin.gif  shypsokis jau nuo shios dienos  biggrin.gif


Tu velniskai teisi!!!! biggrin.gif thumbup.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 14 birželio 2006 - 10:34
maziau negu 0,500 ........ ka bepadarysi ........
Atsakyti
Oooo, negali būti.... Na, nejau niekam nepavyksta... doh.gif

Užjaučiu be galo, laikykis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 14, 12:26)
maziau negu 0,500 ........ ka bepadarysi ........


BLI.......................nu taip užtikrinta buvau doh.gif doh.gif doh.gif
Tu esi didelė didelė šaunuolė, nubliauk tokį didelį didelį posmą ir į priekį - mažai kam iš pirmo karto pasiseka. Nu bet vistiek kaip norisi keiktis doh.gif
Pakalbėsim kai susitiksim.
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 06 14, 06:38)
Nezinau, ar atsakiau i tavo klausimus, bet gal nors siek tiek  blush2.gif
Cia merginos tikros zinoves, gausi atsakymus i visus klausimus  smile.gif
Sekmes Tau tapti  nestuke.gif !

Aciu Darviena! wub.gif Dabar siek tiek pradedu suprasti kodel taip anksti man viska pradeda, o punkcija ir patalpinimas bus mazdaug liepos 15-17 dienomis.
Man slopinimas pradedamas si penktadieni, o tai yra tik 16 ciklo diena.
Kiek supratau yra dvieju rusiu vaistai, vienus reiktu leisti kas diena, o kitus tik viena karta ir viskas (siuos man ir leis). Idomu ar yra koks ju veikimo skirtumas?

QUOTE(svajukė @ 2006 06 14, 07:35)
Sicily, sveika prisijungusi. tikiuosi ilgai neužsibūsi mūsų skyrelyje.  mirksiukas.gif įtraukiau tave į sąrašiuka rugpjūčio mėn., kadangi pas tave ilga schema tai vis tiek didžioji dalis darbo greičiausiai bus jau rugpjūtį.  bigsmile.gif

Aciu Svajuke, tikiuosi smile.gif O tu manai man viska darys tik rugpjuti? g.gif Juk pradeda si penktadieni blush2.gif

O merginos cia tikrai zinoves, daug patyre ant savo kailio 4u.gif
Tikrai manau ne vienai sis forumas padeda, as ji tik skaitydavau anksciau, labai idomu budavo sekti visu jusu progresa, atrodo net nepazisti zmogaus, bet kai norai panasus labai viskas artima ir pazistama tampa blush2.gif

Beje, matau Daiva jau laukiesi thumbup.gif Labai dziaugiuosi del taves. As pamenu stebejau, kaip rinko tau pinigus IVF, bet dabar prisijungiau po ilgo laiko, tai net nemaciau kaip IVF praejo smile.gif Gal kur yra tema apie tai kaip tau viskas sekesi? Noreciau paskaityti, bet niekur neradau blush2.gif
O dabar stebiu kaip Paidukei sekasi smile.gif Sekmes tau biggrin.gif
Atsakyti
Euromergele verysad.gif tau būtinai pasiseks wub.gif
Atsakyti
Euromergele verysad.gif verysad.gif tu pas mus stipri, laikykis. 4u.gif wub.gif po kurio laiko bus tikrai geriau. wub.gif

Sicily, pataisysiu parašiuką. aš maniau, kad tu liepą tik startuosi su slopinimu. blush2.gif
Atsakyti
sunku ta stiprybe islaikyt, kai taip liudna, bet jus gi pazhystat shita busena.... smile.gif zhinoma eisim toliau ir po keliu menesiu vel bandysim jeigu galesim, bet siuo metu yra kaip yra............

shypsotis tik nepamirshkit smile.gif ir skaiciuot tol, kol jausit kad pakanka.... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 14, 09:26)
maziau negu 0,500 ........ ka bepadarysi ........

verysad.gif gaila, gaila..sunkiausia sužinot tokią liūdną žinią, kai atrodo kad viskas bus OK..Laikykis Euromergele wub.gif
Atsakyti
Daiva, norėjau paklaust, jei galima blush2.gif O kodėl tu sakai kad iš pirmo karto mažai kam pavyksta g.gif
Atsakyti