Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Roželė, laikykis wub.gif

Euromergelė oro_buckis.gif

Saiko, kantrybes, kantrybes, kantrybes... tas dvi savaites išlaukt sunku, be kai tos dvi savaites tesiasi jau vos ne mėnesi... Sunku įsivaizduoti, laikykis wub.gif

-MŠ-, kur dingai? Labai retai matau... Man tavęs truksta 4u.gif

Ačiū visom kas mane palaikė 4u.gif Laikausi, planuoju ką veikt toliau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 13 birželio 2006 - 12:17
Mirėja, laikykis, nepasiduok. Visos mes neturime pasiduoti, bandome, bandome ką nors išmąstyti...Po truputį į priekį einame...
Atsakyti
Aciu mirėja smile.gif

mielos mergaites, siulau ir siandien atlikti shypsenos terapija biggrin.gif tad nusishypsokime sau ir mus supanchiam pasauliui iki ausu biggrin.gif ir uzhauginkim shiandienos shypsena skaiciuodamos iki 12 biggrin.gif vienas... biggrin.gif du...... biggrin.gif trys....... biggrin.gif tegu shypsosi jusu akys biggrin.gif keturi... biggrin.gif penki ...... biggrin.gif tegu shypsosi jusu shirdis biggrin.gif sheshi.... biggrin.gif .................................. 12 biggrin.gif

geros visoms jums dienos 4u.gif wub.gif biggrin.gif


QUOTE(mirėja @ 2006 06 13, 13:15)
Euromergelė  oro_buckis.gif

Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 06 13, 10:26)
Sėkmės tau, Chiara. smile.gif
Papildyta:

Matau kai kurioms užmyniau ant nuospaudos. Atsiprašau. Tiesiog esu labai laiminga mama augindama savo dukrytę ir kol kas mėgaujuos tuo kuo esu ir džiaugiuosi tuo ką turiu. gal būt esu paranojiškai, bet bijau rizikuoti savo sveikata dėl antro leliuko. Sveiknu ir palaikau tas moteris, kurios ryžtasi visiems bandymams ir išbandymams dėl trokštamo vaikelio ir tikrai nelaikau jūsų neatsakingų ar dar kažkokių.  ax.gif  ax.gif


Džiaukis, mėgaukis...

Na suprask, kad kitos neturi nei vieno ir joms yra labai sunku, nereikia čia tos
reklamos.

Nesipykim, rinkimės savo mintims dėstyti atitinkamas vietas.
Atsakyti
Chiara sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 13, 12:59)


Nenoreciau buti ikyri, ale kaip laikaisi?
Atsakyti
Tu visishkai neiykiri, o ir visos mergaites mano atzhvilgiu labai gerai laikosi biggrin.gif aciu mergaites, kad nepanikuojat ir manes su rezultatu ishsiaishkinimu nespaudzhiat biggrin.gif

na ash laikausi..laikausi..kuo toliau tuo vis labiau laikytis tenka smile.gif kolkas viskas be pakitimu, ka jauchiu tai net nenoriu gilintis ir sakyti, nes zhinau kad tai gali reikshti ir viena ir kita...bet kokiu atveju laukiu rytdienos. matyt rytoj darysiu hcg jeigu niek nenutiks per sia para, arba ketvirtadieni jeigu neishdrysiu rytoj...zhodziu..niek nezhinau ba ish jaudulio smegenys nustojo veikti... smile.gif

QUOTE(Chiara @ 2006 06 13, 14:22)
Nenoreciau buti ikyri, ale kaip laikaisi?

Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 06 13, 13:46)
Džiaukis, mėgaukis...

Na suprask, kad kitos neturi nei vieno ir joms yra labai sunku, nereikia čia tos
reklamos.

Nesipykim, rinkimės savo mintims dėstyti atitinkamas vietas.

Patikėk, labai jus visas suprantu. pati savo kailiu patyriau 12 metų nevaisingumo ir tikrai niekam to nelinkiu ir nenoriu čia reklamuotis. na man pasisekė ir tuo labai džiaugiuosi. linkiu jums visoms didelės sėkmės, geros sveikatos ir nebūkite tokios piktos mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos...cia musu bandanciu, laukianchiu, vilties, didelio noro IVF sekmes skyrelis, bukit geros, nesibarkite cia. Sia pat minute padekite ties sitais gincais tashka ir gerbiant viena kita nebekomentuokite to, kas buvo parashyta anksciau. aciu 4u.gif

QUOTE(rugiagėlė @ 2006 06 13, 14:48)
nebūkite tokios piktos mirksiukas.gif

Atsakyti
Nu gerai gerai, nebūsim piktos, ale kaip sunku...toks įtemptas tas gyvenimas.
Na, man irgi pasisekė, bet už tai dabar nesiseka su kaupu. Bet dar nepaskutinioji, dar vis tiek dievas duoda laiko siekti savo tikslo ir gal jį net įgyvendinti. rolleyes.gif
Atsakyti
Euromergele, nebesikamuok - daryk hcg rytoj smile.gif Gal palydėt? mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Daiva, a taip toli sleidziu ytampa??? ...jeigu busi mieste tai gali ir palydet, tik va vis galvoju galgi shianakt susirgsiu neduok tu Dieve... biggrin.gif


QUOTE(Daiva @ 2006 06 13, 14:57)
Euromergele, nebesikamuok


Papildyta:
gyvenimas gal ir itemptas, bet neitempinekit jo dar labiau su ginchais smile.gif kiekviena juk zhinote savo tiesa, savo pozhiuri ir savo pasirinkta kelia. tad kam ji kelti i vieshuma. Bukite su savimi ir dziaukites gyvenimu mergaites biggrin.gif



QUOTE(gintarija @ 2006 06 13, 14:57)
ale kaip sunku...toks įtemptas tas gyvenimas.

Atsakyti