Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Euromergele, vis taikaisi padaryti foruma anemisku.
Visgi idomu matyti, kaip keiciasi zmogaus samone, begant laikui ir keiciantis jo asmeniskai situacijai.
Paminesi mano zodi, kai glostysiu savo 5 men. pilvuza, ir as pasakosiu, atseit, merginos, tik pakentekite, jus savo sulauksite, neforsuokite ivykiu, nebukite piktos ir t.t. bigsmile.gif
Atsakyti
Saiko, daugeliu atevju tokia hcg dinamika nieko gero nežada...ir visgi labiau panašu į nesivystantį ar blogai besivystantį nei negimdinį (kaip jau rašiau, negimdinio dinamika dažniausiai ilgą laiką būna normali).
Tačiau visgi eva.ru buvo keletas istorijų, kai blogai augusį hcg kažkaip prarauna ir jis baigiasi normaliu nėštumu.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 06 13, 15:21)
Euromergele, vis taikaisi padaryti foruma anemisku.
Visgi idomu matyti, kaip keiciasi zmogaus samone, begant laikui ir keiciantis jo asmeniskai situacijai.
Paminesi mano zodi, kai glostysiu savo 5 men. pilvuza, ir as pasakosiu, atseit, merginos, tik pakentekite, jus savo sulauksite, neforsuokite ivykiu, nebukite piktos ir t.t.  bigsmile.gif

man irgi patinka padiskutuoti. mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Chiara...sakai man biski protelis pasisuko? biggrin.gif nu gal...ok..pykites mergaites smile.gif bi tik jums nuo to linksmiau wink.gif

QUOTE(Chiara @ 2006 06 13, 15:21)
Euromergele, vis taikaisi padaryti foruma anemisku.


Papildyta:
na taip as niekada nesakiau ir net nedrysciau pasakyti

QUOTE(Chiara @ 2006 06 13, 15:21)
atseit, merginos, tik pakentekite, jus savo sulauksite, neforsuokite ivykiu

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 13, 15:32)
Chiara...sakai man biski protelis pasisuko?  biggrin.gif  nu gal...ok..pykites mergaites smile.gif bi tik jums nuo to linksmiau  wink.gif

aš tai niekada nepykstu. aš diskutuoju. o ko čia pykti?.. rolleyes.gif
Atsakyti
Jau po gyd. Pamatėm gemalinę pūslelę ten, kur ji ir turi būti. Ji atrodo ir jos dydis toks, koks ir turi atrodyti su tokiu hcg. Gyd. pati apakus, sako, vaizdas visai kitoks negu žiūrėjo prieš tai, gleivinė gera, PR ir E irgi geri. Vartoju toliau vaistus ir vėl žiūrėsim.
Kažkokia nesąmonė... g.gif

Šiandien net šmėstelejo mintis pasidaryti pagaliau paprastą šlapimo testą, nes gal tai pirmas ir paskutinis kartas, kai pamatysiu tas dvi juosteles...
Atsakyti
Pykčių neišvengti, bet jie turi būti tinkamoje vietoje - šitoj temoj panoms mažiausiai reikia moralų ir ginčų. Ypač apie žalą sveikatai. Užtenka per IVF ir taip įtampos. Aš ateinu čia pasiskaityti, kaip panoms sekasi, panos ieško stiprybės ir paramos čia, o ne atvirkščiai.
Va smile.gif
Atsakyti
Euromergele, niekam dar nesakiau, kad pasisuko protelis, vien del to, kad zmogus turi savo nuomone. As rasau ir apie save. Ir apie savo samones "tobulejima". Galit mane dabar suspardyti, bet pries kokius 15 metu ir as, isdidziai pakelusi galva, negalejau suprasti, nu kur cia ta problema netureti vaiku. Nu, galvoji, uzsiimkit gi kuo kitu. Ot, galvoju, neturi zmones vargo, tai prisigalvoja visokiu nesamoniu.
O dabar tik - bac! Staigiai persiritau i kita barikadu puse lotuliukas.gif Ir nedristu meluoti, kad visiskai suprantu Svajuke, tave ar ka kita. Is tiesu, mano situacija visai kitokia ir as galiu tik numanyti, ka jus isgyvenate.
Atsakyti
na gerai, matyt mano vaizduoteje susidare toks ispudis, kad kalba buvo su pykciu... atsiprashau smile.gif as biski isitempus biggrin.gif pasishypsom gal geriau? biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 13, 15:37)
Jau po gyd. Pamatėm gemalinę pūslelę ten, kur ji ir turi būti. Ji atrodo ir jos dydis toks, koks ir turi atrodyti su tokiu hcg. Gyd. pati apakus, sako, vaizdas visai kitoks negu žiūrėjo prieš tai, gleivinė gera, PR ir E irgi geri. Vartoju toliau vaistus ir vėl žiūrėsim.
Kažkokia nesąmonė...  g.gif

Šiandien net šmėstelejo mintis pasidaryti pagaliau paprastą šlapimo testą, nes gal tai pirmas ir paskutinis kartas, kai pamatysiu tas dvi juosteles...


Saiko, nežinau, ar perskaitei viršuj mano žinutę, nu bet blyn panašu, kad visgi vilties dar yra g.gif
Atsakyti
pasišypsom. bigsmile.gif bigsmile.gif ir palaikom suspaustus kumščius už Saiko pūslelę, už Euromergelės rytojaus hcg, ir už Roželę, ir už kitas mergaites, kurios dabar laukia ir tikisi. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Chiara ........ atsipalaiduok biggrin.gif wub.gif ...uffffffffff...norejau linksmai apie pasisukusi proteli pasakyt...a gavos kaip visada....juk tai tik juokais buvo drinks_cheers.gif


QUOTE(Chiara @ 2006 06 13, 15:38)
Euromergele, niekam dar nesakiau, kad pasisuko protelis, vien del to, kad zmogus turi savo nuomone.

Atsakyti