Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Linkėjimai Roželei, laikau kumsčius wub.gif

Ir dar už Saiko ir Euromergele wub.gif wub.gif

(na, ir aišku, tyliu už Magi)

Keite, o tau kaip sėkasi? 4u.gif

Paiduke, o tu kaip laikaisi? wub.gif (superiniai drambliukai smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 13 birželio 2006 - 22:01
QUOTE(mirėja @ 2006 06 13, 22:57)


Paiduke, o tu kaip laikaisi?  wub.gif (superiniai drambliukai  smile.gif )

gerai laikausi, nes dar tik pradžia smile.gif

Pagaliau nusprendžiau savo"batelius" pasikeisti į kažką ir krito į akį dramblienė su drambliuku, tai ir užsidėjau biggrin.gif



O kaip tu jautiesi?ką su vyru nusprendėt? gal su šaldytais greit bandysit?
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 06 13, 23:08)
O kaip tu jautiesi?ką su vyru nusprendėt? gal su šaldytais greit bandysit?


Jei labai sąžiningai tai net ir nežinau... 99,9% laiko tai tikrai neblogai, bent jau daug geriau nei įsivaizdavau kaip jausios nesėkmės atveju. Likusi 0,1%... na, daug ką reikia netikėtai pradėt nuo nulio. Net ir vasaros planus. Maniau kad namie auginsios pilvuką, o dabar kažką galvot reikia... Butent ir pasijuntų blogiausia kai užklausia "o tu ką vasarą veiksi", nes buvau tikra kad jau ŠIĄ VASARĄ turėsiu ką veikt verysad.gif

Artimiausi planai važiuot kažkur, atsigaut, pabūti dviese (vyras tikrai gerai reaguoja, sako bandysim dar, tt.), o paskui bandyti su šaldytais. Gal po kokių dviejų ciklų, bet dar nekalbėjau su gydytoju, ką jis patars. Skambinsiu penkt. Arba kai mmm sulauksiu g.gif Neapsisprendžiu, jis mano kad aš dar geriu vaistus ir kartuosios HCG, bet negeriu, užteks tusčių vilčių.

Kažkaip nelabai ko tikiuosi iš šaldytų, nors gal ir gerai, šį kart tikėjausi daug, o nieko nesigavo. Dar bandysiu aiškintis kodėl, aišku, jei įmanoma. Gal pas jų klinikos psichologą nuvažiuosiu, nes manau šaknys ten... Bandau susitart su savim ir pažiūrėt giliai į savo širdį... Speju kad viską padarė ilgametė baimė pastot, gal kol jos neatsikratysiu ir bandyt beprasmiška... O gal per daug išsigalvoju...

Na, prirašiau...viskas dar labai šviežia, vis pagaunu save galvojant "aš jau 20 val, 25 val, 30 val NEnėsčia" verysad.gif
Atsakyti
mirėja
Tai tau mmm dar neatėjo kaip suprantu unsure.gif

Aš žinok kažkaip labai tikėjau, kad tau pavyks, embrionai idealūs, pas pačią jokių problemų, bet...... verysad.gif


Aš manau labai gera mintis kažkur išvykti thumbup.gif , biškelį atsigausi, apsimirš viskas, man tai labai padeda gamta, kai liūdna važiuoju į mišką uogauti, grybauti savo malonumui


Ir aš labai stengiuosi nesiplanuoti nieko, kas surišta su leliuku, kažkaip labai bijau tokios būsenos kaip tu sakai, kad viskas tada keičiasi, nes tikiesi auginti pilvuką, o jo nėra verysad.gif

Laikykis mirėja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 06 13, 23:47)
mirėja
Tai tau mmm dar neatėjo kaip suprantu  unsure.gif

Aš žinok kažkaip labai tikėjau, kad tau pavyks, embrionai idealūs, pas pačią jokių problemų, bet...... verysad.gif
Laikykis mirėja  wub.gif


Nea, bet kiek paskaičiau tai ir neateis kol nenutraukti vaistai. Tada po 2-3 dienų turėtų pasirodyti, nes daryta naturaliam cikle, be stimuliacios ar slopinimo. Tai Utrogestas tokiom dožem gali užtest ciklą vos ne iki begalybes, bet tai nieko nereiškia. Gydytojas sako, kad vis vien "pramuštų", bet... Nežinau kaip čia, bet ten tokia politika: iki 14 dienos po įsodinimo vaistų nenutraukt kas be būtų... Jei HCG būtų nors keli vienetai taip ir daryčiau, bet nulis yra nulis, ko čia dar tikėtis doh.gif

Va būtent, viskas tobula, o niekas net nebandė kabintis... Dėl to ir mąstau apie psichologines priežastis... Nors, gal per giliai kapstau... Visgi aš turiu problemų, nors gal ir ne tokių rimtų, pvz. gleivinė auga prastai ir nemanau kad be Estrofemo, visiškai naturaliai pastočiau, nors kas žino g.gif

Laikausi smile.gif

Ir tu laikykis, kantrybės ir sėkmės, nes gal būtent sėkmės čia labiausiai ir reikia (na, be gydytojų ir pinigelių biggrin.gif ) wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 13 birželio 2006 - 23:21
Svajuke,
brauk mane is birzelinukiu saraso, tikrai nespesiu smile.gif
Parasysiu, kai zinosiu, kada, bet tikrai ne anksciau rugpjucio ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sicily @ 2006 06 13, 20:08)
Sveikos merginos  4u.gif
Na va, pagaliau ir as prisijungsiu prie jusu burio... smile.gif
Planuojame daryti pirma IVF liepos menesi. IVF darysime pas Bogdanskiene. Daug visko cia forume siandien prisiskaiciau, ir apie ja ir apie kainas, kurios nuo 5000 isauga vos ne iki 14000, kad nezinau net ko ir tiketis.
Esu visiskai "zalia" ir apie IVF procedura zinau labai mazai. Man yra daryti 3 IUI, taciau kazkaip turiu vilciu del IVF, nes nieko blogo nei manyje, nei mano vyre gydytojai neranda.
Sia savaite man leis vaistus i pilva, taip vadinamas slopinimas. Gal galetumete pasidalinti su manimi, kas tai yra ir kam jis daromas? Kaip supratau yra ilgesnes ir trumpesnes schemos, man lygtai darys ilgesniaja. Na o po poros savaiciu, kiek supratau bus skatinimas... o gal kazka jau sumaisiau...
Gal turite kokiu patarimu pirma karta bandanciai IVF?  blush2.gif


Labas Sicily,
dariausi ir as jau viena IVF, todel siek tiek is savo praktikos galiu papasakot (jei busiu neteisi, merginos tikrai patikslins ax.gif ). Ilgoji schema tesiaisi per du ciklus. Pirmojo ciklo metu vyksta slopinimas, kuris pradedamas mazdaug 20 ciklo diena. Tada suliaukiama mmm ir priklausomai nuo echo rezultatu pradedamas skatinimas kuris tesiamas iki tol kol uzauginami reikiamo dydzio folikulai ir gleivine. Tuo paciu metu tesiamas ir slopinimas. Nezinau tiksliai kam reikalingas tas slopinimas(tai tam tikro hormono slopinimas), bet kiek man paaiskino, tai keleta procentu padidina pastojimo tikimybe wub.gif. Nezinau, ar atsakiau i tavo klausimus, bet gal nors siek tiek blush2.gif
Patarimas vienas - klausk gydytojos visko iki smulkmenu: kas yra slopinimas, kokia yra normali savijauta po punkcijos, po patalpinimo ir t.t..As neturejau tu atsakymu, todel prisigalvodavau ir prisinervindavau iki begalybes. Kita vertus, nepamirsk ir sio forumo. Cia merginos tikros zinoves, gausi atsakymus i visus klausimus smile.gif
Del kainu, tai taip, cia nera pigu, nors proceduros kaina nekinta, bet kaina gali augti priklausomai nuo vaistu poreikio.

Sekmes Tau tapti nestuke.gif !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 14 birželio 2006 - 07:39
Įdomu, kaip ten Euromergelė?... g.gif tikiuosi išdryso kraują priduoti hcg... rolleyes.gif

Sicily, sveika prisijungusi. tikiuosi ilgai neužsibūsi mūsų skyrelyje. mirksiukas.gif įtraukiau tave į sąrašiuka rugpjūčio mėn., kadangi pas tave ilga schema tai vis tiek didžioji dalis darbo greičiausiai bus jau rugpjūtį. bigsmile.gif

Darviena, perkėliau tave į rugpjūtį. jei ką, pataisysim vėliau. mirksiukas.gif

ramybės belaukiančioms. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 14 birželio 2006 - 08:36
QUOTE(svajukė @ 2006 06 14, 09:35)
Įdomu, kaip ten Euromergelė?...  g.gif tikiuosi išdryso kraują priduoti hcg...  rolleyes.gif


tikiuosi Geromedoj pridavė g.gif jei apie 9, tai jau 10 turi būti atsakymas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 14, 09:35)
Įdomu, kaip ten Euromergelė?...  g.gif tikiuosi išdryso kraują priduoti hcg...  rolleyes.gif



Dabar važiuoja priduoti - kad tik jai pasisektų wub.gif
Atsakyti
Euromergele, laikau kumščius ax.gif wub.gif
Ir visos šypsomės biggrin.gif šypsomės biggrin.gif skaičiuojam iki... Ai, be Euromergelės nežinau iki kiek bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 14 birželio 2006 - 09:48
kria kria...baikit speliot biggrin.gif priduoti krauja visgi ishdrysau, nors jau beveik buvau nusprendus laukti iki rytojaus smile.gif

belaukiant geriau shypsenos terapija padarykime biggrin.gif siandien placiai ishsishiepkime tik SAU ir tik del SAVES biggrin.gif ir ish visos shirdies biggrin.gif zhiuredamos i ekrana, kur pabandykite isivaizduoti viena kita anapus ekrano sedinchias biggrin.gif skaiciuokime iki 13 biggrin.gif vienas.... biggrin.gif du......... biggrin.gif trys ....... biggrin.gif ......................................................................................... trylika biggrin.gif geros mums visoms siandien dienos ! biggrin.gif wub.gif


QUOTE(femme @ 2006 06 14, 09:37)
tikiuosi Geromedoj pridavė g.gif jei apie 9, tai jau 10 turi būti atsakymas bigsmile.gif

Atsakyti
nu ir suintrigavai tu cia mus visas, Euromergele!! tongue.gif
paziurek, koks sarasiukas apacioj skaitanciu-laukianciu tavo HCG rezultatu thumbup.gif

Beje, labai patiko, tavo "liniuote" - sypseneliu skaiciavimas. Reiks butinai pasinaudot, kai startuosiu pati su antruoju IVF ax.gif
Atsakyti