Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Saiko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gintarija @ 2006 06 13, 14:55)


laikykis...oi kaip tau sunku...stenkis būti rami, kad nepakenktum
Atsakyti
Saiko...klaupiuosi ant keliu......su didziule viltimi wub.gif

QUOTE(gintarija @ 2006 06 13, 15:55)

Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 13, 15:45)
Saiko, nežinau, ar perskaitei viršuj mano žinutę, nu bet blyn panašu, kad visgi vilties dar yra g.gif


Gerai, kad parašei, buvau neperskaičius smile.gif
Tik klausimas, kiek ilgai tempti su tais vaistais, jei hcg nepradės normaliai augti. Dar penktadienį gydytoja rekomendavo nutraukti vaistus - aš nesutikau. Šiandien jau ji pati sako, kad jokiu būdu nenutraukti g.gif Norėtųsi su U pasikonsultuoti, kažkaip ramiau mums būtų, vyras jau ir taip naktimis per miegus kalba, kad reikia daktarę keisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 13, 14:37)
Jau po gyd. Pamatėm gemalinę pūslelę ten, kur ji ir turi būti. Ji atrodo ir jos dydis toks, koks ir turi atrodyti su tokiu hcg. Gyd. pati apakus, sako, vaizdas visai kitoks negu žiūrėjo prieš tai, gleivinė gera, PR ir E irgi geri. Vartoju toliau vaistus ir vėl žiūrėsim.
Kažkokia nesąmonė...  g.gif

Šiandien net šmėstelejo mintis pasidaryti pagaliau paprastą šlapimo testą, nes gal tai pirmas ir paskutinis kartas, kai pamatysiu tas dvi juosteles...

Saiko, as tave labai gerai suprantu, kadangi man praktiskai jau pries metus buvo panasi situacija, tik priesinga - per didelis hcg. atsimenu, kaip pergyvenau ir kiek man tai ivare streso, kiek visokiu ,,ligu" man buvo pripaisyta.... o dabar stai jau turiu zavia mergaite. pagalvoju, kad gal ir per daug nervinausi ir pergyvenau. dabar pabandyciau atsiduoti likimo pirstui ir tiketis ramiai, kad viskas bus gerai. ir dar nesilankyciau taip daznai pas gydytojus...
Atsakyti
QUOTE(ryte @ 2006 06 13, 16:09)
Saiko, as tave labai gerai suprantu, kadangi  man praktiskai jau pries metus buvo panasi situacija, tik priesinga - per didelis hcg. atsimenu, kaip  pergyvenau ir kiek man tai ivare streso, kiek visokiu ,,ligu" man buvo pripaisyta.... o dabar stai jau turiu zavia mergaite. pagalvoju, kad gal ir per daug nervinausi ir pergyvenau. dabar pabandyciau atsiduoti likimo pirstui ir tiketis ramiai, kad viskas bus gerai. ir dar nesilankyciau taip daznai pas gydytojus...


Ryte 4u.gif Aš ir atsidavus, bet tikėtis, kad viskas bus gerai tokioj situacijoj... g.gif Noriu aiškumo kuo greičiau, nes varo iš proto. Atrodo, viskas aišku, nepavyko šį kartą ir bac - vėl žibalo į ugnį paduoda.
Nesilankau pas gyd. dažnai, prieš savaitę buvau, o šiaip tai telefonu atraportuoju hcg ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saiko: 13 birželio 2006 - 15:26
QUOTE(Daiva @ 2006 06 13, 10:01)
DARLUTE, LABAI LABAI LABAI LAIKAU UŽ TAVE VISAS GALŪNES SUSPAUDUS. LABAI LABAI LINKIU, KAD STEBUKAS TAVE ŠĮ KARTĄ APLANKYTŲ IR NEBEATIMTŲ VILTIES.


wub.gif wub.gif wub.gif
Viltis pas mane giliai širdyje visada išlieka wub.gif
Atsakyti
SAIKO wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

reikia tikėti 4u.gif
Atsakyti
Saiko wub.gif wub.gif taip norisi tiketi pačiu geriausiu thumbup.gif
Atsakyti
Saiko, taip norisi, kad viskas butu gerai. Tiesiog laukiu... wub.gif
Atsakyti
Kalbejau su Rozele. Sake kad jau beveik neskauda, o gydytojai kol kas stebi ir laukia kas bus toliau.
Na, reikia tiketis, kad viskas bus gerai ir baigsis nestuke.gif
Atsakyti
Saiko,Rožele linkiu, kad viskas būtų tiesiog puiku wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Na va, pagaliau ir as prisijungsiu prie jusu burio... smile.gif
Planuojame daryti pirma IVF liepos menesi. IVF darysime pas Bogdanskiene. Daug visko cia forume siandien prisiskaiciau, ir apie ja ir apie kainas, kurios nuo 5000 isauga vos ne iki 14000, kad nezinau net ko ir tiketis.
Esu visiskai "zalia" ir apie IVF procedura zinau labai mazai. Man yra daryti 3 IUI, taciau kazkaip turiu vilciu del IVF, nes nieko blogo nei manyje, nei mano vyre gydytojai neranda.
Sia savaite man leis vaistus i pilva, taip vadinamas slopinimas. Gal galetumete pasidalinti su manimi, kas tai yra ir kam jis daromas? Kaip supratau yra ilgesnes ir trumpesnes schemos, man lygtai darys ilgesniaja. Na o po poros savaiciu, kiek supratau bus skatinimas... o gal kazka jau sumaisiau...
Gal turite kokiu patarimu pirma karta bandanciai IVF? blush2.gif

Atsakyti