Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Chiara @ 2006 06 13, 10:10)
Nu, as irgi turiu viena leliuka.
Bet parasiau testamenta - ir ramu.
Visos zinome apie pasekmes ir pavojus. Kas nenori griebti medicininiu priemoniu, renkasi alternatyvius kelius. Pvz., isivaikinima arba politine karjera.

na matai, kai jau ,,leliukas" gali savų leliukų turėti tai vienaip, o kai mažiukas ant kelių sėdi tai labai galvoji ir svarstai ko labiau jam reikia ar broliuko ar sveikos mamos g.gif
Atsakyti
Nenoriu nenuotaikoje rasineti, bet savo "problemu" sprendima pradejau dar tada, kai mano leliuka irgi leliuka buvo. Tiktai kad truputeli uzsitese "reikaliukas".
Siaip jau linkiu visokeriopos sekmes ir laimes. Is tikruju zmogus pats zino, kada jam ko reikia ar nebereikia. Jeigu jautiesi isprendusi savo problema, tai net bandyti siulyti ka nors daryti butu neetiska ir nenormalu.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 06 13, 10:21)
Nenoriu nenuotaikoje rasineti, bet savo "problemu" sprendima pradejau dar tada, kai mano leliuka irgi leliuka buvo. Tiktai kad truputeli uzsitese "reikaliukas".
Siaip jau linkiu visokeriopos sekmes ir laimes. Is tikruju zmogus pats zino, kada jam ko reikia ar nebereikia. Jeigu jautiesi isprendusi savo problema, tai net bandyti siulyti ka nors daryti butu neetiska ir nenormalu.

Be abejo kiekvienas renkasi kas jam šiuo metu svarbiausia ir kokį priimti sprendimą. Nekalbu asmeniškai apie save, bet , manau, tos moterys kurios vienokiu ar kitokiu būdu susilaukusios vaikelio vis tik nepuola stačia galva į gydymus, operacijas ir pan. kadangi jaučiama didelė atsakomybė už jau turimą vaiką ir be abejo motinystės instinktas nors dalinai patenkintas. nors sakoma moteris motinystės instinka patenkina pagimdžiusi 3 vaikus, bet manyčiau tik dėl pirmo vaiko ryžtamasi bet kam. tai mano nuomonė.
Atsakyti
Ai, Rugiagele, zinau apie ka kalbu. Kai manai, kad valdai likima, tai paskui skaudziai gauni i nosi. Moters fertilus amzius - labai neilgas. Bet koks delsimas ir "logiskas" paaiskinimas, del ko atidedi kita nestuma, veda i niekur. Jeigu butume ta tema diskutave pries 10 metu, tai butume patape geriausiomis draugemis ir bendrazygemis. Mano patirtis, deja, "senesne" ir liudnesne. Gamta suorganizavo taip, kad iki ~ 30 metu, kai paciai vejai galvoje, gali gimdyti ir gimdyti, veliau, kai pati jautiesi pasirengusi motinystei, belieka tik anuku laukti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 06 13, 10:28)
Nekalbu asmeniškai apie save, bet , manau, tos moterys kurios vienokiu ar kitokiu būdu susilaukusios vaikelio vis tik nepuola stačia galva į gydymus


Prieštarauji pati sau, nes kalbi ne vienaskaita "Aš", bet kalbi apie visas moteris, turinčias vaiką. Net mūsų forumas rodo visai ką kitą - čia yra daugybė moterų, kurios turi vieną vaikelį ir gydosi tam, kad susilauktų antro, trečio ir t.t.
Tavo asmeninė nuostata būtent tokia kaip tu išdėstei - TU itin atsakinga dėl savo vaikelio, tai TAVO pozicija. Bet yra begalė neatsakingų biggrin.gif - ir tai jų pozicija. Gal tau iš tikrųjų net esant visiškai sveikai užtektų vieno vaikelio (tokių moterų begalės, kurios pasigimdo vieną ir nežino kaip čia besisaugoti, kad tik nebūtų antro). Kitos pasigimdo 5 ir svajoja apie 6-ą.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 06 13, 10:46)
Ai, Rugiagele, zinau apie ka kalbu. Kai manai, kad valdai likima, tai paskui skaudziai gauni i nosi. Moters fertilus amzius - labai neilgas. Bet koks delsimas ir "logiskas" paaiskinimas, del ko atidedi kita nestuma, veda i niekur. Jeigu butume ta tema diskutave pries 10 metu, tai butume patape geriausiomis draugemis ir bendrazygemis. Mano patirtis, deja, "senesne" ir liudnesne. Gamta suorganizavo taip, kad iki ~ 30 metu, kai paciai vejai galvoje, gali gimdyti ir gimdyti, veliau, kai pati jautiesi pasirengusi motinystei, belieka tik anuku laukti  blink.gif

Sėkmės tau, Chiara. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Daiva @ 2006 06 13, 11:14)
Prieštarauji pati sau, nes kalbi ne vienaskaita "Aš", bet kalbi apie visas moteris, turinčias vaiką. Net mūsų forumas rodo visai ką kitą - čia yra daugybė moterų, kurios turi vieną vaikelį ir gydosi tam, kad susilauktų antro, trečio ir t.t.
Tavo asmeninė nuostata būtent tokia kaip tu išdėstei - TU itin atsakinga dėl savo vaikelio, tai TAVO pozicija. Bet yra begalė neatsakingų  biggrin.gif - ir tai jų pozicija. Gal tau iš tikrųjų net esant visiškai sveikai užtektų vieno vaikelio (tokių moterų begalės, kurios pasigimdo vieną ir nežino kaip čia besisaugoti, kad tik nebūtų antro). Kitos pasigimdo 5 ir svajoja apie 6-ą.

Matau kai kurioms užmyniau ant nuospaudos. Atsiprašau. Tiesiog esu labai laiminga mama augindama savo dukrytę ir kol kas mėgaujuos tuo kuo esu ir džiaugiuosi tuo ką turiu. gal būt esu paranojiškai, bet bijau rizikuoti savo sveikata dėl antro leliuko. Sveiknu ir palaikau tas moteris, kurios ryžtasi visiems bandymams ir išbandymams dėl trokštamo vaikelio ir tikrai nelaikau jūsų neatsakingų ar dar kažkokių. ax.gif ax.gif
Atsakyti
Rozele, jokiu prognoziu prashau...nes nujausti tikrai nieko neimanoma...labai prashau..... smile.gif

QUOTE(Roželė @ 2006 06 12, 17:18)
Euromergele,laukiu terčiadienį gerų žinių,na o jos bus tikrai  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 06 13, 11:26)
Matau kai kurioms užmyniau ant nuospaudos. Atsiprašau. Tiesiog esu labai laiminga mama augindama savo dukrytę ir kol kas mėgaujuos tuo kuo esu ir džiaugiuosi tuo ką turiu. gal būt esu paranojiškai, bet bijau rizikuoti savo sveikata dėl antro leliuko. Sveiknu ir palaikau tas moteris, kurios ryžtasi visiems bandymams ir išbandymams dėl trokštamo vaikelio ir tikrai nelaikau jūsų neatsakingų ar dar kažkokių.  ax.gif  ax.gif

merginos, bet gi nuo vaikų gaminimo kad ir su gydytojų pagalba, dar niekas nenumirė. aš nesuprantu, kodėl net apie elementariausias stimuliasijas kalbama kaip apie kažkokį baubą, galintį atimti tave iš tavo vaiko. g.gif aš tik šito nesuprantu. suprantu tarkim, kad vat aš jau šitiek daug IVF'ų pasidariusi (ir dar neaišku kiek turėsiu daryti) ir pagaliau sulaukusi savo leliuko, gal jau ir susimąstysiu ar tikrai bandyti vėl gaudyti antrą. bet jau tau Rugiagėle antro vardan tikrai nereikėtų stipriai žaloti organizmo. visgi bet kokiu atveju kiekvienos teisė rinktis ir nei vienos pasirinkimo nesmerkiu. 4u.gif
Atsakyti
Kaip manot, jei hcg auga, bet lėčiau nei turėtų būti, ir jei tai nėra negimdinis, ar yra kokių šansų, kad vieną dieną 'pramuš' ir pradės normaliai vystytis?

Nežinau, ką daryti verysad.gif
Atsakyti
Saiko, o ką gydytoja sako? ar buvau jau echoskopuotis?
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 13, 12:50)
Kaip manot, jei hcg auga, bet lėčiau nei turėtų būti, ir jei tai nėra negimdinis, ar yra kokių šansų, kad vieną dieną 'pramuš' ir pradės normaliai vystytis?

Nežinau, ką daryti  verysad.gif


O tau vis dar auga? verysad.gif Ar tas šimtukas paskutinis buvo?....
Jei vis dar auga - tai išties nežinau... O jei turi omeny tą paskutinį rezultatą, tai tas pakilimas išties nepakankamas g.gif mano pirmojo pastojimo HCG kilo normaliai iki 20, o po savaitės, kai gimdoje nieko nesimatė, buvo 50. Gydytojas iškart pasakė - nesivystantis schmoll.gif
Atsakyti
Šiandien eisiu. Man jau penktadienį sakė nutraukti vaistus, bet po to nusprendėm, kad dar pažiūrėsim. Aišku, gal tai negimdinis, tada jau nieko nebeprigalvosi. Siandien hcg 256, taip kad pūslelės dar nematys. Tai vat ir nežinau, ką daryti, ar vartoti toliau vaistus ir tikėtis, kad pradės normaliai vystytis, arba nutraukti, nes gal yra negimdinis, tai jo auginti nėra tikslo, atvirksčiai - tegu organizmas gal pats jį pašalins ir nereiks operacijos
Papildyta:
Mirėja, tik dabar perskaičiau. Labai gaila verysad.gif Laikykis wub.gif
Atsakyti